Сльом 226. Ітого.


Сльом 226. Ітого.
 
Змагалися тут. https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/30030.phtml
 

Присвячувалося імпортним хуйлофілам, шо засунули свою страусячу head  у пісок und потушили всі ейфелеві, пізанські і водонапорні башні um zu уміротворить ватофюрера, кинувши йому ins Maul Судети Алеппо, Крим і частину Донбасу. This clinic idiots не розуміють, що вони наступні. А скіфського gold ватна гопота натрусить із своїх новообразованих "кримських russians українського походження" за два-три "чистих четверга" - такий день нинче дається ватною владою крима для аннексій  і контрибуцій. Тріщить бабушка Європа по всім швам. Дограєтесь, "сукі католіческіе и протестантскіе", шо ми виберем африканський вектор і погоним під керівництвом мудрих керманичів доганять Еритрею по кількості бусіків і зєркальців на душу населення. І за років двадцять, не сумнівайтесь, задача буде виконана. Єслі до того часу Севірну Еритрею не захопить Хуйло. Отака от Realpolitik.
 

Єдиний переможець - он же учасник - маестро Клапейрон:
 
На честном и праведном 5-м канале
страны, что с достоинством все мы просрали,
слагают легенды, поэмы и мифы
о том, что мы гордые, славные скифы.
 
"Я золото скифов верну и отдам, -
сказал Амстердам. - Но руки не подам!"
 
За три однотурово скомканных года,
бездарно профуканных нашим народом,
пресытились нами по самые гланды
Европа, Америка и Нидерланды.
 
А золото скифов, вернув под овации,
впишут чиновники в е-декларации...

 
Але тут качество. Був би кворум - все одно Сльом його. Дєлаєм ставки, коли у очередного корнійця вспливе скіфський меч чи сарматська фібула. Або на відбиті у врага трофеї жінка Кириленко стане академіком.
 
Трохи гріє більше п'яти сотень зрітєлєй (але правді в очі довлячись, в основном поздравить Паніна з дитиною собачого проісхождєнія). Фельдкурат переможець номінації "Треш і угар".
Масовка - хор мєсних тузіків із хітом "Хачу щенка от Панина".
 
Але головне - не про те. Майдан назріває і нема йому "другой альтернативы". Ми ж бо нащадки тих скіфів, котрих хазарська верхівка вчергове кинула на золото. І ми знаєм з кого  його спитати. А Амстердам нехай оттачує тєхніку пасіва - пригодиться, як закинем їм хуйла по газопроводу.
 
Дайош новий вектор!
Слава Україні!ukr


олекса.БЦ (16.12.2016) durdom.in.ua