Україна, за яку діди ваєвалі.


Україна, за яку діди ваєвалі. Неодмінно в день зомбопаті свята вєлікай пабеди, 9 травня, необхідно випити бялої у кількості, що дорівнює дозі п'ятисотого... за вітчизняну демократію та її мудрих та демократичних вождів... Бо хоч українці і не вигадали демократію, але розвинули її до максимального рівня. Тому що діди трошки більше 70 років назад власною кров'ю здобули перемогу, завдяки якій і маємо цю сучасну, демократично надрозвинену державу. Це факт.
Інакше як пояснити те, що відбувалося у Німеччині одразу після закінчення Другої Світової Війни (згідно радянської лєтопісі - Втарая Атечественная Вайна), а саме судилище та подальшу страту або довготривалі тюремні строки для нацистів та їх прибічників? Не інакше як середньовіччя.
Як пояснити судилище та довготривале ув'язнення такої "поважної" у свій час людини у США як Аль Капоне, який всього-навсього не ухилявся від сплати податків. Це ж неприхований фашизм у всіх його збочених проявах.
А нещодавні акції французьких поліцейських, які без попередження, ба навіть без судилища, розстріляли насмерть декількох осіб, підозрюваних (!!!) у терористичних актах. Не факт, що люди вчиняли ці самі акти, можливо вони так висловили свою власну думку, свою незгоду з тими процесами, які відбуваються. Але, не питаючи нікого, кровожерливі французькі поліцейські вбили за інакшу точку зору. Це людожерство.
Подібне свавілля має місце "на Заході" і сьогодні.  Інша справа Україна, яка "йде до Європи". Місцева держава вже давно перейшла на новий рівень розвитку демократії та поліпшує її  кожного дня.
Звичайно, недосконале законодавство та подекуди продажні прокурори та судді (але хто їх змінить, як люди з такими професіями народжуються?) стають на заваді правосуддю, законності та справедливості. Однак, такі випадки є поодинокими та стосуються зазвичай високопосадовців, які не спричиняють особливої шкоди громадянам України, оскільки не крадуть реальних курей та ровери, а виводять всього-навсього з країни якісь віртуальні (до того ж американські!) гроші.
Україна настільки демократична держава, що туточки навіть під варту не беруть людей, підозрваних у державній зраді, корупції та массових вбивствах. Тільки за вироком суду. А до того - домашній арешт або застава. Невеличка застава, щоб людина, підозрювана у крадіжці парочки десятків мільйонів америкосовських долярів, мала можливість сплатити декілька мільйонів, але вже "бронебійних" вітчизняних гривень.
Місцева демократія настільки розвинена, що звичайну людину, майданівця, у якого немає мандату депутата народного, на поруки можуть взяти десяток тих самих депутатів та декілька міністрів. Вони навіть робочий час приносять у жертву заради спасіння репресованих сироток, яких нищать поодинокі грантожерські людожерські органи, функціонування яких не заборонено (привіт демократії!)
А ще в Україні полюбляють вітати мертвих людей з Днем перемоги. Вітають зазвичай люди, які пройшли війну, народившись через 5-10 років після її завершення, а також їх діти. "Безсмертний полк" зветься. Той що виражає власну точку зору, у якій (точці зору) немає місця Україні, її історії та мові. Той, що називає захисників України - хунтою. Але демократична влада підтримує. Дещо фінансує, цілком дозволяє проводити мітинги. Юрій Кот навіть координує їх діяльність з Москви, куди втік та звідки продовжує боротьбу з київськими нацистами, збираючи 500 тітушок антифашистів, для захисту інших антифашистів від фашистів у фашиствуючому Київі.
Загалом, в Україні - демократія, де кожен живе за писаними ним самим законам. Де всі мають право голосу. Навіть заборонені законом комуністи тихесенько, щоб усі бачили, пропагують "комуністичні ідеали".
Певно за це діди ваєвали. Певно...

Idazkari (09.05.2017) durdom.in.ua