пароль
помнить
uk [ru]

Якщо Янукович не поставить на місце Добкіна...

Герб Харькова
то, значить, він бере на себе відповідальність за сутички у Львові 22 червня, вже заплановані харківським губернатором Добкіним.
 
Коли Михайло Маркович уперше заговорив про свій намір організувати марш-кидок харків'ян на Львів, це можна було списати на перший емоційний порив. От поп''є, подумав я, чайку з Кернесом, заспокоїться. Може, отримає зуботичину від Януковича.
 
Однак, коли вже на четвертий дінь після спровокованого владою конфлікту у Львові, Добкін поділився деталями свого плану, видається, що на Банковій таки є сценарій...
 
Ця історія з Днем Перемоги та Львовом надто вже захоплююча для телеглядачів. Хай краще в ефірах говорять про червоний прапор, ніж про звичайний столовий червоний буряк, ціна якого в київських супермаркетах дійшла до 20 гривень.
 
От сьогодні на ток-шоу у Шустера вже зняли з ефіру тему "політичних репресій", яка саме цього тижня загострилася навколо Луценка та Тимошенко. Після того, як редакція кілька днів готувалася до цієї теми, хтось вирішив, що достатньо буде поговорити про Львів на червоні прапори.
 
PS PS Я не виправдовую "Свободу", але, на відміну від безвідповідальних горлопанів, Добкін – губернатор, якого владою наділив особисто Янукович.
 
Олег Медведев
[13.05.2011 13:08:45] | Просмотров: 1116
Метки: #Добкін 

Комментарии

13.05.2011 14:21:21
Веселой Допа пыхнул папиросой - и осмелел как Александр Матросов
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(5/5)



13.05.2011 17:40:32
Допа... Не голова, а ж... bad
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(7/7)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить