для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Скільки орка не годуй, все одно у Мордор дивиться!

Скільки орка не годуй, все одно у Мордор дивиться!
У 2010 Україна вдруге за свою молоду історію перенесла загострення тяжкої хвороби, що називається Дамбас. Хвороба ця не нова; як грип, мутуючи заражує люд то "іспанкою", то "пташиним", то "свинячим", так і тиранія з диктатурою постійно приймаючи нові форми, захоплює цілі країни і народи. Дамбас - це різновид давно відомого вірусу "совка". Того вірусу, при якому заляканий до смерті народ радіє кожній дрібниці, а найбільшим досягненням і одночасно щастям вважається триразове харчування у "лагері" і регулярна "продолжитєльная свіданка" в Криму. А ще за лагерний розпорядок і вертухаїв деякі мешканці "совка" ладні перегризти горлянку своїм соплемінникам. Вперше нам цю хворобу хтів передати Кучма, нахабно насаджуючи свого протеже Януковича. Жаром першого Майдану Україна начебто вилікувалась. Повторне лікування проходить болісно, лік полеглих найкращих бійців з хворобою йде на тисячі, найбільш уражені хворобою частини державного організму або ампутовані або продовжують агонію гангрени. Але до повного одужання ще далеко. Штам вірусу "Дамбас hard v Янукович" ми змінили на "Дамбас light v2.0".
Майже все що ми ототожнювали з найтяжчою версією "Дамбасу" прекрасно почувається в українському організмі, їм навіть не довелось пристосовуватись до нових реалій. Добкін змінив футболку "беркута" на крісло у Верховній Раді. Там же прекрасно себе почувають Бойко, Вілкул, Шуфрич... Фірташ, Ахметов та інші спонсори ригоАнального шабашу навіть і не злякались. Міністр юстиції в уряді Азарова Олена Лукаш спокійно собі живе у Києві, хотів би її процитувати "П'ять діб я просила мене допитати. Тепер буду шукати зацікавлених у цьому осіб. Можливо, оголошу прокурора в розшук… Його звуть Деркач Олександр Сергійович". Суди знімають арешт з майна Юри "Єнакієвського" Іванющенка і Присяжнюка. Відверті сепаратисти гуляють у столичних ресторанах, Клінчаєв смажить шашлик на Трухановому острові. Нарешті суд відпускає Єфремова, знімає браслет і віддає закордонні паспорти! Цього ж дня ЗМІ повідомляють, що в Ізраїлі арештували Ставицького, ну того що був міністром палива і енергетики у Азарова і у кого на квартирі знайшли поклади золота і швейцарських годинників. ГПУ заявила,що буде вимагати його екстрадиції в Україну. Раджу поквапитись, можете не встигнути. З такими судами і такою прокуратурою як в Україні, Ставицький буде сам вимагати своєї екстрадиції в Україну, якісь півроку в браслеті і ти абсолютно вільна людина з незаплямованою репутацією, навіть справочка імєється. А золотішко суд поверне за штраф у 1700 грн., он в Одесі був же прецедент з бурштином на 3 мільйони. Взагалі, складається таке враження, що з усієї Партії Регіонів за ґратами зараз лише Неля Штепа. Та відпустіть вже її, чим вона гірша за Єфремова? Чи українська влада хоче з Нелі зробити "Вона v 2.0"? не той масштаб у Нелі, але про неї окремо трішки.
Зам міністра у справах окупованих територій заявив "...торгівлі з окупованою територією бути! Бо Україна туди відправила 30 мільярдів грн. (то поважна причина, а могли б оприлюднити кому, скільки і за що?) і при відсутності торгівлі з ЛДНР погіршиться відношення жителів тих НР до України...". То такий план деокупації Донбасу. І майже того ж дня "більшість обранців Слов'янська підтримали клопотання до вищих органів державної влади про звільнення колишнього міського голови Нелі Штепи." Так саме міська рада Слов'янська, яка обрана за українськими законами 25 жовтня 2015 року, більш ніж через рік після звільнення міста, міськрада яку не путін там призначав, проголосувала за звільнення Нелі Штепи. Не якийсь невеликий гурт людей, що Королевську зеленкою поливав, а обранці всього міста! Панове, голосування по Штепі у міськраді Слов'янська і є справжньою реальною оцінкою дій української влади по поверненню Донбасу Україні. Скільки орка не годуй, все одно у Мордор дивиться!
Хотілось бо звернутись до волонтера Туки, а чи не могли б ви уточнити, то план з повернення Донбасу Україні, чи України Донбасу? Для нас то має велике значення.
 
Ps. Доки справа дійшла до публікації тексту Ставицький заявив що його ніхто не затримував, а Лещенко заявив. що Солом'янський суд намагається закрити справу проти Ставицького.


© Dmitro Maximik [10.05.2016] | Рейтинг: 44.0/28 | Просмотров: 3957

2 3 4 5 44.0/28
Комментарии

1 2   »
10.05.2016 13:32:26
Це все те, що тупорилі і безпринципні запецки називають "не зрадою". Вибрали типового рига і баригу в один тур і радіють, як ідіоти. Я все це пророчив ще перед виборамиі ні в чому не помилився. І ще впевнений - Пеца ще не раз розчарує (хоч куди вже далі...) і зрадить сподівання. І Дамбас втулить Україні так, що ще довго відрижка буде. І не раз здивує-вразить підлістю.
Чого чекати, коли половина виборців - тупорилі, як цуцики, кретини? I do not know
5
Не согласен Согласен  Поддержка: 92%(12/13)

10.05.2016 13:49:55
PiligrimK 10.05.2016 13:32:26
Дамбас втулить Україн
То не страшно, головне, щоб не навпаки Україну втулить Дамбасу, як хуйло втулив Росію Рамзану
PiligrimK 10.05.2016 13:32:26
половина виборців - тупорилі
Готовий сперечатися
1. Не половина, а майже всі.
2. Не тупорилі, а незрілі, нормальному суспільству для зрілості потрібно хоча б 1-2 покоління після отримання свободи. У Європі промислова революція відбулась 2-3 століття тому, а у нас теоретично відмінили кріпосне право 25 років тому, при цьому всілякий дамбас бігає за господарями і ладен підкорятись навіть хазяйським псам.
Не согласен Согласен  Поддержка: 91%(10/11)

10.05.2016 13:55:07
55
Не согласен Согласен  Поддержка: 86%(6/7)

10.05.2016 13:55:29
PiligrimK 10.05.2016 13:32:26
Чого чекати, коли половина виборців - тупорилі, як цуцики, кретини?
Чому ж половина - нас аж 54 %. То кого ж куди приєднувати - нас до Донбасу чи Донбас до нас?
Обираємо між безвладдям беззбройним і безвладдям озброєним. Розкрийте очі ширше, може в поле зору крім Пеци потраплять мільйони хворих на невиліковний Донбас. Хіба ІМХО не про них?
Не согласен Согласен  Поддержка: 90%(9/10)

10.05.2016 13:57:30
Петрович 10.05.2016 13:55:29
мільйони хворих на невиліковний Донбас
Excellently
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(5/5)

10.05.2016 14:09:36
Dmitro Maximik 10.05.2016
Панове, голосування по Штепі у міськраді Слов'янська і є справжньою реальною оцінкою дій української влади по поверненню Донбасу Україні.
Це в нас у Харкові майже два роки судять Нелю Штепу За словами адвоката її жорстоко побили в прокуратурі. Прокуратура заперечує, а я вірю.
Невже треба два роки, щоб довести факт публічно вчиненого антидержавного діяння? Може хочуть грошейі, яких у Штепи немає? Чи мова про впливовий "дах", якого теж немає. Є лише свідомість, прекособочена комсомольскою молодістю. Нікому не потрібна дурна тітка, яка опнилася не в тому місці не в той час. Десь у Броварах чи в Жмеринці жила б у хоромах за триметровим парканом і складала б у панчоху вдячність від облагодіяних її фондом "Спіши робити добро".
Не согласен Согласен  Поддержка: 88%(7/8)

10.05.2016 14:52:47
Путин по причине жесточайшего геморроя сидя принимал парад 9 го мая, из за идеологического не восприятия кишечником санкционных продуктов Гейропы
 

Президент России с большим трудом дождался окончания парада на Кремлевской площади, что было заметно по его лицу, отметили ряд зарубежных СМИ.
 
По всей видимости, здоровье российского президента не очень, также, судя по лицу он сильно изменился с прошлого года.
 
Скрытые источники ФСБ ведут так же усиленное расследование после того как в кастрюле с манной кашей в Кремлёвской кухне шеф поваром была обнаружена визитка правого сектора.
 
То, что Путин постарел буквально на глазах, отметили и многие ВИП-гости парада. Ранее уже сообщалось, что Путин тяжело и продолжительно болен. Ходили слухи и о его двукратной госпитализации в 2015 году.
 
Есть подозрение что в окружении путина затаился СВИДОМЫЙ который систематически травит вождя салом с мышьяком.
 

 
По мнению ряда блогеров и экспертов иногда вместо Путина на официальных мероприятиях присутствует его двойник.
 
В частности в 2015 года во время приезда президента Кыргизстана, ряд журналистов отметил, что Путин совершенно на себя не похож по манере поведения, говорит невпопад и кроме того его лицо отличается от лица Путина, которого видели месяцем ранее.
 
Есть информация что уже давно существует кладбище двойников отравленных пиндосами и бандерлогами
 
В связи с чем окружение Путина уже неуверенно Путин ли правит Россией или один из выживших двойников.
 
Последний раз редактировал Сергей Шевчено 10.05.2016 14:53:37
Не согласен Согласен  Поддержка: 60%(3/5)

MVF

MVF
10.05.2016 15:40:55
Ставицький заявив що його ніхто не затримував, а Лещенко заявив. що Солом'янський суд намагається закрити справу проти Ставицького.  shok  
5
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(3/3)

10.05.2016 15:43:20
Пригадав анєкдот про партізана, який після 30 чи там 40 років все пускає поїзди під відкіс, бо не знав, шо війна скінчилася.
 
Я до того, шо шановний автор задає риторичні питання, коли вже останньому тузіку в країні ясно, шо переміг не Майдан і Революція гідності, а олігархічно-клептократична система, запроваджена Кучмою і контреволюціонери на чолі з однотуровим.
 
От спитайте себе чому не виконана не одна з обіцянок Порошенко? Чому в якомусь Мінську Україну представляють Кучма і Ведмечук у переговорах з якимись бандітами Захарченком і Плотницьким, які не мають юридичного статуса крім маріонетки Путлєра? Чому війна з Росією досі зветься АТО і виставляється як громадянський конфлікт? Чому у Мінську присутній посол Зурабов, коли Росія не сторона конфлікту як заявляє Кремль? Чому замість регіоналів у в'язницях чимало патріотв та добровольців?.. Багато ще таких "Чому" можна наскрісти.
 
Відповідь одна - українці пасивніі, несхильні об'єднуватись заради майбутнього, та з короткою пам'ятю, бо на виборах обирають одне і теж лайно, яке їх обкрадає, набиває своє пузо державними грошима та зникає у Ростові.. Всі про все вже знають, але сидять в тирнетах та пишуть статті на злобу дня, а інші сидять і коментують. От така херня, малята.
Последний раз редактировал Сліпий Пью 10.05.2016 16:56:14
Не согласен Согласен  Поддержка: 88%(7/8)

10.05.2016 16:56:27
Dmitro Maximik
Панове, голосування по Штепі у міськраді Слов'янська і є справжньою реальною оцінкою дій української влади по поверненню Донбасу Україні. Скільки орка не годуй, все одно у Мордор дивиться!
Пока будет голосовать на выборах Дамбас, до тех пор Вилкулы, Шуфричи, Королевские, Добкины - будут депутатами. И даже если нам очень не нравится, но никуда не деться от того факта, что в Украине есть дамбасы с правом голоса.
 
Петрович 10.05.2016 14:09:36
Може хочуть грошейі, яких у Штепи немає? Чи мова про впливовий "дах", якого теж немає.
Про покровителей еще можно спорить... А вот куда у Штепы делись деньги, нажитые за годы правления Славянском?
Не согласен Согласен  Поддержка: 57%(4/7)

10.05.2016 17:17:52
Тузик_Киевлянски 10.05.2016 16:56:27
А вот куда у Штепы делись деньги, нажитые за годы правления Славянском?
Третій чоловік відібрав при розлученні. Троє осиротілих діточок теж залишилися без засобів існування. Штепа... Штепа...Штепа кандидат фізико-математичних наук і спеціаліст у математичному моделюванні, а не шмара з вулиці.
 
Тузик_Киевлянски 10.05.2016 16:56:27
Пока будет голосовать на выборах Дамбас
Страшний сон - в прямих ефірах з виборчих дільниць Захарченко (Плотницький) віддають голос за себе. Наше судочинство довго запрягається, чи до виборів справиться з донбаською люстрацією та апеляцією
Не согласен Согласен  Поддержка: 25%(1/4)

10.05.2016 17:47:48
Петрович 10.05.2016 17:17:52
Третій чоловік відібрав при розлученні.
И она отдала? 278385 Вы сами хоть верите, что тот 20-и летний обсос, бывший Штепын водитель, мог у неё что-то отобрать? Она когда-то рассказывала, что узнала про его измену (ах он подлец) и ночью позвонила местному прокурору, что бы тот разбудил судью и оформил ей к утру развод. И ей оформили. И после этого она что-то отдала тому школьнику неблагодарному?
 


 
Петрович 10.05.2016 17:17:52
Штепа кандидат фізико-математичних наук і спеціаліст у математичному моделюванні, а не шмара з вулиці.
Если кто-то кандидат наук, то это 100% гарантия, что он не ворует из бюджета? Shock А вот этот дом и интерьер Штепа получила благодаря своим гонорарам за научные изобретения и открытия в математике и физике?
 

 
Если интересно, почитайте еще больше: 7 фактов, которых вы не знали про мэра Славянска Нелю Штепу.
Не согласен Согласен  Поддержка: 60%(3/5)

10.05.2016 17:51:37
Петрович 10.05.2016 17:17:52
Страшний сон - в прямих ефірах з виборчих дільниць Захарченко (Плотницький) віддають голос за себе. Наше судочинство довго запрягається, чи до виборів справиться з донбаською люстрацією та апеляцією
Эти избирательные участки находятся на территории подконтрольной украинским законам? Если нет, то тогда что может сделать наше "судочинство" там, где его нет?
 
Опять же, Захарченко и Плотницкий могут одавать голоса за себя и потом друг за друга, что это меняет? Ну получит Захарченко звание "народный губернатор двора" и что? Пусть назовется хоть Царь-Амператор ДНР, никто не против, всем плевать как они друг друга в той непризнанной резервации будут называть. В чем проблема?
Не согласен Согласен  Поддержка: 60%(3/5)

10.05.2016 18:42:58
5Excellently
Не согласен Согласен  Поддержка: 67%(2/3)

10.05.2016 19:28:28
5
Міністр юстиції в уряді Азарова Олена Лукаш спокійно собі живе у Києві
А де живе міністр економічного розвитку і торгівлі в уряді Азарова? Хіба ж не в Києві? I think
    Як там було - "23 березня 2012 Президент Віктор Янукович призначив Петра Порошенка міністром економічного розвитку і торгівлі України".
То що людині, Київ покинути, чи що?
Не согласен Согласен  Поддержка: 71%(5/7)

10.05.2016 20:00:53
Монашка 10.05.2016 19:28:28
Петра Порошенка
цього я вважаю за Дамбас light v2.0
Не согласен Согласен  Поддержка: 80%(4/5)

10.05.2016 20:01:21
Тузик_Киевлянски 10.05.2016 17:47:48
И она отдала?
Що за запитання?! Наших депутатів усіх рівнів оббирають їхні чоловіки й жінки. Бідолагам ніколи про свої статки дбати, горять на державній службі, а шлюбні аферисти з цього користаються.
Тузик_Киевлянски 10.05.2016 17:47:48
И после этого она что-то отдала тому школьнику неблагодарному?
Чому ж після того, якщо до того, а то й замість того?biggrin
 
Тузик_Киевлянски 10.05.2016 17:51:37
Эти избирательные участки находятся на территории подконтрольной украинским законам?
В перерві між підходами до штанги чи велодоріжки, читайте Мінські домовленості. Відділимо злісних убивць і кривавих катів від заблудлих овець і за українськими законами відразу й вибори - до ВР і до місцевих рад по всій ДНР і ЛНР. Після цього відбудеться воз'єднання ОРДЛіО з Україною. А якщо подивитися на вантажооборот між невоз'єднаними територіями, то воз'єднання фактично давно відбулося, тільки про це по телевізору ще не показали.
Последний раз редактировал Петрович 10.05.2016 20:02:18
Не согласен Согласен  Поддержка: 50%(2/4)

10.05.2016 20:07:01
Тузик_Киевлянски 10.05.2016 17:47:48
А вот этот дом и интерьер Штепа получила благодаря своим гонорарам за научные изобретения и открытия
Який же Ви... нігіліст, чи що. Ще скажете, що і Білл Гейтс живе на нетрудові доходи.
Чим товстіший гаманець, тим більше в ньому розуму. Навіть фізико-математичного.biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 25%(1/4)

10.05.2016 20:09:17
Dmitro Maximik 10.05.2016 20:00:53
Yes drinks
Не согласен Согласен  Поддержка: 75%(3/4)

10.05.2016 20:55:19
PiligrimK 10.05.2016 13:32:26
Це все те, що тупорилі і безпринципні запецки називають "не зрадою". Вибрали типового рига і баригу в один тур і радіють, як ідіоти.
Піля, припини істерику! Якби(нащастя, цього не сталось) вибрали косату тварь, вАна робила б те саме.
Пам'ятаєш 2005 рік, коли вАна брала до себе в партію кучмістів, цинічно заявляючи "на перевиховання"?
Єдина відмінність - Пеца це робить мовчки, а твоя багіня мізки б виїла своїми випровдовуваннями.
 
І з приводу принципіальності:
"Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю, бо це означатиме програш. Ніякого воєнного стану і активізації наших військ! Ми маємо стати самою мирною нацією на планеті, просто поводити себе як голуби миру"
 
Доречі, коли вАна черговий раз плює тобі в пику, ти хоч рукавом її(пику) витираєш? Чи звично піднімаєш очі догори - може дощ пішов?
 
Ну і на останок. Аби тобі було чим зайнятись ввечері.
Не согласен Согласен  Поддержка: 33%(2/6)

1 2   »


загрузка...
programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login