для старых юзеров
помнить
uk [ru]

Президент миру


Президент миру
Уранці 7 грудня 1941 року 441 японських літаків, які взлетіли з шести авіаносців ("Акаґі", "Хірю", "Каґа", "Сьокаку", "Сорю" і "Дзуйкаку"), напали на американську військову базу Перл-Гарбор. Було потоплено 4 лінкори, 2 крейсери, і 1 Мінний загороджувач. Серед лінкорів був лінкор "Арізона". Американці втратили 2403 людини.
Через шість годин після нападу Президент Сполучених Штатів Америки Петро Олексійович Порошенко виступив в Конгресі з промовою.
- Шановні співвітчизники! Японія здійснила на нас напад - загинуло більше двох тисяч найкращих синів нашої багатостраждальної країни! Це трагічний час, - Президент робить тривалу паузу, - і от в цей час, деякі радикали та псевдопатріоти - Президент робить обурене обличчя - пропонують оголосити війну Японії, а потім ще й Німеччині! Вони навіть не усвідомлюють яких численних жертв коштуватиме це рішення! І це в той час, коли нашій країні дісталась майже знищена Великою депресією та бездарним правлінням попередників економіка! Я, як відповідальний політик, не можу прийняти такого згубного для нашої країни рішення! Завтра ж, я відправляю до німецького міста Мінськ урядову делегації на чолі з містером Медведчуком, для тристоронньої зустрічі в форматі США-Японія-Німеччина, і я зроблю все, щоб не допустити широкомасштабного кровопролиття! Альтернативи мирним угодам нема! Я Президент Миру!
9 грудня 1941 року в Мінську відбулась тристороння зустріч, перемовини йшли тяжко, паралельно з перемовинами Японія здійснила другий наліт на Перл-Гарбор, але на час перемовин Порошенко оголосив режим припинення вогню, і американська ескадра під вогнем японської авіації почала відступ з військової бази. Під час перемовин Порошенко часто виходив з приміщення де вони велись, і кудись весь час дзвонив, кажуть що цікавився як іде відступ ескадри, хвилювався щоб не всі кораблі були потопленими. Перемовини тривали всю ніч, і на ранок 10 грудня було нарешті підписано мінські угоди.
За умовами мінських угод США зобов’язалися оголосити нейтралітет, вивести всі війська з тихоокеанського регіону, та надати особливий статус декільком штатам, де були анклави німецьких та японських переселенців.
Позбавлена загрози війни на два фронти, 12 грудня 1941 року Японія оголосила війну Радянському Союзу, та здійснила наступ на радянському Далекому Сході. В результаті тяжких боїв Японії вдалось окупувати частину територій Радянського Союзу, проте далекосхідне угрупування продовжувало здійснювати опір, хоча й без шансу на хоч би якийсь успіх.
Не маючи підтримки резервів від далекосхідного військового округу, дивізії якого були сковані боями з японцями, Радянський Союз не зміг здійснити контр-наступ під Москвою, 25 квітня 1942-го року Вермахт почав штурм Москви, а другого травня над вежами Кремля замайоріли стяги Третього Рейху.
7 травня о 02:41 (за середньоєвропейським часом). Начальник Генштабу генерал Шапошніков підписав Акт про капітуляцію радянських збройних сил. Червона Армія склала зброю, склали зброю в тому числі і війська Далекосхідного воєнного округу. Радянський Союз припинив своє існування.
Європа була розділена між фашистською Італією та нацистською Німеччиною. В Азії безроздільно панувала імператорська Японія.
Осередком спротиву залишилась лише Велика Британія, але й вона вимушена була в 1943-му році підписати мирний договір з Німеччиною, за яким вона повністю відмовлялась від всіх своїх заморських територій, та зобов’язалась не втручатись у внутрішні справи Європи.
Сполучені Штати опинились на межі краху, військові замовлення були відмінені, економічні зв’язки з Європою повністю зруйновані, економіка країни почала занурюватись в глибоко кризу - безробіття, галопуюча інфляція та бандитизм стали постійними супутниками цієї держави.
Нестабільності додавали виходці з Японії та Німеччини, вони вимагали відділення своїх штатів, та позбавлення їх впливу федерального уряду.
В Сполучених Штатах почались масові погроми темношкірих громадян Америки, а в деяких південних штатах навіть прийняли закон про рабство.....
.... Але в цілому по всьому світу встановився мир, і все це завдяки Президенту миру Петру Олексійовичу Порошенку !!!
© Святиє суслікі! [08.07.2016] | Просмотров: 3448
Метки: #Порошенко 

2 3 4 5
 Рейтинг: 44.8/42

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2023 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook