для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

У нас сьогодні з'явився свій Бенеш


У нас сьогодні з'явився свій Бенеш
     Ну шо "зубажілий нарід", нарешті сталося.yahoo
https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/6950631
 
У вересні 1938 р Бенеш, в пошуку виходу з напруженої ситуації в Судетах, що загрожувала перерости в міжнародну кризу, запропонував урядам в Парижі і Лондоні свій «секретний план», який передбачає передачу Німеччині частини Судет і паралельним виселенням до Німеччини ще одного мільйони судетських німців з Чехословаччини. Цей план був повідомлений як посланцям Франції і Великої Британії в Празі, так і французькому кабінету через особистого представника Бенеша. Міністра соціальної опіки Яромира Нечаса. Після прийняття на Мюнхенській конференції 30 вересня 1938 р рішення про передачу Судет Німеччині, Бенеш схвалив (з протестом) цей крок.

     Тільки у Бенеша не було передісторії. Не було попередньої історії з окупацією частини країни, та шостого року гібридної війни.
 
     Хтось сумнівається серед нас, що після «зговору у Мюнхені», наші наслідки будуть не такими ж?
 
     Бенешу у свій час повезло. Він був першопрохідцем і історії пересторог у нього не було, хоча і «з сатереженнями» але підписав. Тому у 45-му був переобраним, після деокупації країни.
 
     Я пам’ятаю з чого починався Майдан...
 
     Весело і без будь-якої агресії туди вийшли студенти. Привід був набагато лагідніший: всього лиш відмова від підписання асоціації з ЄС.
 
     ХЗ. Але тепер все набагато цікавіше. Уже не треба чекати поки мирний протест розженуть силою без будь-яких підстав. Щось мені підказує, що протест може одразу стати не мирним.
 
     В РФ є декілька вар’ятів, що є підтвердженням прислів’я: «що у тверезого на умі, те у п’яного на язиці». Я сьогодні по-приколу прослухав цього придурка.

     Дві години всього пройшло, але тепер те що він промовив відносно України для мене сприймається зовсім по іншому.
 
     P.S. Чомусь згадалась пісенька:
 
    Оженився дурний
    Тай взяв дурнувату
    Та не мали що робити
    Запалили хату

 
© инженегр [01.10.2019] | Просмотров: 2448

2 3 4 5
 Рейтинг: 37.7/62

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook