пароль
помнить
uk [ru]

Ілюзія Криму ?


Ілюзія Криму ?
На жаль, мене печалить ейфорія українців "ми повертаємо Крим".ac
 
ВСУ наносять удари по Криму. Кацапи тягнуть звідти свої сморідні дупи до своїх рязанєй-тагілов (не хочуть загинути від бомб, бляді), але до повернення Криму ще дуже далеко.
 
А може й не буде поки що того повернення.
 
Я вважаю - хочу помилятися - що саме зараз оті чудові удари по маскві (були - і вже затихло?), активні удари по Криму - то підсолоджувальна цукерочка для українців перед закінченям війни.
 
"Партньори" підкинули трохи більше ракет саме зараз, заворрушилися в своїй допомозі"  - щоб саме зараз удари пролунали як мальовничий салют.
 
Українці в захваті. раша таки паливно-знекровлена.
 
Але загарбані українські території раха тримає в зубах, ЗАЕС - тримає, про неї вже й не згадують. Кінбурнська коса - то чудово. Але то не Крим і до Криму ще 80 км.
 
© Левонтій [25.06.2026] | Просмотров: 203

2 3 4 5
 Рейтинг: 35.7/5

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Войти или зарегистрироваться



programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2026 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить