для старых юзеров
помнить
uk [ru]

А покращення все покращуються...


А покращення все покращуються...
Так, про "покращення" субсидій я вже писав, здається... Тепер про новеньке покращення. Воно ще НІ, але цілком можливе! Міністр розвитку економіки... ( і так далі) Мілованов  запропонував повністю відмінити ЄСВ і компенсувати його податком на нерухомість.
Для зебілів, здатних хіба що знайти в цьому ІМХО знайомі літери, поясню дуже просто. ЄСВ - головний податок, який наповнює пенсійний фонд (приблизно 230 млрд плюс 175 млрд компенсується державою). Податок на нерухомість - місцевий податок, який встановлюють місцеві органи влади, але боячись бунтів, стараються його тримати в мінімальних межах. Отже, що пропонує Мілованов? Він пропонує зібрати з нерухомості десь 150 млрд грн. Якщо ми відкинемо мінімальне житло, 5 млн сімей на субсидіях, то вийде, що 7-8 млн сімей мають сплатити 6 млрд долярів в рік. При дуже грубих підрахунках, будинок в 100 квадратів обійдеться власникам в 5-6 тис "зелененьких" на рік. Сумніваюся, що це покращить соціальну ситуацію в країні, де немає ринку аренди житла, а половина приватного сектору без кредитів, самотужки будує по 10-12 років той самий будинок в 100-150 квадратів. Є ще один вихід - просто відмінити пенсії. Так, між іншим, живе Китай, який просто не має такої проблеми, як пенсії. Але цікаво мені будо б почути щось подібне від команди Зеленського.
Найгірше те, що цього божевільного міністра ніхто не зупиняє, а він генерує божевілля без будь-яких розрахунків. Але навіщо розрахунки і якісь дурацькі цифирки? Він же професор і прийшов міняти країну. А розрахунки в таких випадках потрібні тільки занудам, а не героям ток шоу.
Що ще тут додати?! Зелебобики, сушіть сухарі, бо на іншу їжу грошей у вас не вистачатиме!
© Verewolf [02.11.2019] | Просмотров: 2093

2 3 4 5
 Рейтинг: 41.1/34

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook