Олег Медведев
Саме цю приказку я згадав, коли прочитав на УП, що Юрій Бойко "в черговий раз висловив переконання, що Тимошенко підписала невигідні контракти під тиском Росії в обмін на погашення боргів ЄЕСУ"
Але ж саме стараннями української влади не так давно було спровоковано лист міністра оборони Росії, в якому твердиться, що сьогдні, більше ніж через півтора роки після тих самих переговорів, "борги ЕЄСУ" все ще існують.
Владці заплуталися, і їхні покази не тримаються купи.
Пригадується ще і божевільний із гашекового "Швейка", який твердив, ніби всередині земної кулі знаходиться ще одна, внутрішня куля, розміром значно більша, наж зовнішня.
[17.08.2011 10:05:01] |
Просмотров: 1076
|
Комментарии