Ну шо за на....!!!!!!!!!
Добрий вечір!!!!!!!!!!!
![durdom](http://durdom.in.ua/third_pary/xbb/images/smiles/smile.png)
Після довготривалого переховування, був виловлений (дякуючи Олексі і Інжереру) і постав перед чесним судом ДД-персоналу Ланецький (статья. Забив на СЛЬОМ). Підсумки підбив і вибачився перед працівниками, цим самим компенсувавши матеріальний і моральний збиток
А тепер Юкеншед (дай БОГ щоб у нього були поважні причини) забив і не оголошує про початок наступного.
Пропоную АНДРІЙКУ, як батьку-засновнику (хоча батьком бути йому ще ранувато) СЛЬОМУ, якщо і надалі буде зберігатися тиша, оголосити наступний конкурс (зробивши усне зауваження колезі).
Тож, звертаюсь до вельмишановного паньства (крім Павла звичайно) - хто за!!!!!!!!!
АНДРІЙКО - твоя думка також враховується.
HOCUL (14.11.2012) durdom.in.ua