для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

Сльом-190. Собака, на - Сєня.


Сльом-190. Собака, на - Сєня.

Сльом-190. Собака, на -  Сєня.
 
На політсценє - комедія Лопе де Вега.
 
Сталь подчіняєцця покорно,
Їйо расплющіваєт молот.
Їйо із пламєнного горна
Бросают в лєдєнящий холод.
І в етой питкє, і в етой питкє,
І в етой жопє свєрхглубокой
Вже українці триста років.
 
В ожиданії вирішення політичної кризи, Большого Шухера ілі Взрива, достройки бункера у Хайфі, новой модифікації шоколаду чи прихода комунізма одна невеличка жопа хоче пересидіти всю країну. Слава герою. Ні Путін, ні надцятирічне розкрадання в особокрупних, ні два Майдана не ставили ніколи Україну в тупік, всігда знаходився виход. А тут - не просто тупік, тут  - ТУПНЯК.
" І їстоньки - не їм, і питоньки - не п'ю... І спатоньки - не сплю" - і це тільки про Першуособукраїни. Порошенко переконсультірувався за послєдні два-три десятки ночей мабуть з пів-Україною. І всє хотять щоб було харашо. Но не хочуть розгрібати напижене ним і його шоколадним цехом. Той же Садовий - і правильно, не ми, каже, насрали, то й не нам розгрібать. А Пєтіна многоешелонірована оборона сібя любімого,  недайБогшо, може тріснуть, луснуть - і вийти на передній край, прямо перед очі всепонімающого, но щечогосьможеякогосьчудаожидающого народу. Бо рішить всьо можна швидко, але відповідальність президента вже буде пряма: назначай ( ну, послі пари-тройки двіженій під політодіялом, але то таке) свого прем'єра і отвічай за нього своєй булавой. Не справиться (99,9%) - разом з ним плачучи до бліжайшой політичной шибениці. А наша ж шоколадніца мічта про пиження далі. І було запланірувано ще з десяток (ну, може, півдюжини) кроліків таких одноразо одногодічних. Шоб їх торжественно кидать народу на ростірзання і топтать нещасного разом зі скривдженим народом в оху упоїтєльном єдінєнії. Шліфуя собі потихеньку пронаунсіейшн по Европах і Штатах, фоткаясь та перманентно борясь за безвізовий режим із багатою Європою раді своїх ніщих громадян.
А хто ж нас у цей шоколад уронив? І допижив ситуацію, шо одна засидівшаяся жопа тормозе всю страну. Жоп, ми подозріваєм, набагато більше, але зараз світ зійшовся кліном на одной. Президент в безсонні, Рада в тупняці, уряд на чемоданах, нах. Ми, народ, якого правди сила і т.д., маємо допомогти. Бо єжелі не ми, то нам (потом. больно. по голові. за наші гроші). Отож, помагаймо.
 
Тема Сльому:  наші стіхотворні рецепти виходу з кризи (похорон кроліка, масового переєзда в другую страну, взяття Москви і другіє не менш реалістичні)  для коханої влади.
 

Правила Сльому незмінні:
1. Предмет змагання - написання сатиричного (!!!) вірша на актуальну тему.
2. Тема обирається серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня ведучим щосереди.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підводяться у п'ятницю зранку (якщо зможе підвестися ведучий).
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше тисячі ста двадцяти п'яти строф (все одно ніхто не читає ці правила).
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться з кількості кліків "згоден" під конкретним постом (опція "не згоден" до уваги не береться).
За однакової кількості голосів, перемагає вірш, котрий викладався пізніше.
7. Переможець, як уже говорилося, отримує титул кращого Слемака і має проводити наступний конкурс.
Тобто в середу він раненько встає, викладає ІМХО з назвою "Сльом", в якому містяться ось ці правила і тема.
8. Ведучий НЕ МАЄ ПРАВА викладати конкурсні вірші ( але  їдкі коменти — може).
 
Слава Україніukr
© олекса.БЦ [16.03.2016] | Просмотров: 2409

2 3 4 5
 Рейтинг: 37.0/26

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2022 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook