Дніпровська пулька.


Дніпровська пулька. Ось тут Ніколи Знову? я вже описував своє відношення до 8 - 9 травня. Єдине що додам, я підтримую будь які заходи по вшануванню подвигу всіх полеглих і пройшовших ІІ Світову війну, міг би приймати участь у подібних заходах, але не в Україні - вони не заслуговують того фарсу, на який це перетворено.
Про події 9 травня 2017 року мої роздуми і деякий аналіз.
9 травня мене занесло на вул, Богдана Хмельницького у будівлю корпорації Альянс. Раніше це був БК Будівельників, зараз там декілька дрібних офісів, кабінет УЗО (узі), а головне "Правовая корпорация Альянс" з залами боксу. Така собі оранжерея тітушок під дахом, якщо не помиляюсь, Ступака - соціаліст з бувших високопосадовців МВС і СБУ Дніпра.
Фасад там дещо видозмінений років як 5 вже - весь у слідах куль. У "святкових" заходах участі я не приймав, тому сиджу тихо у кутку очікую своєї черги. Ось заходить в фойє співробітник охоронної служби, характерної зовнішності, побачив корєша, вибачаюсь колегу, що був на чергуванні і давай ділитись враженнями. Їхній діалог мене витяг з мушлі і ледь не вивів з рівноваги (мовою оригіналу, вибачте):
- привет братан, ты видел как мы бендер хуячили?
- где!? Я ж весь день тут сижу?
- на Славе отпиздили их нахуй!
- а сколько их было?
- та немного, но похуй пиздить их будем всех! А то вообще охуели. Прикинь они твари хотели вместе с нами цветы к памятнику положить! Они каратели! С реальными дедами освободителями!
- пиздец бля!
- хуя им, наши подготовились заранее, все спортивные, накачанные. Все так четко организовано!
- а шо в других городах?
- Днепр щас круче всех, в Запорожье слабо, Харьков и Одесса вообще скисли. Ниче, мы начнем остальные подхватят! Скоро висилицы будем ставить! Альбертыча первого, развел тут бендер....

 
За 3 роки війни Дніпро звиклось з постійним болем сирен швидких, ні ми не зачерствіли, коли потрібна донорська кров бійцю, дайте лиш клич і дніпряни здадуть на роки вперед. Пройшло три роки і ми стали терпимі до всіх тих хто творив жахіття у 2013 -14 роках. Побут пересилив відчуття справедливості, бажання просто жити дозволило підняти голову толерантності. З наших балконів якось самі собою почали зникати державні прапори. Сказати, що цьому не сприяла наша владна система - збрехати самому собі. Хто поніс відповідальність з буркутні за надмірне використання сили? Декілька у справі Гаврилюка і ті п'ятеро, гадаю що майбутніх мільйонерів, котрих призначили відповідальними. А з армії тітушок що у 2013-14 роках розгулювала Києвом, Дніпром і іншими містами кого покарано? Нікого! Нуль! Нам розказали, що всі втекли за порєбрік і ми заспокоїлись. Добре хоч "пазивной тапаз" виявився настільки тупим, що перейти кордон не зміг. Скажу вам відверто, більшість з них нікуди не тікала, дехто їздив "пакасіть укроп" на дамбас, але більшість виявилась сцикунами і повтікала назад в Україну. За три роки, усвідомивши що їм все сходить з рук, тітушня добряче підняла голову у Дніпрі. І у цьому ватному середовищі, проросійські сили проводять всій головний ритуал побєдобєсія. Ще один суттєвий факт, інформація для не дніпрян - лікарня імені Мєчнікова, куди везуть важкопоранених зі східного фронту, знаходиться через паркан від цього шабашу! Тобто поранені бійці мали змогу спостерігати весь цей піzдєц в режимі Live. Вілкул розраховував саме на те, що конфлікт спалахне.
Ще одне відступлення, яке дещо поясняє мету тих подій.На мою думку, політична система України являє собою закритий клуб у який можна потрапити або за великі гроші, або по дуже могутній протекції (приблизно те ж саме, що й за гроші) або в наслідок якихось великих потрясінь, як то Майдан чи Революція Гідності. У тому клубі всі з усіма пов'язані, кожен виконує свої ролі і всі мають виконувати правила клубу і бути йому корисним. Революція Гідності відчинила двері в політику багатьом новим обличчям. Через рік всі вони постали перед вибором, або ви граєте за правилами старожилів, з чим погодились Тетерук, обидва Берези, різні єврооптимісти після серії шантажів, або вас витравлять звідти, благо, медіаресурс весь в руках старійшин - це ми спостерігаємо з Парасюком, Семенченком, Соболєвим ще деким. Є ще шлях "дзен", котрим пішли Чепінога, Гаврилюк, Ярош і Білецький. Клуб, як би так сказати, ділиться на 2 ліги: першу і прем'єр лігу. Поняття "збитий льотчик"в українській політиці не існує, щоб вилетіти з політичного клубу треба бути або миздобулом, або ще тим морозом.
До подій в Дніпрі. Карти між собою розігрували кандидат в члени клубу, до того ж відразу у прем'єр лігу Філатов, член політклубу, але викинутий з прем'єр ліги Вілкул, і два члени прем'єр ліги Аваков і Луценко. Шахи не вийшли, грали в карти і схоже на преферанс. Спробую розібрати позиції кожного. Попереджаю одразу - я не фан жодного з них.
 
Роль болвана у преферансі зіграв генпрокурор Луценко. Аплодисменти йому і оскара за те що вжився в цю роль. Ось його відповідь у фейсбуці:
 
Про події в Дніпрі.
1. Вчора 8 ідентифікованих тітушок, що напали на учасників АТО, були затримані, вони будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.
2. Слідство працює, щоб встановити організатора і джерело фінансування тітушок.
3. Також проводиться розслідування ганебної співпраці працівників Нацполіції з тітушками. За це також будуть відповідати.
4. Прокремлівська по суті акція стала можливою через самоусунення патріотичних організацій та партій від святкування НАШОЇ ПЕРЕМОГИ.

 
Випьем Юра, где же кружка?
Пане генпрокурор! У Дніпрі співпрацювали ті ж самі працівники поліції, на той час міліції, і ті ж самі тітушки що і 26 червня 2014 року. Хоча вони мали б сидіти в тюрмах.
А пункт 4 - це просто феєрія тупості. Луценко - ти довбоYоб, ти хоч розумієш, що сам закликаєш влаштувати побоїще у Дніпрі?
Генпрокурор розписався у власній імпотенції.
 
Філатов - мер Дніпра, людина розумна, освічена і вольова. На мою думку Філатов чудово розумів яка гра затівається у Дніпрі. Питання в тому, що він міг зробити, і чи міг він взагалі хоч щось зробити? Можна було спробувати заборонити мітинг на сесії міськради або через суд. Уявляєте резонанс у ватному суспільстві і не тільки ватному "оні запрєщают нам чтіть подвіг дєдов!" Скількох би тоді Вілкул тітушок привів би щоб прорвати поліцейський кордон! Можна було б за порадою Луценка зібрати туди патріотичні організації... А Вілкул би на додачу до тітушні взяв би в борг у свого друга Шуфрича зо десяток йовбаків з Закарпаття. Можливо ми тут в Дніпрі і цинічні бандери, як казав президент, але не вірю, що на стільки. Таку картинку Кісєльов втратив, аж поприщило його. Чи міг Філатов покладатись на поліцію? Навіть якщо він і не знав про сплановане, гадаю що не міг - дякуйте переатестації і генпрокуратурі. Тож Борис Альбертович поглянув в карти - там мізер, взяв паузу і поїхав роздавати подарунки реальним ветеранам.
 
Аваков. От не знаю, мєнтовську верхівку Дніпра він вважав за тузів? Якщо він не володіючи ситуацією, повністю покладався на цих - то він просто пихатий індик. Уявляю собі кабінет фейсбукміністра, щохвилини надходять нові відео. Не думаю що він отримував зведення від підлеглих, гадаю, фейсбук знав більше. Аваков підіймає слухавку і запитує у Репешка "...?" А що питати? Тобою призначений голова Діпровської поліції - а тут такий піzдєц! Єдине що хочу, це повторити свій пост
Arsen Avakov! Mustafa Nayyem! Антон Геращенко! Artem Shevchenko! Зорян Шкіряк (Зорян Шкиряк)!
Ось вам два відео з Дніпра. На обох з них співробітники МВС разом з тітушками Вілкула жорстоко б'ють українців. Між ними три з гаком роки і багатомільйонна реформа МВС.
Поясніть платникам податків, куди пішли наші гроші? На зміну назви?
Yuriy Lutsenko, як там справи з розслідуванням подій 2014 року?


 
Вілкул. Якщо Аваков можливо на щось розраховував, Філатов ішов на мізер, то Вілкул розумів, що в гіршому випадку залишиться при своїх. Золотий хлопчик Кривбасу і Рината, що як ракета влетів на верхні щабелі української політики, зараз має задовольнятися роллю глибокого запасного. Нижче нього у списку колишніх ригоАналів лише битий Шуфрич і втікачі. Абідна, да! Вілкул це був, чи хто інший з їхньої клики, його створила теперішня владна верхівка. Пригадайте діалог тих двох тітуханів, випадковим свідком я став. Вони не збирались "отобрать и поделить", їм потрібно вішати. Хто вони такі? Ким вони можуть стати? Вчорашні мусора, хто дивом не пройшов переатестацію - готові лідери штурмових загонів НСДАП, такі собі ветерани І Світової, що не знайшли чим себе зайняти у повоєнній Німеччині. Той же Ступак із задоволенням виконає роль їхнього організатора і лідера Рема. А у спортзалі займається гітлерюгент, ви їх бачили у дії. Роль Версальського договору і великої депресії з успіхом грає клептократична система влади в Україні. Уявіть якщо вони переможуть. Гадаю ми позаздримо патріотам України з Криму чи Донбасу. Спочатку вішатимуть каратєлєй бандерівців, за тим євреїв, кавказців... Найпростіший шлях до влади і розуму не треба.
Ну як страшно? Це гірший сценарій, а можливо й ні.
Ось Луценко скайпом засудить Януковича і буде перемога. За 5 років вже ветерани війни на сході, хто не знайде собі місця в мирній Україні зможуть зіграти роль штурмовиків, на їхніх сьогоднішніх подвигах можна виховати покоління гітлерюгент, у цьому нічого важкого: головне вчити вірити і відбивати бажання думати. Версальський договір, він же Мінський у нас вже є, а на роль фюрера завжди хтось знайдеться.
Не буду судити, хто виграв цю партію, враховуючи що наші політикани завжди зможуть домовитись за нашими спинами, але здається точно не ми.


Dmitro Maximik (13.05.2017) durdom.in.ua