пароль
помнить
uk [ru]

Комментарий к статье Лины Костенко.

19.08.2011 21:15
Ще на цю тему з сайту УНІАН истина : Вчера редакция газеты «День» получила письмо от Лины Костенко и Оксаны Пахльовской. Издание публикует его без купюр. «Шановна Юліє Володимирівно Вітаємо Вас із Незалежністю України. Для святкового настрою підстав немає, а для привітання Вам – є. Тому що надто багато людей поводять себе й на волі, як в’язні. А Ви є незалежною людиною навіть у тюрмі. На жаль, символом 20-ліття вільної України стали обличчя опозиціонерів за ґратами. Але кожен Берлінський мур рано чи пізно впаде. Його розбирають на сувеніри.Бажаємо Вам уже найближчим часом мати уламок Лук’янівської в’язниці в якості сувеніра на Вашому робочому столі. В Україні, залежній, нарешті, лише від смислу, закону і честі».
Вадим Шмирьов(Свириденко)
[20.08.2011 17:40:40] | Просмотров: 1061

Комментарии

20.08.2011 18:43:50
555
Ліна Костенко - це не Пиз не піховщик сморідний, це - Людина !
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(19/19)



20.08.2011 19:52:48
YesExcellently
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(12/12)



20.08.2011 21:32:11
ukr
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(7/7)



20.08.2011 23:32:09
Как же этому Тупому индюку Пересиденту не доходит, что каждый день незаконного содержания Юли, забирает его сраный рейтинг, но оно же йолоп, мол воно не влизае в судебну гилку, да сто болтов тебе в ж...у, везде ты влезаешь и всё знаешь-толку 0%, а где этот любитель пеньков наследит там или конфуз или шкандаль, что-то Витька младшого давно бухим не видели.
А Лина показала, что письменниця з великої літери, ніколи не прогнеться перед безкультур'єм  та хамством, дякую вам за вашу мужню позицію, а також Ніну Матвієнко ита Василю Шкляру.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(7/7)



21.08.2011 01:49:43
Нема слів, тільки ЛЮДИНА з великої букви може аналізувати сітуацію, і тільки справжній народ може втілити в життя адекватніі дії!!!
5
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(6/6)



21.08.2011 01:51:33

PiligrimK 20.08.2011 18:43:50
Ліна Костенко - це не Пиз не піховщик сморідний, це - Людина !
5
Хотів би з вами поспілкуватись, не знаю як???
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(4/4)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить