для старых юзеров
помнить
uk [ru]

Він Вам не Лох!


 Він Вам не Лох!

  Випучивши срулячі очки, гарант контрибуції головній срулятині країни Козломойші за порушений злими порохобами Приватбанк, воВєня Зелупеньський з десятками до зубів озброєних ЗЕлених чоловічків, накинувся на добровольця в Золотому.
При чому так люто, що склалося враження, ось зараз відкосивший від армії обкурений зелупьонок схопить автомата, візьме в зуби гранату і з піснею на вустах "я не лох, я не лох, я клянусь, що би я здох", буде гнати добровольців один, аж до самої західної точки України села Соломоново.
 
Але потім, коли дурь з пустої голови вивітрилась, трішки охолонувши і зрозумівши, погониш сепарів один, так вони по дорозі таких люлєй накостиляють, мамо не журись. Ну їх до біса, чорти.
 
Зустрівшись с вчителями - сепарами школи якої вже немає і близько, зрозумів, він на правильному шляху до серця, а як пощастить то і до ботоксного тіла свого тезки вовки путіна. Той любить молодих хлопчиків, всі знають.
На хлопчика, звичайно воВєня не тягне, але й чоловіком назвати тяжко.
 

Злі порохоби кричать на всю горлянку, що з hуйлом замиритися не можливо, що гебістский викидень ніколи без здачі України не погодиться ні на який мир.
Що путіну потрібна вся Україна з холопськими наймитами та слухняними боярами.
 
А воВєня слухняний "столбовой долбоклюв", йому.... ну добре не йому, а Козломойші путін дав пріоритет в торгівлі з Мокшанією. Папа Бєня вже почав імпорт електроенергії з країни яка вбиває наших воїнів, дітей, жінок та людей похилого віку.
Та хрін з ними, коли хтось жалів тих людей. Зате в кишеню капає, папа Бєня не образить, суне щось з з панського плеча.
Бути корисним ідіотом путіна, це вигідно і, пробачте за тавтологію, корисно. Може колись і папу Бєню за допомогою hуйла прищучити зможе.
А в загальному все не погано.
 
Правда рейтинг падає, як те на чому воВєня шпілить на роялі, та депутати "слуги хрєнові" унюхавши наживу продаватись почали.
Але піпл зрозуміє, презло не спить, він за всім бдить.
 
А що не правда?
 
Поліграф таке видає, що хоч пам'ятники прижиттєві "слугам" став. Території кров'ю окроплені здає. А для чого вони, вам шкода? Там же не має підприємств Козломойши, там і кіосків вже не має, що папа Бєня обіцяв пофарбувати.
Капітуляція набирає обертів і не за горами знову "дружні та братські" будуть лапу сосати.
 
Страмно звичайно, але ж як весело.
 
PanKonotop
 
© panKonotop [29.10.2019] | Просмотров: 4471

2 3 4 5
 Рейтинг: 38.9/38

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook