Чи припинять патрійолопи ділити шкуру не вбитого ведмедя?


Чому я не займаюсь критиканством Ляшко, Клічко, Яценюка, Порошенко, Тімошенко чи наприклад Коломойського з Пінчуком та навіть першої тушки Мельничука?
Адже є за що.
І реформи повільні і ще не посаджені ті хто мав би. Та купа питань до влади, владної коаліції, депутатів від коаліції, різних діячів котрі наразі тусуються у владі.
Тому що, ці люди (може і дурні, може і недолугі, може жадібні, може не надто креативні, дехто ледь вміє говорити, а коли говорить то просто сміх і т.д.) всі ці люди підтримували і Майдан і Україну як незалежну державу.
 
А окрім них є справжні, не приховані вороги.
Причому ці вороги непоодинокі.
Тут тобі і ціла зграя уйобків типу Ахметова, Вілкула, Колєснікова, Бойко, різні Симоненнкі, Медведчуки, Шуфричі Єфремови, Фірташи і т.д. і т.п.
Всі ці уйобкі або і тепер мають депутатській мандат або мають значний вплив на інформаційний простір, на людей.
Думаєте вони перестали бути після Майдану уйобками?
Почали любити Україну та вболівати за її цілісність?
Ні звісно вони можуть прикриватись якимись сумнівними гаслами та ділами, але.............. не тішмо себе ілюзіями. Вони лишились тими самими уйобками що і до Майдану. І так само люблять Хуйла і служать йому.
 
Або погляньмо на цю групу уйобків, котрі відкрито відмовились вшанувати пам'ять загиблих героїв:

Тут же справа не лише в цих трьох конкретних уйобках, а в тому, що за цими уйобками стоїть колосальний вплив на свідомість людей, та значні фінансові важелі. Адже саме підлеглі цих трьох уйобків давали притулок бойовикам на Донбасі. Саме підлеглі цих уйобків освячували діла вбивць українців на Донбасі та по всій Україні.
 
Натомість в інформпросторі бачимо картину аля 2010. Те саме і в соцмережах. Те саме і поміж людьми.
Шановні ви намагаєтесь мірятись патріотизмом в той час коли ані війна не закінчена, ані ворог не подоланий. Ви закликаєте до якогось майдану-3 в той час коли ще далеко не закінчивсь Майдан-2.
 
І дивлячись на всю цю вашу метушню та гівнокидання, ворог лише нахабніє.
Вже вони не криються. Вже починають відверто демонструвати нехтуванням України (як ці підораси в рясах).
А що буде завтра?
А завтра вибори.
І в вашому праведному гніві ви дуже ймовірно повторите помилку 2010 року. Тоді теж одні критикували один одного Тимошенко-Яценюк-Ющенко і т.д. і т.д. Виграв тоді Янукович. Позбавитись остаточно від тої наволочі зрадника ще не вдалось і досі, адже це він Янукович розпочав війну. Забули його звернення до Путіна вже?
 
Думаєте знов подаруймо їм реванш, а потім............ а потім не буде. Другого шансу для нації може і не бути. Дякуємо Богу за цей що випав, тим більше що є всі шанси його використати правильно.
 
Чотири роки правління Януковича знадобилось нації щоб зрозуміти, що НІХТО за нас нічого не зробить. Тому і стався врешті решт Майдан.
Тепер маємо знов надію, що хтось зробить все за кожного з нас?
Ага от скинемо Пєцу і оберемо ще когось і він чи вона ...........
Ага от оберемо комбатів і вони.............
Ага прийдуть люди з фронту і........
 
І що? І нічого.
Поки кожен на своєму місці не почне боротьбу з комуно-рашистами, ригами та підорами в рясах та їхнім начальником Хуйло то нічого не буде.


Слово (12.05.2015) durdom.in.ua