для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

КРИМ І РИМ


КРИМ І РИМ
       Сумна дата, 5-річчя віджиму Криму, черговий бенефіс х..ла. Але Адік "побєдоносно" віджигав десь близько 8-ми років - і де воно? Наразі я навіть не про природних лайножерів, там все вже давно зрозуміло, там будуть зони окупації - і наша невеличка теж. Я от про цих так званих "кримчан", котрі, що й не дивно, виявились більшими лайножерами ніж меря та буряти. І це не біда - це вина нашої держави. Розумні, європейські люди прибалти зачистили своїх лайножерів одразу - і там кожен розумний Іван, під загрозою видворення, вивчив естонську мову ще у 1994-му, а нерозумний упи..див до Нижнього Тагілу. А ми все панькались з цим людським хламом, все чекали, коли ж ці Васі та Клави, радянські військові пенсіонери, надумають собі вчити мову країни, в якій живуть по 40 років, або нарешті з'ї..уться до своїх Ржевів та Калуг. Не так давно, під час чергових виборів, у поляків був чи то флешмоб, чи якась масова кампанія: "Врятуй Польщу! Відніми паспорт у пенсіонера!". Згадайте, Крим ніколи не мав своєї політичної еліти - були дніпропетровські, донецькі, харківські, іноді ще хтось, а от кримських не було, тому що вершиною мислення цих істот завжди було здати куток у курнику туристу з континенту. На мій скромний погляд, коли ми повернемось, Крим має залишитись без паспортів, будь-яких! З жорсткою - не по-українські, а по-німецькі, по-японські, китайські, хоча б по-турецькі, зачисткою. Без звірств Рози Землячки і Бели Куна. Ні, нехай Васі з Клавами пливуть собі хоч до Анапи, хоч до Геленджика, хоч вільним стилем, хоч брасом. Сподіваюсь, на той час Керченський міст вже буде рознесений вщент якимось там ударним американським флотом. Переконаний, жодна лайножерська ракета у відповідь навіть не взлетить, просто не зможе через природне кацапське розпи..дяйство + віковий страх туземців перед вищими цивілізаціями, це і у нас ще ну дуже присутнє.
       До речі, Друга Світова виявила цікаву обставину: яка держава дала найбільшу кількість зрадників? Так наші-то мстилися за Голодомор, а ті, рязанські? А як зачистимо Крим, можна буде туди і воду пустити.
 
       І нехай живі заздрять мертвим. Просто цитата з літературного класика Р. Стівенсона.
© Владимир Бунякин [18.03.2019] | Просмотров: 1923

2 3 4 5
 Рейтинг: 38.1/21

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook