Я думав, що знаю, що таке піздець. Я помилявсь.


Я думав, що знаю, що таке піздець. Я  помилявсь. Стосовно Росії думав, що знаю багато про неї. Як не як "спільна історія", місце народження, навчання в "общєобразовательной", захоплення історією.
Я бачив, що РПЦ власне не церква. Що її патріаршество створене Сталіним та більшовиками, адже до цього було давно скасоване Петром першим (як і таємниця сповіді).
Я знав, що РПЦ та її бойовий загін в Україні УПЦ-МП це суміш бариг, чекістів та покидьків-українофобів.
Мене щиро дивувало як така структура могла породити таку видатну постать як Олександр Мень, людина і священник з великої букви.
Напевно це не розуміла і сама система РПЦ, тому Мень просто був вбитий.
РПЦ завжди була політичною структурою на службі влади. Фактично з того дня як московські попи почали відокремлену діяльність від Київської метрополії.
Причому ця служба владі завжди поєднувалась в РПЦ з найтемнішими людськими пороками. То вони проголошують анафему Олександру Невському, то в наслідок зміни політичної коньюктури проголошують СВЯТИМ.
То виганяють видатного друкаря Івана Федорова (в Українських землях він навіть взяв зобі прізвище ФЕДОРОВИЧ), то роблять святим чорносотинця-царя Ніколая другого.
То малюють ікони зі Сталіним (що логічно, адже він відновив їм патріаршество і власне сама РПЦ сьогодні це РПЦ-Сталіна).
Під час війни на Донбасі, РПЦшна наволоч і їх посіпаки з УПЦ-МП переховували в своїх культових приміщеннях бойовиків (про це саме вказала Нелі Штепа ще на початку конфлікту).
То УПЦ-МПшні покидьки відмовляються встати на честь хвилини вшанування загиблих українських вояків.
 
Тож мене не дивує, що РПЦ сьогодні обслуговує Путинську ідеологію Путинського-фашизму:
 

 
Тож я думав, що про піздець принаймні цієї структури РПЦ-УПЦ-МП.
Навіть інколи раніше і ІМХО про це писав.
Але я помилявсь.
Ось він повний піздець:
 

 
Але з огляду на це, розумію, що і цей повний піздець всього лише черговий пункт на заглиблення далі, до ще більшого і ще повнішого піздеця.
Здається в пеклі дна не має.

Слово (21.05.2015) durdom.in.ua