для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Іван Петрович vs. Ілон Маск

Іван Петрович vs. Ілон Маск
"Без одного неможливо уявити багатьох".
„Творіння розсудливих затьмаряться витворами несамовитих.“
Платон

 

Іван Петрович був великим прихильником програми Ілона Маска по колонізації Марса. Але його непокоїло, що Ілон Маск кинув усі свої зусилля та кошти на розробку надпотужних вакуумних двигунів Raptor, замість того аби подбати про забезпечення колонізаторів у далекій чужині, продуктами сільського господарства. Тому Іван Петрович із великим ентузіазмом взявся за вирішення цієї проблеми.
 
Наприклад, Іван Петрович важко працював над пректом розведення на Марсі свиней і курей, тому-що він не міг собі уявити життя марсіанців без сала, шкварок, чи без яєць. Це було б нечуваним всемарсіанським зубожінням. Із марсокурами проблем не було - несуть собі яйця та й несуть,  а от марсосвині мали мати здатність до фізіологічної регенерації. Наприклад, захотілося колонізаторам холодцю. Ну не різати ж цілу марсосвиню через таку дрібницю. Це ж не Великдень і не Різдво, не можна так безглуздо розкидатися марсосвинями. Тому, якщо вже припекло із тим холодцем, то краще відрізати одну ногу, а через якийсь час, та нога повністю відросте.  Таким чином і марсияни ситі і марсосвині цілі. От, тільки з марсокоровами поки-що ніяк не виходило, бо де ж на Марсі накосити стільки трави для сіна.
 
Що до картоплі, то Іван Петрович зовсім про це не турбувався, бо як продемонстрував першопроходець Метт Деймон, картопля на Марсі росте сама по собі - тільки встигай збирати. Єдиною супровідною проблемою у цьому питанні були колорадські жуки і складності із їх збиранням та утилізацією. Але Іван Петрович не дуже тим переймався, вважаючи що для нього це занадто проста задача.  Насправді, складнішим завданням було створення в умовах низьких температур, ферм для розведення та розмножування нутрій. На його думку, всі переселенці мають мати гарні, високі нутрієві шапки-вушанки, бо інакше, - якщо, наприклад, кролячі - то це би було марсокурам на сміх.
 
Отакі свої проекти Іван Петрович мав намір запропонувати Ілону Маску.  Але перешкода полягала у тому, що Іван Петрович не знав англійської мови і він вирішив її опанувати за допомогою україно-англійських словників, котрі були тільки у пана Шторца - сусіда через стіну. Той мав безліч різних словників, навіть з Африканської Мандинки та Новозеландської Маурі. А у невеликій домашній бібліотеці Івана Петровича була всього одна-єдина книжка Платона "Діалоги", та й ту майже з'їли миші. Ті обгризені по краях роздуми видатного філософа, Івану Петровичу доводилось додумувати самому. І хоча це вже не мало нічого спільного із оригінальними думками Платона, власні інтерпретації Івану Петровичу виглядали ще навіть більш геніальними.
                                                                            
                                                                              ****
 
- А на кой хер тебе понадобились английские словари, ась?! -нетерпляче поцікавився пан Шторц у Івана Петровича. - Может ты собрался стать сильно умным и съеб@ть у Эуропу?!
 
Після такого натиску моторного пана Шторца, Івану Петровичу нічого не залишалось, як поділитись із ним своїми планами та проектами щодо Ілона Маска. Пан Шторц, уважно слухав, нервово посмикуючись, покусуючи губи і покриваючись червоними плямами, а  коли Іван Петрович закінчив, вибухнув як тротил :
 
- Ты, старая обезьяна, собрался помогать этому мерзотному ушлепку? - трясся пан Шторц. - Ты что, действительно не понимаешь насколько та идея, шо до освоения Марса, вредоносна?!!
 
- Не... н-не розумію, - розгублемо відповів переляканий Іван Петрович.
 
- Так слушай сюда, одноклеточное! - вирував пан Шторц. - Если станет возможным жить на Марсе, то все наши махровые коррупционэры сразу свалят туда, прихватив с собой усё награбленное! И тада, неотвратимый меч правосудия, не сможет настичь этих ублюдочных торбохватов! Они будут там себе отсиживаться и жировать на твоих марсосвиньях и марсокурах!  Ты этого хочешь?! А тада кто за тварей  будет отсиживать?! Кого тада  сажать?! Шо, нас с тобой?!
 
- Але що ж тепер робити? - запитав приголомшений Іван Петрович.
 
- Как что?! Я даю тебе словари, ты учишь английский и пишешь письмо этому дегенерату!
 
- А що писати? - боязко запитав Іван Петрович.
 
- Напиши, - ще більш пожвавившись застрочив пан Шторц, - что, дескать, пан Шторц приказывает немедленно прекратить свою вредоносную деятельность и разные там исследования Марса! Свернуть все программы, закрыть все лаборатории, демонтировать Рапторы-шмапторы и Фалконы-шмалконы.  Скажи также, что я лично прослежу за исполнением и, если он не выполнит этих условий, то будет сидеть. Вечно! Все, иди учи английский, а меня куриный шОшлычок ждет!
 
- А марсосвині? - знесилено запитав геть спантеличений Іван Петрович. - Адже вони фізіологічно рекреаційні. Що з ними буде? - Він ще не міг змиритись, що уся його науково-дослідницька програма була ось так несподівано закрита, а усі мрії про розвиток сільського марсогосподарства зруйновані.
 
- А шо тебе до тех марсосвиней? Тебе мало наших? Вон, понаразводили по всей нєньке - куда ни плюнь, в свинью попадешь! - при цих словах, він зупинив свій гострий, бігаючий погляд  на напівпритомному Івані Петровичі.
 
                                                                              ****
 
Три дня і три ночі Іван Петрович студіював англійську і вже чітко уявляв що і як напише Ілону Маску. Як і домовлялись, він закликав для такого урочистого моменту пана Шторца. Той влетів, підштовхнув Івана Петровича до ком'ютера і скомандував:
 
- Ну, Петрович, дадим угля этому недоразвитому Маску! Давай, строчи!
 
Івану Петровичу дуже імпонувала непохитність та завзятість харизматичного пана Шторца і він ніколи не міг встояти перед його інтелектуальним натиском, але при цьому завжди робився безсилим  і від страху все що знав -  забував.    
 
- Ну давай, чего ждешь? - пританцьовував пан Шторц.
 
Переляканий Іван Петрович забув навіть де перемикати шрифт на англійський і одним пальцем натицькав все що міг пригадати:
 
"Дір містер Ілон Маск!
 
Гоу фак йорселф, ю мазафака!
 
Фром зе ботом оф май харт,
 
Іван Петрович"
 

                                                                                  ****
 © Shtorm [27.08.2019] | Рейтинг: 43.7/37 | Просмотров: 1273

2 3 4 5 43.7/37
Комментарии

1 2 3 4   »
27.08.2019 19:03:35
278385 Конечно ставлю крепкое парахаботскае 5
 
„Творіння розсудливих затьмаряться витворами несамовитих.“
Платон
i55 Знавал я одного "ученика хвилосопа платона", так скажу вам – редкий был долбоёб. Можно сказать, что эталонный, образцовый.
 
Не согласен Согласен  Поддержка: 69%(11/16)

27.08.2019 19:30:31
Тузик_Киевлянски 27.08.2019 19:03:35
Конечно ставлю крепкое парахаботскае 5
Дякую!drinks
 
Тузик_Киевлянски 27.08.2019 19:03:35
Знавал я одного "ученика хвилосопа платона", так скажу вам – редкий был долбоёб. Можно сказать, что эталонный, образцовый.
278385 Я би навіть додав, що казковийbiggrin
 
Але де Сонях подівся? Він вже давно мав вийти із буцегарні, але замість нього тут Льодяник ошиваєтьсяrofl
Не согласен Согласен  Поддержка: 67%(10/15)

27.08.2019 19:56:44
5
 
це були не миші )
 
***
 
"Нижче подаємо вельмицікавий матеріал, який проливає світло на весь твір і потребує вдумливого осмислення та усвідомлення. Тільки втома і почуття невимовної огиди не дали змоги його використати."
 
(< з повагою, Ваш > Сем Бекет)
 
***
 

 
ваньо гриз греку - починаючи скраю - грека була тверда
 

 
що виробляв сторч зі словниками? - шукав релевантних посилань? - чи доречні посилання знаходили сторча? - чи блукали вони поодинці без сходження? - у краї повішаних за шию слів? - голготою недомислення? - у змістовній беззмістовності не-предметної не-речності, навіть не-речовинності?
 

 
< ... >
 

Не согласен Согласен  Поддержка: 57%(8/14)

27.08.2019 20:17:10
Mac Tíre 27.08.2019 19:56:44
це були не миші )
Щурі?
 
Mac Tíre 27.08.2019 19:56:44
"Нижче подаємо вельмицікавий матеріал, який проливає світло на весь твір і потребує вдумливого осмислення та усвідомлення. Тільки втома і почуття невимовної огиди не дали змоги його використати."
Знову тУмана підпускаєте? biggrin
 
Mac Tíre 27.08.2019 19:56:44
ваньо гриз греку - починаючи скраю - грека була тверда
Прототип героя, здається, таки трохи гриз греку. Yes
 
Mac Tíre 27.08.2019 19:56:44
що виробляв сторч зі словниками?
Нічого не робив. У його величезній бібліотеці було багато невживаних різноманітних книжок. Вони лежали на полицях і чекали свого часу. У кожного із нас вдома є такі непрочитані книжки.biggrin
Последний раз редактировал Shtorm 27.08.2019 20:18:25
Не согласен Согласен  Поддержка: 64%(9/14)

27.08.2019 20:17:43
Подумав немного, он умокнул перо и написал адрес:
На деревню дедушке.
Потом почесался, подумал и прибавил: «Константину МакарычуИлону Маску»

© I do not know
Не согласен Согласен  Поддержка: 60%(9/15)

27.08.2019 20:19:04
Тузик_Киевлянски 27.08.2019 19:03:35
Можно сказать, что эталонный, образцовый.
Да уж. Редкий далбайоп. Зоопарковый экземпляр. To wink
Не согласен Согласен  Поддержка: 67%(12/18)

27.08.2019 20:36:08
Ыксперд Ы-Э 27.08.2019 20:17:43
На деревню дедушке.
Невже ви хотіли у цьому стьобі довгих подробиць про те, як Іван Петрович розшукував електронну адресу Маска? biggrin
Последний раз редактировал Shtorm 27.08.2019 20:37:35
Не согласен Согласен  Поддержка: 65%(11/17)

27.08.2019 20:47:51
Shtorm 27.08.2019 20:17:10
Нічого не робив.

це й називається "виробляв" - зокрема, ніц із ними не робив (привативний модус од "робити")
 
Shtorm 27.08.2019 20:17:10
У кожного із нас вдома є такі непрочитані книжки.biggrin

не в кожного, бо я свої відніс на смітник, бомжам на потіху
 
Shtorm 27.08.2019 20:17:10
Прототип героя, здається, таки трохи гриз греку.

він гриз огризки того, що вважав грекою, після того, як це вже встиг перетравити перекладач (гугл йому в поміч - він іще атракційніший у перекладі))
 
Shtorm 27.08.2019 20:17:10
Знову тУмана підпускаєте?

 
це не туман, а Уот - там безліч коштовних слів, там навіть ваньо мав би такий-сякий сенс ув існуванні, не кажучи вже про сторча
 
раджу від щирого серця прочитати (особливо Вас має потішити процедура згодовування недоїдків містера Нота - на користь неситого пса, що мав їх ретельно виїсти на ніц...)
 
Не согласен Согласен  Поддержка: 64%(9/14)

27.08.2019 21:07:51
Маразм крепчал!Really? po_novoj Applause
Не согласен Согласен  Поддержка: 24%(5/21)

27.08.2019 21:23:03
Mac Tíre 27.08.2019 20:47:51
не в кожного, бо я свої відніс на смітник, бомжам на потіху
Excellently Добра справа
 

Mac Tíre 27.08.2019 21:07:51
він гриз огризки того, що вважав грекою, після того, як це вже встиг перетравити перекладач (гугл йому в поміч - він іще атракційніший у перекладі))
Yes
 
Mac Tíre 27.08.2019 20:47:51
раджу від щирого серця прочитати (особливо Вас має потішити процедура згодовування недоїдків містера Нота - на користь неситого пса, що мав їх ретельно виїсти на ніц...)
Дякую, заінтригували. Тепер обов'язково почитаю. Yes
Последний раз редактировал Shtorm 27.08.2019 21:41:04
Не согласен Согласен  Поддержка: 69%(11/16)

27.08.2019 21:25:55
Candyman 27.08.2019 21:07:51
Маразм крепчал!
Не хвилюйся, це у тебе ще тільки початкова стадія, бо ти спроможний щось там вигукувати. А коли вже будеш тільки мугикати - ото вже буде справжня пічалька biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 69%(11/16)

27.08.2019 21:35:43
Shtorm 27.08.2019 21:25:55
Не хвилюйся
Было бы из-за чего, не льсти себе!

fp Я такой хуйни не писал, не наводи тень на плетень! biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 27%(4/15)

27.08.2019 21:40:42
Candyman 27.08.2019 21:35:43
Я такой хуйни не писал, не наводи тень на плетень!
Не знаю чому у ту цитату вліз твій нік.I do not know Виправив.
Последний раз редактировал Shtorm 27.08.2019 21:41:26
Не согласен Согласен  Поддержка: 75%(9/12)

27.08.2019 21:49:38
Shtorm 27.08.2019 21:40:42
Виправив.
Зачем, так было бы хоть что-то смешное в твоей писанине?!biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 9%(1/11)

27.08.2019 21:55:13
Candyman 27.08.2019 21:49:38
Зачем, так было бы хоть что-то смешное в твоей писанине?!
Коли ж ти сам щось напишеш, таке, щоби усім животи порозривало від сміху? biggrin
Де Соняха подів? Сподіваюсь, що цього разу між вами не було криміналу і Сонях живий-здоровий? 278385
Не согласен Согласен  Поддержка: 80%(8/10)

27.08.2019 22:04:19
Shtorm 27.08.2019 21:55:13
Коли ж ти сам щось напишеш
Как Бобик сдохнет, так сразу же напишу эпиграмму на его памятнике, а хули заслужил же, чем и положу начало циклу великих эпистолярных, да, что там, эпических творений в стихах и прозе, конечно же.Yes
Shtorm 27.08.2019 21:55:13
Де Соняха подів?
Тебя что Тузик разлюбил?!biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/10)

27.08.2019 22:09:19
Порохоботов всех посодютyahoo
Не согласен Согласен  Поддержка: 21%(3/14)

27.08.2019 22:09:40
2 с минусом
Не согласен Согласен  Поддержка: 20%(3/15)

27.08.2019 22:10:35
Candyman 27.08.2019 21:35:43
такой хуйни не писал, не наводи тень на плетень!

ти не хуйні (такої) не писав, а навіть нехуйні - поготів
 
так точніше
 
Не согласен Согласен  Поддержка: 75%(9/12)

27.08.2019 22:13:52
Candyman 27.08.2019 21:07:51
Маразм крепчал!
Ты с ним родился, старый кастрат! biggrin
 
Автору - увесистое парахаботское 5
Не согласен Согласен  Поддержка: 79%(11/14)

1 2 3 4   »


programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login