для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

А я НЕ француз


А я НЕ француз
я НЕ француз
   Серія страшних актів терору прокотилась Парижем. Відповідальність за них взяли на себе бойовики Ігілу. По останнім даним загинуло біля 130 людей, приблизно 400 поранено. Весь світ, як і Украіна, скорбить за полеглими, співчуває іх сім'ям і пораненим. Квіти біля посольства Франції у Києві тому підтвердженням. Шкода конкретних Жака, Ніколя, Емілі, Софі, котрі постраждали тільки тому, що опинилися не в тому місці і не в той час...

    А наш Мінстець якось не мичить і не телиться. Міг би показати офіційну позицію. Тим паче, що є що сказати. Думаю, що встидається. А я - нє. Тому що надмірна толерантність до ворогів призводить до повишеноі смертності серед друзів.

   Ми, солдати ідейного фронту, як і весь украінський народ виражаємо серйозне занепокоєння з ситуаціі, що склалася у Франції. Нас не просто так, а глибоко схвилювали подіі останніх днів. Мусимо відмітити, що украінський уряд, ВР і сам Президент вражені тим як грубо, цинічно і незаконно попираються права французького народу.
   Разом з тим, з великим жалем, ми мусимо визнати і те, що називання терористами людей, котрі повинні в вищеназваних подіях є не логічним і суперечить високим європейським цінностям свободи, рівності і демократії. Мусимо відмітити, що наші французькі товариші в силу раптовості і неочікуваності даних подій роблять неправильні висновки і непреднаміренно вводять в оману світову прогресивну громадськість.

   1. В так званих терактах були задіяні і приймали участь громадяни Франції. А, отже, необхідно говорити про громадянську війну, а не про тероризм. Зелені чоловічки, чи то мусульманські бойовики, також походять з бувших французьких колоній, а отже є одним народом з жителями Франції. Хочемо нагадати, що ми підтримуємо боротьбу Франції проти подвійних стандартів. І якщо на думку французьких урядовців в Украіні іде громадянська війна, то як виявилось, сам Бог велів так називати боротьбу арабського народу за своі рівні права з такими ж, але менш засмаглими громадянами Франції.
   2. Україна, як тимчасовий член Ради Безпеки ООН рекомендує Уряду Франції сісти за стіл переговорів зі своїми опонентами з Ігілу. Кожну справу в сучасному світі можна вирішити шляхом взаємних уступок і переговорів.

   3. Ми, як найбільша краіна Європи, згідні виступити гарантом рішень, досягнутих на цих переговорах. Найкращі українські перемовники Кучма, Медведчук та Шуфрич згідні в будь-який момент вилетіти на такі переговори. Бажано в Мінськ.
   4. Пропонуємо залучити до цих переговорів Канцлера Німеччини фрау Рібентроп і Президента Московського Каганату Хуйла Володимира Володимировича.
   5. Звісно, що всім бойовикам повинна бути надана амністія і право обирати і бути обраним у всі органи влади Франції.
    6. Парижу і 1/3 території має бути наданий особливий статус і проведені вибори. За законами Франції звичайно. Але конституція має бути змінена так, щоб кожен араб, чи перс міг в'їхати і проживати на територіях з особливим статусом постійно і на решті території Франції після річного часу перебування.
   Кордони мають бути відкритими для вільного приїзду і виїзду всім бажаючим арабам і персам.
   7. Відбудова Сирії, Лівії і може ще Єгипту за рахунок Франції.
   8. Арабська і перська мови обов'язкові для вивчення на всій території і мають мати статус державних.
   9. Ношення хіджабу, святкування мусульманських свят, крик муедзинів, багатожонство - обов'язкові на території Франції.
   10. Заради зближення двох світів і двох способів життя дупу, за арабською традицією,  потрібно буде тепер витирати камінцем, а не туалетним папером. А якщо затяжко буде - то й не витирати.
    Тільки терпіння, загальна толерантність і терпимість можуть допомогти встановити мир в вашому домі. Не можна розпалювати вогонь і ворожнечу в домі. Інакше відповідальність за подальші жертви ляже на плечі французів. Ну і, заичайно, непротивлення злу насильством. Ніяких військових протидій і повне відведення силових структур на місця попередніх дислокацій.

   Ми віримо в терпимість французького народу і в його волю до миру і братерства.
   А якшо ще якась сука з французького парламенту захоче прилетіти в Крим без украінськоі візи - то ми зібємо нахєр той літак, як ви то робите зараз з тими нещасними, що не знаючи правил і традицій рішили в театрі постріляти. Вони ж думали, що там в театрі так все серйозно, а не гра, як у вас з Україною.
© Сторонній [15.11.2015] | Просмотров: 6710

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.3/112

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook