пароль
помнить
uk [ru]

Конституційний Захист Від Ідіота


Конституційний Захист Від Ідіота
Мета цього жартівливого ІМХО тільки одна - дати небайдужим громадянам поштовх для роздумів.
 

 
Захист від дурня, або Захист від ідіота - це загальна назва захисту обладнання, або електронних програм від некоректних дій користувачів. Ця концепція була сформульована японським інженером Сігео Сінго у 1960-х. Тільки один, самий простий приклад: Форма штекера і відповідного гнізда не дає з'єднати їх неправильно.  Нажаль, останні вибори Голобородька та у ВР продемонстрували відсутність такого захисту у громадян. Що я маю на увазі?
 
Нещодавно  якийсь дописувач у Мордокнизі розмістив просту математичну задачку для початкових класів. Ось вона:
 
"Дівчинці було 2 рочки, а її братик був вдвічі старшим за неї. Дівчинка виросла і їй тепер 20 років. То ж скільки років її братику?"
 
Під тим дописом дуже швидко назбиралось декілька сотень коментарів. І ось що цікаво. Приблизно 70% відповіли неправильно! Більшість із них, посилали на голову дописувача прокляття та звинувачення у порохоботстві і проплаченності. А десь одна-третя тих сімдесяти відсотків - стверджуючи, що братові тої дівчинки було 46-47 років - не забувала подякувати за все Зілінському і просила для нього допомоги та захисту від порохоботів у самого Господа, обов'язково супроводжуючи свої пасажі зеленими сердечками, квіточками та гіфовими котиками.  Дописувачі, котрі відповіли правильно, виважено пояснювали логіку своїх нехитрих розрахунків, а ті що неправильно - або лаяли порохоботів, або тільки обмежувались побажаннями здоров'я та щастя всенародному улюбленцю Бубочці. Прошу зауважити, що ці люди принаймні вміють користуватись або ком'ютером, або смартфоном і мають  - щонайменше - початкові навики. Що ж тоді казати про "простий нарід", котрий зовсім не вміє користуватися електронними благами...
 
Отже, не дивує, що "мудрий нарід" обрав своїм гідрантом Голобородька. Цьому навіть є математично вивірене підтвердження на ФБ. biggrin
 
У Розділі III Конституції України щодо Виборів йдеться про таке:
"Стаття 70. Право голосу на виборах і референдумах мають громадяни України, які досягли на день їх проведення вісімнадцяти років.
Не мають права голосу громадяни, яких визнано судом недієздатними."

 
Тобто, недієздатні не мають права голосу. Чи можна назвати людину, котра не в змозі вирішити найелементарнішу математичну задачку недієздатною? Не тільки можна, а й потрібно це зробити та внести відповідну поправку до конституції України під назвою"Захист Від Ідіота". Поправка виглядатиме так "Не мають права голосу громадяни, яких визнано психіатром розумово недієздатними."  Зважаючи на те, що таких розумово недієздатних серед "мудрого наріду" більшість, то різна продвинута наволоч, типу -  сєпари і зрадники завжди складатимуть меншість і серйозного впливу на політичні процеси  в Україні не матимуть.
 
Як на практиці реалізувати таку поправку? Дуже просто. У день виборів при кожній виборчій дільниці буде чергувати психіатр. Виборець, котрий прийшов проголосувати, буде змушений пройти дуже простий тест, на кшталт тої математичної задачки що на початку ІМХО. Якщо здав тест - йди голосуй, не здав - допобачення. І тоді, навіть гречкосіїї замисляться над тим, чи є зміст підкуповувати свій охочий до халяви але розумово недієздатний лохторат і чи пройдуть вони той виборчий тест.
 
Такий Захист Від Ідіота унеможливить у майбутньому прихід до влади пройдисвітів та блазнів різного ґатунку і надасть можливість розумово ДІЄЗДАТНИМ громадянам голосувати не "по-приколу" та будувати справжню, незалежну Україну. А "мудрий нарід" нехай собі займається тим на що розумово дієздатний - дивиться серіали, жере і відкладає свої біологічні візерунки.
 
© Shtorm [19.10.2019] | Просмотров: 3691
Метки: #Зеленський 

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.9/42

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Войти или зарегистрироватьсяprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить