пароль
помнить
uk [ru]

''Виктор Андреевич, говорите по-русски!'' – Ваш ''український прем'єр''

Да здравствует наш суд
Сім місяців тому Ющенко здав Януковичу Україну разом із її мовою, історією, Бандерою та Петлюрою, Голодомором та національно-визвольними змаганнями.
 
Робив він цю чорну справу в надії на "українського прем'єра". Таким, однак, виявився не Ющенко, а Азаров, який українською не те що говорити не може, а навіть читати.
 
Власними руками викопавши могилу для української, Ющенко разом зі своєю партією розгортає лицедійську кампанію на захист власної жертви, бо під ризик загибелі нашу мову поставила безвідповідальна політика Віктора Андрійовича як технологічного кандидата Віктор Федоровича.
 
У статті в газеті "День", передрукованій сьогодні і в "Сільських вістях", Ющенко цитує Ліну Костенко: "Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову".
 
А ще нації вмирають тоді, коли їхнім месіям відбирає розум.
Олег Медведев
[08.10.2010 20:43:21] | Просмотров: 754
Метки: #Ющенко 

Комментарии

08.10.2010 21:35:24
"А ще нації вмирають тоді, коли їхнім месіям відбирає розум"
Те, чого нема, важко відібрати
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(4/4)



08.10.2010 23:08:55
Ющенко - гівно. ukrukrukrukrukr
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(3/3)





programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить