Партія новго штибу: сильна, інформаційна, на платформі


Сергій Тігіпко, як відомо, знає та вміє «делать банки». http://vo.od.ua/rubrics/politika/29357.php.  А час від часу  він “делает партии”. От і днями “зробив”  чергову. http://www.ukrinform.ua/ukr/news/partziizd_yak_biznes_trening_dlya_tigipka_1961563
Ще й яку! Такої у нас ще не було!
«Сильна Україна» стане політичною силою нового типу…”
Тут товариша Тігіпка підвела природня обережність, або виявилась типова для компартійців необізнаність з творима власних класиків. Бо, за Леніним, “партія нового типу” - це марксистська організація професійних революціонерів, орієнтована на нелегальну боротьбу за захоплення влади.
Задля створення такої організації Ленін здійснив рейдерське захоплення Російської соціал-демократичної партії. Тігіпко, як респектабельний бізнесмен, свою нову партію купив. Попередню “Сильну Україну” товариш Сергій, на свій превеликий жаль, не законсервував, а просто злив - в усіх сенсах цього слова. (Здається, унікальний випадок, коли партія провела два з’їзди - установчий та ліквідаційний). Купівлю рідної Партії регіонів перебив більш заможний покупець. Отож, взяв не дуже потримане, але, мабуть, не дуже дороге.
На день проведення першого (і одночасно восьмого) Національного з’їзду “Сильної України” Державній реєстраційній службі України була відома лише одна сильна партія - “Сильна держава”. Але вісімка натякає на довгу партійну історію…
Партії, які очолює Тігіпко, у реестрі відсутні - зате можна знайти вірну партійну подругу товариша Сергія - Світлану Фабрикант! Тільки керує вона чомусь партією “Економічна платформа”. Але не зовсім платформою, бо якщо перейти за посиланням, то можна помилуватись контактами республіканських, обласних, міських та районних організацій політичної партії… “Інформаційна Україна”.
РСДРП - РСДРП(б) - ВКП(б) - КПСС… Конспірація понад усе.
Якусь логіку знайти можна, звичайно. У наш час інформація - це гроші, гроші є кров’ю економіки, економіка - це сила, сила - це Сергій Тігіпко. Але це лишень гасло, а для оцінки перспектив нового банку… тобто, політичної партії, хочеться конкретики - устав якийсь почитати, чи що. Дослідити еволюцію поглядів (виражених через партійну програму) людей, які ще донедавна були інформованими українцями, а нині вже стали сильними - не кожен же день такі метаморфози трапляються.
У гуглі, який знає все, не знайшлось згадок про устави чи програми “Інформаційної України” та “Економічної Платформи”. Зате можна знайти устав “Сильної України” на сайті Ірпінської міської організації http://silaukr.at.ua/index/statut_partiji/0-7 - незрозуміло тільки, старий це устав, чи ще не написаний. Програму партії нового типу легко знайти на сайті Тігіпка http://tigipko.com: “Програма партії зараз знаходиться у стадії розробки...”
Зате на сайті Сергія Тігіпка багато непоганих афоризмів:
“Ми прийняли за основу європейську модель партійної організації”
“Сергій Тігіпко сьогодні оприлюднив чіткий план вирішення найактуальніших для країни проблем”
Мені особливо сподобався цей:
«Сильна Україна» задовольнить всі запити виборців”
 
Вас ще цікавить програма та устав?

chemist (07.08.2014) durdom.in.ua