для старых юзеров
помнить
uk [ru]

I'll be back, part 2.


I'll be back, part 2.
   Тріумфальне повернення Ваної з новим "мімішним фейсом" має своє продовження. Не встигли ми оговтатися, як "Юля new version" заволала звичну пісню про тарифний геноцид, а нас почали бомбардувати новими подіями де кожна на рівень вище, або страшніше попередньої.
     Як я писав раніше рейтинг Зе-слуг обвалився до такого рівня, що їм, або уходити зі словами " я устал..я ухожук", або щось робити, але до того вони не здатні. ФОП-майдан добре розхитаний ригами  відмінно хитав крісло самого "найвеличнішого" і здавалося, що ще пінок і він впаде, але .....З невідомо якого болота несподівано з'являється Вана, вся брудна і в реп'яхах, але з "планом порятунку", який в неї був вже давно і де Зе відведена роль "весільного генерала", а Ваной дістається реальна влада.
    Глашатаї фейс-ліфтінгової бабЮлі заявляють про створення коаліції з "слугами" ті радісно "махають тиквами" на знак згоди. Викидують з фракції Дубінського і наостанок оголошують шах ОПЗЖшнікам анулюючи ліцензії медіаканалам кремлівської пропаганди і це погодьтесь дуже потужний хід. Кремль, риги, петушарії і різноманітні киви взвили розуміючи, що в цій партії їм відвели місце на гальорці, або скоріш всього на смітнику і це не може не тішити, але Йуля ...не менш безпринципний та небезпечний ворог для України, який готовий до будь-яких кроків заради досягнення влади. І якщо утилізація кума путіна з тим гуано, яке того обліпило то не зовсім складна задача, при умові, що лаптеголові свого пуйла теж знесуть, але то не дає Ваной владу, а тільки підсилює Зе  продовжуючи його агонію. Що ж їй робити?
    Давайте порівняймо ситуацію в Україні з партією в шахи. Серед різноманіття фігур є дві основні це - король і королева. Зараз не будемо заглиблюватись, що у нас пішак, якимсь чином став  королем то на сумлінні інших 73 відсотків фігур, які то дозволили.  Король слабка фігура, він нічого не робить, нікуди не ходить і його всі захищають. Повна протилежність йому королева, яка робить, що хоче і є самою потужною фігурою на дошці, а в нашому випадку ще й не тоне, хоча  зроблена точно не з дерева, як "найвеличніший король". І роль тієї королеви Вана зараз примірює на себе, залишаючи для Зе роль на кшталт цієї:

    
    Як Вана  то захоче робити, а як і робила раніше: розвалить фракцію "слуг" переманюючи до себе "політичних тушок", запросить у коаліцію "майбах" та голос(Беня з Пінчуком не будуть проти), маргіналізує риго-опзжешників(туда їм і дорога), але що буде робити з реальною опозицією - з Європейською Солідарністю? Треба розуміти, що Йуля то не повністю дерев'яний Зе і боротися з опонентами за допомоги прокуратури Вана точно не буде. Скоріш всього найближчим часом політика України буде настільки прозахідна, наскільки ще не була ніколи зводячи нанівець усі дії демократичної, проєвропейської опозиції, знову ж таки в партії "ЄС" будуть шукатись "політичні тушки" для нової коаліції баби Йулі, бо без того не стати їй прем'єром при недієздатному Зе і не зібрати триста голосів для обмеження функцій слабкого президента і вознесення на трон "себе любої" в парламентсько-президентській республіці.  
    Можливо я знову перебільшую, але політична активність Вани зросла на порядок і плани цього фюрера в спідниці на владу нікуди не поділися.
© Air Fl0w [03.02.2021] | Просмотров: 3277
Метки: #Тимошенко 

2 3 4 5
 Рейтинг: 37.0/38

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook