Сьогодні ІМХО шановного ДСЛ "Будь ласка, не принижуйте мов!" спонукало мене вставити і свої 5 копійок. Чудова стаття, цікава тема – як на мене. Не менш цікаві думки й під час обговорення, хоч і не всі добре обізнані з предметом дискусії. Не треба доводити, чия мова краща, принижуючи іншу, а краще переконливо показати, чим вона приваблює тебе самого, які має, на твій погляд, переваги. А те, кому якою користуватися у побуті – це вже вибір кожного. Тому коментарі мали б доповнювати інформацію, збагачувати знання активних та пасивних учасників розмови.
Проте обговорення навіяло...
Ніч. Сільська вулиця. Тиша. Зорі. Співати хочеться. Але варто тільки прокашлятися, і з ближнього подвір’я здіймається гавкіт "кабиздоха", його підхвачують інші у сусідніх дворах, а далі – ефект доміно. Робота у них така – хоч і не цікаво зовсім, а треба хазяїну показати, що той недарма його годує.
А пісня пропала … Словами автора – "доволі швидко зникають власне предмети дискусії".
Так то ж село… А хто ходив вночі між корпусами справжнього дурдому, той знає, скільки їх там без прив’язі бігає. Ще й вкусити можуть. Добре, що у нас дурдом віртуальний, аналогія вгадується, але бракує деяких деталей, а саме:
* - Як і в житті, для VIP-пацієнтів є все, для них обладнано відділення, вони знаходяться під пильним наглядом лікарів. Тим часом пересічним хворим немає де й приткнутися, от вони і швендяють між персоналом, заважаючи лікувальному процесу.
* - Персонал ДД представлений тільки санітарами та лікарями, і зовсім не прописані у штатному розкладі посади середніх медичних працівників – медсестер(медбратів), фельдшерів. Тому санітари є ніким не керовані, деякі й самі хворіють, а це не може не впливати на якість лікувальної роботи закладу.
* - Відсутня будь-яка субординація. Чи ви чули-бачили, щоб давали оцінку лікарю або виступали на лікарській конференції санітари, а тим більше – хворі (за винятком клінічної демонстрації)?!
А я наведу два приклади:
В ординаторській – завідуючий, лікар і санітар. Перші два обговорюють якусь проблему на клітинному рівні, а останній сидить навпроти і тільки головою крутить, як волейбольний суддя. Аж ось нарешті почув знайоме слово – «стрес», і собі: "От і я також цим балуюсь! Один раз на тиждень до вечера – ні краплі в рот не беру, аж кожна клітина дрижить!"
Colonello 03.03.2011 00.37.38
…дискутувати зовсім нецікаво – і нема сенсу – тому – "баян" і "два"
Ну, не цікаво, то бери свій баян та йди шукай свою тему, чого влазити туди, де тебе мають за дурника...
До речі – а коли він спить, взагалі? А чи не прояви це циркулярного (маніакально-депресивного) синдрому?
Тоді: "Грешно смеяться над больными людьми…" Лікувати треба.
А ще у кожному лікувальному закладі, що себе поважає, при адміністрації функціонує такий дорадчий орган, як медична рада. А ми ж себе поважаємо, значить – у нас вона є, знаємо ми про це, чи не знаємо. Саме тому на розгляд добірного товариства виноситься
Проект рішення Медичної Ради Дурдому:
1. Відкрити протягом поточного року відділення для лікування хворих, у першу чергу – співробітників.
2. Змінити організаційної структуру шляхом доповнення штатного розкладу ДД фельдшерськими посадами до вигляду: санітар – фельдшер – лікар – заввідділенням – головний лікар. У розширеному варіанті це могло б бути й так: санітар – медсестра – фельдшер – інтерн – ординатор – заввідділенням – начмед (заступник головного лікаря з лікувальної роботи) – головний лікар.
3. Активна участь (коментарі, ІМХО) можлива у всіх конференціях персоналу не вищого ніж на 1 ранг (хворі-санітари, санітари-середні, середні-лікарі), пасивна – не обмежується (хай вчаться).
4. Враховуються оцінки тільки старших за рангом, до того ж вони можуть і знижувати рейтинг, від’ємне значення якого тягне за собою призначення лікування (перехід до контингенту хворих).
5. Отримані бани (читай – клізми) за порушення правил, незалежно від рангу, теж тягнуть за собою зниження рейтингу, аж до переведення на нижчу посаду (див. КЗПП).
Пропозиції надавати у письмовому вигляді. Дурних запитань не задавати.
Запитання є?
©
Palysvit [03.03.2011] |
Просмотров: 1927