для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Олесь Доний: Вячеслав Пиховшек был заслан КГБ, чтобы развалить студенческое движение в 80х

На один из вопросов инет-конференции, прошедшей на сайте "Украинский политический Дурдом", народный депутат Олесь Доний ответил так:
 
"На щастя, з КДБ і СБУ не співпрацював, хоча до нас в студентський рух, підозрюю, засилались агенти, які часто доходили до найвищих посад.
 
Але достеменно відомо тільки одне прізвище, які був засланий для руйнації студентського руху. Так, кілька років тому В'ячеслав Піховшек зізнався, що наприкінці 80-х він був засланий до студентського руху від КДБ. Спочатку брав активну участь в русі, доки не став для нас підозрілим, після чого був відсторонений від керівництва. Саме тому він не брав участі у студентському голодуванні.
 
Але пізніше, в русі відбувся фактичних переворот і були розсварені організації Києва і Львова, які були на той момент найпотужнішими. Що і поставило фактичних хрест на потужному студентському русі. Активну участь у тих подіях брав і В'ячеслав Піховшек. Але підозрюю, що агентів КДБ у тому русі було дуже багато, але через відсутність люстрації значна їх частина є і досі в українській політиці."
 
"Дурдом"
[26.06.2008 19:38:09] | Просмотров: 1451
Метки: Доний Олесь КомментарииЗагрузка...


programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login