Чому ветування продажу сільськогосподарських угідь - чистий популізм


Чому ветування продажу сільськогосподарських угідь - чистий популізм Термін «Популізм» увів в обіг колишній президент Ющенко. Цього ярлика він клеїв на усіх, хто посмів заважати його діяльності, або бездіяльності.
 
Далі у формі запитань і відповідей буде доведено, що накладання вето на закон про вільний продаж земель сільськогосподарського призначення не просто популізм, а популізм махровий.
Раніше було дві біди – дураки і дороги. Нині мало що змінилося, хіба що дороги стали ще гіршими, а дураків і неуків серед владної челяді стає все більше. При цьому дві традиційні біди називаються інакше. Це менеджмент та інфраструктура. Також раніше вживали термін «Криза»; тепер знову на повістці термін «Популізм».
Саме поняття «Популізм», ясна річ, означає насправді зовсім не розводняк лохторату в плані пацанського обіцяння-невиконання. Популізм – це зважання хлопцям від влади робити гроші. Є популізм тарифний, субсидійний, газоволічильний, місцевосамоврядувальний, бюджетодерибанний, гривнедевальваційний, банкорефінансійний, акцизнообкладний і т.д. Популізми сьогодні зустрічаються пересічними на кожному кроці – досить зайти в магазин або звернутися до якогось чиновника.
Однак є ще популізм землерозпродажний.
Отже, питання.
1.Чи проведена в країні детальна інвентаризація земель? Ні. – Популізм.
2. Чи створено в країні прозорий єдиний земельний реєстр? Ні. – Популізм.
3. Чи є в наявності не обліковані сільськогосподарські угіддя? Так. – Популізм.
4. Чи існують факти рейдерського захоплення фермерських земель і урожаю? Так.  – Популізм.
5. Чи існує в країні справжня, прозора судова система? Ні. – Популізм.
6. Чи створена в країні надійна поліцейська служба? Ні. – Популізм.
7. Чи існує загроза скупівлі земельних ділянок за безцінь? Так. – Популізм.
8. Чи є можливість подальшого перепродажу земель іноземним покупцям новолегалізованими землевласниками? Так. – Популізм.
9. Чи правда, що більшість угідь уже розподілені між олігархами? Так. – Популізм.
10. Чи діє на сьогодні механізм підпільної купівлі-продажу земель? Так. – Популізм.
***
І на кінець риторично: А правда, що наша влада є глибоко чесною, відкритою і служить виключно народу України?  Так, свята правда! – Реалізм.
Таким чином треба терміново запускати механізм купівлі-продажу сільськогосподарських земель. Щоб було не пізно і хлопці встигли на потяг (літак).


Фельдкурат (08.10.2016) durdom.in.ua