пароль
помнить
uk [ru]

У Києві за яєчню на Вічному вогні порушили ще одну кримінальну справу

Из жизни гарантов...или...Сон Людмилы Александровны Янукович...(мечтать не вредно)...
22.06.2011 13:50
У Києві за яєчню на Вічному вогні порушили ще одну кримінальну справу

Міліція порушила кримінальну справу за фактом осквернення Могили невідомого солдата в Києві у зв'язку з розміщеним в інтернеті відеороликом, на якому троє невідомих людей смажать яєчню на Вічному вогні біля пам'ятника.
 
Як повідомили в середу в Центрі громадських зв'язків Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Києві, Слідчий відділ Печерського райуправління міліції порушив кримінальну справу за фактом осквернення могили по ст.297 Кримінального кодексу.
 
В даний час вживаються заходи щодо встановлення осіб, які це вчинили. Також у главку з впевненістю не можуть сказати, правдивий цей відеоролик або ж змонтований.
 
Як повідомлялося раніше, троє молодих людей на знак протесту проти "свавілля влади і чиновників" готували яєчню на Вічному вогні в київському Парку Слави 20 червня. Таким чином активісти висловили підтримку активістці "Братства" Анні Сіньковій, яка в грудні минулого року здійснила подібний вчинок і в даний час знаходиться під вартою.
 
http://gazeta.ua/articles/life/387665
[22.06.2011 14:27:41] | Просмотров: 607
Метки: #Янукович 

Комментарии

22.06.2011 14:47:41
Идиотская идея и действия этого трио!
На мой взгляд это только усугубит дело арестованной и даёт повод суду влупить по максимуму, чтобы другим было не повадно.
Последний раз редактировал Лёха М 23.06.2011 06:07:59
Не согласен Согласен  Поддержка: 50%(3/6)



22.06.2011 15:11:47

Лёха М 22.06.2011 14:47:41
Идеотская идея и действия этого трио!
На мой взгляд это только усугубит дело арестованной и даёт повод суду влупить по максимуму, чтобы другим было не повадно.
Прально.Быдло должно быть в стойле.Посягательство на символы советского сатанизма это посягательство на основы.
Не согласен Согласен  Поддержка: 67%(4/6)



22.06.2011 15:18:26

niksop 22.06.2011 15:11:47
Быдло должно быть в стойле.Посягательство на символы советского сатанизма это посягательство на основы.

Це точна. Распаясалісь бандєравци. НА  СВЯТОЄ  РУКУ  ПОДНЯЛІ.
цікаво, чому за скоро вже буде 70 років після перемоги, а всеодно ще купа солдат котрі рахуються як безвісті пропалі....................
І це країна переможець?
Чомусь в Німеччині майже все навпаки.
Не согласен Согласен  Поддержка: 75%(6/8)



22.06.2011 16:03:56
Вот, пожалуйста, живой пример - как из х..ни раскрутить противостояние. Дело не стоит того яйца, которое пожарили. Обыкновенное хулиганство превращают в идеологию, хулиганку - чуть ли не в национальную героиню.
Короче - х..ня на постном масле.
Не согласен Согласен  Поддержка: 50%(3/6)



22.06.2011 16:12:46

Horatio 22.06.2011 16:03:56
Вот, пожалуйста, живой пример - как из х..ни раскрутить противостояние. Дело не стоит того яйца, которое пожарили. Обыкновенное хулиганство превращают в идеологию, хулиганку - чуть ли не в национальную героиню.
Короче - х..ня на постном масле.
Так штрафанули бы ее на гривен 300 и дело закрыто.Но нет - им нужна расправа.Аналогично и со всякими Луценко или тем активистом,который побил машину на прошлогоднем налоговом Майдане.Нужно всех построить в строй и запугать.О чем и был мой прошлый коммент.
Не согласен Согласен  Поддержка: 83%(5/6)



22.06.2011 16:25:57

Horatio 22.06.2011 16:03:56
как из х..ни раскрутить противостояние.

Канєшна канєшна.
От коли кацапня сплюндрувала держсимволи на Говерлі, або коли знищила український прапор в на кримській горі, так то нічо. Тоді наші талєрасти мовчали про протівостояніє. rofl
 
Доречі з приводу тих дій НІХТО  НІЯКИХ, ЖОДНИХ справ так і не завів і нікого не затримав.
Не согласен Согласен  Поддержка: 75%(6/8)



em

em
23.06.2011 03:14:01

niksop 22.06.2011 09:12:46
Так штрафанули бы ее на гривен 300 и дело закрыто.

НЕ поможет ! И пошлет неправильный сигнал другим - можно гадить на памятники почти безнаказанно.
Таких надо сажать (хотя бы на пол-года, но с обязательным отбытием), чтобы другим неповадно было...
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/0)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить