для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Покращення, реалії і «совковиє скрєпи»

Покращення, реалії і «совковиє скрєпи»
Хто пам’ятає совєцькі будні, той може згадати основні постулати, на яких жило радянське суспільство. Лозунги і гасла з одного боку, а з іншого – реалії буття та виживання. Тобто офіційно люди свято дотримувалися такого собі чучхе – «Кодекс строітєля коммунізма». В реаліях же буденності рулювали дещо інші принципи. Такі собі «совковиє скрєпи».
 
Споглядаючи реалії сьогодення, приходиш до висновку, що совковиє скрєпи нікуди не ділися. Вони здійснили ряд мутацій і пристосувалися до нинішніх умов. Зокрема на площину безвідповідальності, безкарності та вседозволеності для баблоімущіх лягла основна совкова скрєпа – БЛАТ. Отримали страшне поєднання, яке швидкими темпами пожирає українське суспільство як в переносному, так і в буквальному сенсі. Не даремно перепис населення, який має проводитися раз в 10 років, наполегливо гальмується владою.
 
Як термін блат поступово вийшов з буденного вживання і молодь навряд чи зможе зрозуміти його сутність. А от люди з совковим досвідом можуть чітко розтлумачити що до чого. Наявність блату давала гарантії в плані покращення харчування, кар’єри, житлових умов, освіти і ще багато чого.

За блатом ідуть інші скрєпи – «Ти мнє, я – тєбє», «Рука руку миє», «Ти начальнік – я дурак, я начальнік - ти дурак», «Кто работал і труділся, тот давно …», «Солдат спіт – служба ідьот», «Слішком грамотний?» і т.п.
 
Блат нині, як і раніше, – не просто послуги по знайомству. Це також і надання послуг вищому начальству, якому важко відмовити. Сюди слід віднести в першу чергу кадрові призначення, кредитні відносини, структурування власників бізнесів, систему відкатів та ін.
 
В Союзі система кадрів потерпала від блату, але не завжди. Існував своєрідний табель про ранги. Тобто діяла система стримань і противаг. Інакше кажучи, «Каждий свєрчок знай свой шєсток». Не скрізь питання вирішував блат, не скрізь блат міг допомогти уникнути відповідальності. Крім того, існували певні межі того, що дозволено. Якщо якийсь «отвєтработнік» загрібав не по чину, блат міг і не допомогти. Достатньо згадати Соколова з Єлисєєвського гастронома чи Трєгубова з торгу, ікорну справу та багато інших випадків, коли ні зв’язки ні посада не рятували від покарання. Не по чину хапав – відповідай.
 
Сьогодні стосовно кадрових призначень ситуація дійшла до критичної межі. Наявність на посадах відвертих дурнів уже перевищила критичну масу. Але совкова система прижилася і продовжує проникати в усі сфери і на всіх щабелях. Щойно призначений начальник (вчорашній неук чи дурень), згідно скрєпи «я начальник – ти дурак», автоматично стає розумним, освіченим, кваліфікованим і талановитим менеджером. Через тиждень він уже не просто керує, а й повчає уму-розуму. Йому ж сіромасі ніхто з підлеглих очі не відкриє, а старші начальники в кращому випадку такі самі, а то й дурніші.

В результаті українці нарешті узнали, чому вони такі бідні. А жрать менше треба! А ринкова ціна це та, яку встановив кабмін і вона єдина й непохитна!
 
За роки незалежності блат в кадровій політиці запустив династійні процеси. Як у свій час заявила мінздравна Товаришка Богатирьова, у владі уже час формувати сімейні династії.
 
Такі династії уже пронизують не тільки економіку, а й владну систему. Є династії суддівські, прокурорські, міліцейські, міністерські. Не так давно зароджувалася президентська династія з проФФесором-засновником. На щастя не зрослося, але хто знає чого чекати завтра. А сьогодні маємо начальницьких дружин – талановитих бінесвуменок, начальницьких дітей-вундеркіндів, що в неповні 22 роки очолюють цілі відомства.
 
Небезпечним чинником є також те, що вся ця шушера, накупивши наукових ступенів, масово полізла у вищу освіту. Мабуть мало заробляють на посадах, коли лізуть на кафедри сумісниками, загрібаючи чуже навантаження і залізаючи в кармани простим викладачам. Та це півбіди. Чому навчать такі «педагоги» - «умєнію жить»?

Коли згадуєш медицину, то стає взагалі моторошно. Там дурень чи неук на посаді по блату – це вже загроза людському життю. Досить згадати темну історію з одним «нейрохірургом», доктором Пі, якому давали посади, наукові ступені і який зарізав скальпелем до десятка людей. Але страшніше те, що під час «операцій» поряд стояли кваліфіковані лікарі, які все бачили, все розуміли, але мовчали, бо пройдисвіт-псих мав за спиною великий БЛАТ. Де ті, що давали протекції та вручали дипломи шизонутому? Сидять не зоні? Хтось відповів?
 
Ще веселіше, коли пани позаводили собі нарізні стволи – Макарови, Стєчкіни чи Калашнікови. А ото нєхрєн попадатися на дорозі перед паном начальником та ще й пащеку відкривати – пристрелить. А на пішохідних переходах нічого товктися – може там їде з нічного клубу обкурена дитинка якогось начальника на ягуарі чи бентлі. А попросили по хорошому віддати вирощений урожай чи успішний бізнес – нє дьоргайся, должєн понімать. Мало отримуєш грошей? Так панам діточок треба вчити в Англії, хатинки обслуговувати в Майямі, лікуватися в Ізраїлі, а дружин-коханок катати на яхтах.

Та що це все про сумне? Є й гарні новини. З недавніх пір вся привладна медійна сявота кинулась вихваляти небачене покращення. Буцім реформи такі успішні – аж страшно. Цікаво, яка ж саме з 62 оголошених гарантом реформ тріумфально доведена до успішного завершення? Та хрєн єво знаєт, товаріщ майор. Може міліцейська, чи медицинсьска? А може аграрна чи фіскальна?
 
Інакше кажучи, пересічні українці ще не знають, що вони живуть все краще, а темпи покращення не бачені ні в Європі, ні в Америці. Тому пересічним треба пояснювати, що насправді їм гарно живеться, тільки вони про це не здогадуються, а владні товариші, чи пардон, пани – то є світочі компетентності, безкорисності та чєловєколюбія.
 
Ну і про інфляцію, якої насправді нема. Сьогодні в магазині бачив свинячий ошийок невідомого походження, але по 144,90 за 1 кг. Також бачив бабусю, яка купувала чотири картошини і двісті грам ліверки. Нема сумніву, що ця пенсіонерка насправді, не усвідомлюючи, відчуває значне покращення, адже тепер не купуватиме небезпечний для здоров’я курячий окіст з «Нашої ряби», бо ця, з дозволу, курятина дорожчає прямо пропорційно нашому покращенню. До речі, це на та «ряба», що відгребла 42% дотацій , виділених на весь аграрний сектор?


© Фельдкурат [28.08.2017] | Рейтинг: 36.5/81 | Просмотров: 3038

2 3 4 5 36.5/81
Комментарии

1 2 3 4   »
28.08.2017 14:51:23
Інакше кажучи, пересічні українці ще не знають, що вони живуть все краще
Для этого достаточно поднять жопу, выехать за пределы Украины у увидеть СКОЛЬКО бедных и несчастных хахлов укатывают дороги ЕС на своих пепелацах.
И все такие бедные и несчастные, как та бабка из опуса афтыря...cray
 
Пока не повыздыхают совкопидоры - толку не будет.
А будет вечное - ДАААААААЙ!!!!
Сцуки, блять bad
Не согласен Согласен  Поддержка: 18%(5/28)

28.08.2017 15:17:49
Зинуля а ты не "сука", ты обычная "блядь"biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 85%(22/26)

Ami

Ami
28.08.2017 15:20:35
Не согласен Согласен  Поддержка: 81%(21/26)

Ami

Ami
28.08.2017 15:21:21
Stranger 28.08.2017 14:51:23
Пока не повыздыхают совкопидоры - толку не буде
Ну пойди убейся ап стену
 
Stranger 28.08.2017 14:51:23
укатывают дороги ЕС на своих пепелацах
Но ты не из их числа
 
Ты всего лишь маленький, трусливый порохатыш - без имени, фамилии и социального статусаsmile3
 
Как и вся ваша анонимная свора любителей подержаной поросятиныsmile3
Последний раз редактировал Ami 28.08.2017 15:27:24
Не согласен Согласен  Поддержка: 82%(23/28)

28.08.2017 15:48:05
5 Все вірно. Крім цього:
"...Пі, ...який зарізав скальпелем до десятка людей. Але страшніше те, що під час «операцій» поряд стояли кваліфіковані лікарі, які все бачили, все розуміли, але мовчали,..."
Якраз з його походу в операційну і почався йому піпець: щойно побачили, як він миє руки, на тому його медична діяльність і закінчилася, а почався скандал. Людей він гробив не операціями, а крапельницями зі всяким лайном, та й ті ставив не в лікарнях, а по всяких закутках... . Пхали ж того пройдисвіта нагору два виродки - Дрищ і  Той-хто-і-нах-не-потрібен-Україні.
drinks
Не согласен Согласен  Поддержка: 81%(22/27)

28.08.2017 15:53:10
Ami 28.08.2017 15:21:21
Ты всего лишь маленький, трусливый порохатыш - без имени, фамилии и социального статуса

 
Запамятовал Вашу фамилию.
Не напомните?
Не согласен Согласен  Поддержка: 21%(5/24)

28.08.2017 16:01:44
пане фельдкурате, ну ви не праві! подивіться як гройсманенко старається, працює! вже вввввппп піднявся в гору!а то шо там бабусі риються у смітьебаках, то вони совкі!їм треба усім повиздихати! пане Stranger, я правильно кажу? ваша бабуся вже іздохла? чи вона ще по смітьебаках повзається?
Не согласен Согласен  Поддержка: 88%(21/24)

28.08.2017 16:18:16
от кажуть ссср гамно! може воно і так! але були вечірні навчальні заклади:школи, інститути і все безкоштовно. хто хотів навчався і працював.сьогодні читаю там срань гройманяча рехформу освіти проводить!!! білядь, пацан без освіти, диплом на халяву купив і рехформи!
а тепер для Stranger. безкошовна освіта це ні совок. україна взмозі безкоштовно навчати усіх бажаючих і бажано у вузах.інша справа вчити кітайську чи удмуртську, плати.отака херня малята.
Не согласен Согласен  Поддержка: 86%(19/22)

28.08.2017 16:21:29
5 Хто при Польщі (совєтах)pardon жив, той і тепер живе!
Не согласен Согласен  Поддержка: 77%(10/13)

28.08.2017 16:37:48
Igor Karatsuba 28.08.2017 15:53:10
Запамятовал Вашу фамилию.
Не напомните?

не варто..
Дізнаватись призвіще амішко..
 
незабаром воно його поміняє..
Як і  ім"я і стать )))
Не согласен Согласен  Поддержка: 26%(5/19)

28.08.2017 16:38:54
Ami 28.08.2017 15:21:21

Как и вся ваша анонимная свора любителей подержаной поросятины
знаєм ...знаєм..
 
японо гейши їдять лише рис ))
Последний раз редактировал Pavlotex 28.08.2017 16:39:14
Не согласен Согласен  Поддержка: 21%(4/19)

Ami

Ami
28.08.2017 16:40:18
Igor Karatsuba 28.08.2017 15:53:10
Запамятовал Вашу фамилию.
Не напомните?
Alexander Argirsmile3
Не согласен Согласен  Поддержка: 81%(13/16)

28.08.2017 16:56:29
278385 В талант допысувача верю, поэтому сразу 2
 
Stranger 28.08.2017 14:51:23
Пока не повыздыхают совкопидоры - толку не будет.
А будет вечное - ДАААААААЙ!!!!
Выть, ныть и стонать, они будут. Но кто же им хоть что-то ДАСТ? biggrin Пускай воют, всем эти стоны похуй.
Не согласен Согласен  Поддержка: 17%(4/24)

Ami

Ami
28.08.2017 17:06:34
Тузик_Киевлянски 28.08.2017 16:56:29
Stranger 28.08.2017 14:51:23Пока не повыздыхают совкопидоры - толку не будет.
А будет вечное - ДАААААААЙ!!!!
Выть, ныть и стонать
Выть и стонать свойственно тубзикам
 
А также гадить под статьями - за мелкий прайс в 15 рублей и баллон стекломояpardon
 
Последний раз редактировал Ami 28.08.2017 17:08:02
Не согласен Согласен  Поддержка: 83%(19/23)

28.08.2017 17:13:29
На кой оно пытается пробулькать мне свое "мнение"? 278385 Или я этому чуду в перьях не сообщал, что ейная болтовня мне похуй? А может оно "читало" но не поняло прочитанного, как один "научный сотрудник"?
 
А, понимаю, набивает себе на новые колготки, по 2 гривны из кассы БЮТ за высер biggrin Ну давай, старайся, только не разори Вану.
Не согласен Согласен  Поддержка: 17%(4/23)

Ami

Ami
28.08.2017 17:18:09
Тузик_Киевлянски 28.08.2017 17:13:29
На кой оно пытается пробулькать
Похоже у тубзика проблемы - на почве неумеренного потребления стекломоя от щедрот свинохрякаpardon
 

 

Последний раз редактировал Ami 28.08.2017 17:20:14
Не согласен Согласен  Поддержка: 86%(19/22)

28.08.2017 17:32:04
автору - молодец! умничка!
полностью согласен. 5.5.5.
а то, что шавки гавкают - то это от правды.
им эта правда скулы сводит в бессильной злобе.
Последний раз редактировал евгений рекушев 28.08.2017 17:33:38
Не согласен Согласен  Поддержка: 81%(17/21)

28.08.2017 17:39:11
Фельдкурат 28.08.2017
Споглядаючи реалії сьогодення, приходиш до висновку, що совковиє скрєпи нікуди не ділися. Вони здійснили ряд мутацій і пристосувалися до нинішніх умов.
Excellently
Не согласен Согласен  Поддержка: 80%(12/15)

28.08.2017 18:05:34
5
 

Не даремно перепис населення, який має проводитися раз в 10 років, наполегливо гальмується владою.
Небезпечно! Спливе МОРЕ мертвих душ, що регулярно отримують і пенсії і пільги і субсидії...
Це один із багатьох  маленьких струмків, що наповнюють офшори.
Не согласен Согласен  Поддержка: 77%(10/13)

28.08.2017 18:14:55
Тузика заменили дешевой "железякой" (Pentium III похоже) талдычит одно и тоже, читать не умеет и глючит все время...pardonГоре на ДД, верните "тузика"278385
Не согласен Согласен  Поддержка: 83%(15/18)

1 2 3 4   »


Загрузка...


programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login