для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Мінстець - контра обиватель

Мінстець - контра обиватель
Прочитала я феєричне ІМХО. 
http://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/26832.phtml 
"День гніву" називається. Рідкісна херня. Тому і злетіло швиденько з головної. Ніби і обговорювати нічого. Ба! В мене немає жодних претензій до автора. В мене є претензіі до ІМХО. Як частини дурнуватої пропоганди. Хіба можна щось подібне писати базуючись на реальності? Або хоча б підтягуючи факти, замовчуючи подіі? То ж голий фейк! Але подібних творінь до осені буде все більше і більше. Я думаю що це робота. Так як фейлетони в газеті "Правда" про загниваючий капіталізм. В кращім випадку на Мінстець (хоч дурне, але наше), в гіршім - на Сікільова. Чому я так вважаю? Ну, дивіться...
Починаються вибори. Ах, місцеві! Нікому не цікаво. Ну не скажіть, кумо! То і вибори "мерів" і обласних рад. Та й срана сільрада біля Києва важить і заробляє стільки, що деякі хамовиті цапи-землерийки "на затылке кепи, в лайковой перчатке смуглая рука" ніколи в свій Порш і не грузили. І то за один раз. І не картохлі! Так що є за що боротися. А з ким? Ну не з ригами ж, не з БПП, не з "фронтом" чогось там. Бо шо з ними боротись, з ними простіше домовлятись. "Тєбьє палавіна і мнє палавіна". Але є невістка. З нею не домовишся. Тоді треба обісрати. Для цього всі методи хороші. Якщо народ на справжні гріхи вже не реагує,  можна брати чужі і вішати на невістки спідницю. Розбирайтесь потім, в кого син, а в кого дочка.
До речі, я також маю кандидата на мера Києва. Такий же відморожений, як і сьогоднішній, але соплі не жує. Чуть шо і вухо відгризе, навіть Порошенку. Ну і іноземець, похлєщє Маші! Так шо, Пєтя, давай домовлятись. Fifty-fifty. Все шо з Києва. Ну і твоі президентські вуха! Каждаму!!!

В суботу відбулась зустріч олігархів в Хаяті. Тайное всегда становится явным. РИА Новости Украина: http://rian.com.ua/analytics/20150806/371782760.html
Виробили курс, передали ЦУ по методичкам і тролі пішли строчити. Як говорив тут один мій підзахисний "watch on my lips". Тобто, хренова мова, надумані події, підтасовані факти, але яки-и-и-й запах на виході!
Ідемо по сюжету "тварєнія мінстеця". 
Зібрались значить " Тимошенко, Ярош, Ляшко, Симоненко, Вітренко, Колесніков. Позаду них топчуться Коломойський, Ахметов, Бойко, Вілкул, Нусенкіс та інші". Тобто до теоретичної можливості, хоч і натягнутоі з Ярошем і Ляшком додаємо таке шо "ні в пізду і ні в червону армію" - вітренко, симоненка, колеснікова. Повністю скомпроментовані особи. Ніякого відношення до перших трьох не мають. Зате як звучить! А де ж наша "Самопоміч"? Вроді також як не завжди разом з Порошенком голосують. Ан нєт, нє вєлєно. Тих будуть розкручувати на заміну фронтам з ПОПами. В нас же ж партії купляють під вибори. Не вірите? Ну назовіть котрусь, крім "Батьківщини", що є діючою на протязі не 16, а хоча б 10 років...
З тих що за спиною опустимо Коломойського, як жидобандерівця в опалі, котрого теж мочать на всіх фронтах. А от з рештою попробуємо собі уявити і невістку і Яроша і, навіть, Ляшка. Я вже мовчу, що наш малошановний автор ще й таку дивину, як Нусенкіса дописав, а не Пінчука, для прикладу. Але ж тоді можна було б за "Запоріжсталь" згадати. А воно нада? Та й фоток нема. Прийшлось помогти автору. І чого він тикав тих людей на уявну зустріч, якщо вони були на справжній. І не сто років тому, коли я була піонеркою, а Юля на Донбасі з Ахметовим зустрічалась. А всього рік назад. На "банкеті Сатани"... Ідемо дальше. 
"Тимошенко звертаючись до народу починає промову про тарифи, газ (окремі речення народ радісно аплодує) і закінчує виступ гаслом: ПЄЦУ ГЕТЬ!" Як то говориться:"Довго думала. Голосно сміялась". Мені, часами, шкода запецьків. Та ж ви з людьми, котрі хоча б ЦПШ закінчили, розмовляєте! Навіщо ті шмарклі по тарілці розмазувати? Цифри давай! Не можеш знайти? На!..

Наступний шедевр. "В натовп хтось кинув кілька ящиків цукерок «РОШЕН». Натовп починає їх топтати." Ну, прям, дуже смішно! Авторе!!! Ми живемо в час інтернету. 
Ось дані про магазини "Рошен" в Украіні. За рік часу відкрито більше 20 магазинів. Тільки в Києві іх кількість доходить до 30. То все на сайті "Рошен". Тяжко знайти? Спитайте людей. Люди поможуть http://youtu.be/n1k_cwBTnvA
Нє! Навіщо нормальні люди дискутують під такими ІМХО? Про шо там дискутувати? "По реке плывет топор из села Чугуева. И пускай себе плывет железяка хуева!" Не смішно? Ну нате, посмійтесь. "сейчас к нам по скайп-свази обратится Никалай Азаров из Москви и гаспадин Фирташ из Вени.
Це повідомлення зустрічається оваціями присутніх". Тобто не ось це повідомлення:
Показания в Вене Фирташа и Левочкина тянут на отставку Порошенко
Не ось це фото

А фантазія про те, як Тимошенко спілкується з Фірташем. Про що? Як віддати йому газ, котрий вона в нього забрала, чи про те як забрати в нього гроші за цей газ, котрі Бойко з Хряком віддали. А автор попросту постить фігню, яка і близько не лежить біля реальності. Чи може там і міністр економіки злочинної влади теж наварив? То такий розрахунок на "всі вони одинакові"? Може і одинакові. Мені теж здається, що я часами би декого пристукнула. Але мені поки що здається, а Чикатило вже зробив, як наш чикулядний президент. Автор, очніться! Хто Вас вчив будувати логічний ряд в Ваших шедеврах? Ви судите ЮВТ за своі фантазії і покриваєте ПОПу за його діла. І хтось таку фігню хаває! Інакше хто б автору платив? Бо без грошей таке писати?!!

Ну, продовжимо дальше розглядати написане автором. Так сказати невмотивовані сексуальні перверсіі:"Його виступ прериває Тимошенко.
- З Путіним має говорити ті люди котрі вміють говорити з Путіним. Тому я теж терміново їду в Москву." Альо, гараж, а то тут до чого? Хто в нас зараз Тимошенко? Лідер фракції, котра набрала найменшу кількість депутатів в ВР. Чому такий гвавт з іі приводу? Пєцюруньки, чо вам вона спокою не дає. Он наш переговорщик з Хуйлом! В час війни! В той час коли всі притомні краіни вводять санкціі проти Расєюшки він вводить другу лінію на Ліпєцкам свєчном заводікє. А ось так зустрічається з лідером краіни-агресора проти Украіни. І навіщо нам ці нічні полюції автора на дев'ять простинок проти Тимошенко? Ось же ж реальний світ!

Ну і на закінчення. 
"Майдан потихеньку порожніє. Вілкул, Нусенкіс, Бойко та інші збираються до середини сцени де Шуфрич починає роздавати їм колорадські стрічки…………….." Тут автор з крапочками нахімічив, бо йому сайт слова не пропустив. Мало бути "Шуфрич починає роздавати ім колорадські стрічки, намальовані на шоколадках "Рошену"

ПіСі. Цитати з творіння автора не правлені. Він навчався в Устьзадрищенську Російськоі Федерації. Так що, простімо його за дибільні помилки. Самі розумієте яка там грамотність...


© Сторонній [11.08.2015] | Рейтинг: 40.4/68 | Просмотров: 4276

2 3 4 5 40.4/68
Комментарии

1 2 3 4   »
11.08.2015 17:04:24
Шановне паньство,  а ви в курсах, чому на вечірній вулиці відгрібають спортивні хлопці, проти вуличної шпани?  Вроді і кількість така сама, і фізично краще виглядають, і не пют,  і не курять. Відповідь проста. Вони не вміють розрізняти суперника і ворога. Бачать перед собою таку ж людину, як і вони самі. І в голові включається тормоз.
   Питання. Колеги! Ви впевнені в тому, що дискутуєте з політичними противниками, а не ворогами?
Последний раз редактировал Сторонній 11.08.2015 17:05:12
Не согласен Согласен  Поддержка: 62%(23/37)

11.08.2015 17:22:07
Сторонній 11.08.2015 17:04:24
проти вуличної шпани?
У Вас иные манеры?
Ложь идёт сразу .
Даже в иллюстрациях к ИМХО.
Дескать, "До перемирия -всё отлично, мы ломим- гнутся шведы".
Затем Порошенко, зачем-то, подписал перемирие и опять потеряли все территории.
 
Новоазовск был захвачен бандитами, при НЕПОСРЕДСТВЕННОЙ поддержке регулярной армии РФ ещё 27 августа 2014 года сразу после Иловайского разгрома. И случилось это всё- ДО перемирия.
То есть схема притянута за уши и никакой объективности здесь нет. Приёмы -как у шпаны.
 
Фото Порошенко с Путиным -"Ах, какой пассаж". Компромат!
  А фото Тимошенко с Путиным- для объективности разместить? Или не нашлось в Сети?
Не согласен Согласен  Поддержка: 28%(11/39)

st

st
11.08.2015 17:25:59
5++.
Гарно.
Треба щоденно копати під зад Систему, її Гаранта та організаторів та виконавців.
 
Последний раз редактировал st 11.08.2015 17:35:51
Не согласен Согласен  Поддержка: 74%(23/31)

11.08.2015 17:27:19
Если тебе "свынобаба" имя - нахуй пиздуй на Рыбу шуруй с имхами своми...
Не согласен Согласен  Поддержка: 32%(12/38)

11.08.2015 17:35:18
топограф 11.08.2015 17:22:07
Новоазовск был захвачен бандитами, при НЕПОСРЕДСТВЕННОЙ поддержке регулярной армии РФ ещё 27 августа 2014 года сразу после Иловайского разгрома. И случилось это всё- ДО перемирия.
То есть схема притянута за уши и никакой объективности здесь нет. Приёмы -как у шпаны.

І я так рощумію, що Президент виніс це питання на Раду Безпеки ООН. Чи може Ви десь прочитали, в офіційних документах, що ми воюємо з Росією? Не знаю, що особисто Вам попа нашептаа,  але весь світ знає, що в нас громадянська війна.
Не согласен Согласен  Поддержка: 74%(23/31)

11.08.2015 17:42:24

Сторонній 11.08.2015 17:35:18
але весь світ знає, що в нас громадянська війна.
"Весь мир"-это кто? Гаучо в Аргентине или декхане в Афганистане?  Поверьте мне -им насрать, с кем воюет Рф.
99% из них, даже не знает, где находится Украина.
  А вот лидеры США, Канады, Евросоюза, Китая, Японии - прекрасно знают КТО зачинщик Войны и КТО сбил "Боинг". Именно ОНИ определяют политику санкций, а не мифический "весь мир"
Не согласен Согласен  Поддержка: 48%(15/31)

11.08.2015 17:45:13
топограф 11.08.2015 17:22:07
Фото Порошенко с Путиным -"Ах, какой пассаж". Компромат!
  А фото Тимошенко с Путиным- для объективности разместить? Или не нашлось в Сети?

Ні, не знайшлося. Нема таких після початку війни з Росією.
Не согласен Согласен  Поддержка: 77%(20/26)

11.08.2015 17:50:35
Сторонній 11.08.2015 17:45:13
Ні, не знайшлося. Нема таких після початку війни з Росією.
Выкрутилась. biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 24%(7/29)

11.08.2015 17:58:32
Сторонній 11.08.2015 17:45:13
Нема таких після початку війни з Росією.
Так ведь Сталин и Риббентроп, после 1941 года, тоже вместе не фотографировались.
А до этого- очень даже дружили и фотографировались.
 
Совсем как Тимошенко с Путиным- после Грузии. Не брезговала кровавую руку жать и совместно фотографироваться.
Не согласен Согласен  Поддержка: 26%(9/34)

11.08.2015 18:00:14
топограф 11.08.2015 17:42:24
А вот лидеры США, Канады, Евросоюза, Китая, Японии - прекрасно знают КТО зачинщик Войны и КТО сбил "Боинг". Именно ОНИ определяют политику санкций, а не мифический "весь мир"

У Вас дуже туманні уявлення про міждержавні відносини. Ви десь прочитали, в якомусь документі, що Росія воює в Украіні? Не те що З Украіною. Дайте посилання!
  Я за пів року була в Польщі, Чехії,  Ізраїлі,  Єгипті, Голандіі, Іспаніі,  Голандіі,  Франції, США,  Канаді. Ніхто, ніде, ніразу, на доступних мені рівнях не назвав події в Україні війною з Росією. Крім наших емігрантів. Тільки громадянська війна.
Чи міжнародна політика в компетенцію Президента не входить. Да, а DW про те що він корупціонер і наживається на ситуаціі писала
Не согласен Согласен  Поддержка: 71%(22/31)

11.08.2015 18:00:50
Сторонній 11.08.2015 17:35:18
І я так рощумію, що Президент виніс це питання на Раду Безпеки ООН.
Господи, откуда она слова то такие знает... Рада Безпеки ООН 278385
топограф 11.08.2015 17:42:24
Гаучо в Аргентине или декхане в Афганистане?
А этих слов она точно не знает. Ну да "Википедия" ей в помощь biggrin
 
Пеши есчё, аналитический разбор от сельских тружениковI here
Не согласен Согласен  Поддержка: 24%(8/33)

11.08.2015 18:02:59
woodwoow 11.08.2015 17:50:35
Вьікрутилась

Так хорошу попередницю мала. А наука до лісу не веде. To you
Не согласен Согласен  Поддержка: 77%(23/30)

11.08.2015 18:05:47

топограф 11.08.2015 17:58:32

Сталін не дружив з Рібентропом, а Тимошенко з Путіним
Не согласен Согласен  Поддержка: 70%(19/27)

11.08.2015 18:10:58
Сторонній 11.08.2015 18:00:14
на доступних мені рівнях не назвав події в Україні війною з Росією. Крім наших емігрантів. Тільки громадянська війна.
Рядовым жителям заграницы, наши проблемы так же близки, как и проблемы тутси и хуту в Руанде в 1994 году. Заграничные обыватели не интересуются ГЕОПОЛИТИКОЙ.
Их интересуют насущные проблемы их семьи, общины, города, страны. Им гораздо больше известна война в Сирии, ИГИЛ и жопа Ким Кардашьян
  Поймите что мы -не пуп Земли и если даже переименовать АТО в Первую Межгалактическую Войну, то ни одного патрона или литра солярки, вам никто бесплатно не даст. А все гневные резолюции ООН будут заблокированы РФ.
Не согласен Согласен  Поддержка: 32%(10/31)

11.08.2015 18:13:48
Последний раз редактировал топограф 11.08.2015 18:14:38
Не согласен Согласен  Поддержка: 28%(7/25)

11.08.2015 18:13:55
А вообще Вы такую хрень написали, что ее комментировать даже смешно.
И коллаж с Тимошенко жутко пошлый...
Не согласен Согласен  Поддержка: 29%(10/35)

11.08.2015 18:14:03
Тузик_Киевлянски 11.08.2015 18:00:50

Як Ви себе почуваєте, Тузік? Надіюсь ситуація у Вас вже трохи покращилася. Молодець, що своє імхо написали. Ви ж розумний хлопець. А та вся херня минеться. Я впевнена, що з Вами все буде добре. І нік Тузік я банити не буду. Мінімум ще місяць. Так що пишіть відкрито все що хочете. Я на Вашій стороні в Ваших халепах.give_rose
Последний раз редактировал Сторонній 11.08.2015 18:28:06
Не согласен Согласен  Поддержка: 71%(17/24)

11.08.2015 18:17:08
woodwoow 11.08.2015 18:13:55
1.08.2015 18:13:55
А вообще Вы такую хрень написали, что ее комментировать даже смешно.
И коллаж с Тимошенко жутко пошлый.

Ясне ж діло! Тут тільки Ви Дартаньян. На Шаріку biggrin
Може щось напишете? Дасте майстер-клас?
Не согласен Согласен  Поддержка: 76%(22/29)

11.08.2015 18:27:11
топограф 11.08.2015 18:10:58

Ніякі резолюції ООН Росія заблокувати не може. Лише Ради Безпеки. І то це можна обійти. Але ж я Вам не про фросію, а про Україну пишу. Міжнародна політика програна повністю. Крім того ми маємо дві політики зараз. Для свого населення і на міжнародну арену.
   Відносно обивателів, політиків і тд. Не перетворюйтесь на Тузіка. Хіларі теж думала, що пуп землі. А "ніщеброди" проголосували інакше.
   А по великому рахунку Ви згодились з тим, що прості люди правди не знають, а політики заяв не роблять. Ну і?..
Не согласен Согласен  Поддержка: 69%(20/29)

11.08.2015 18:37:15
Сторонній 11.08.2015 18:27:11
І то це можна обійти.
Кому обойти и как?
 
Сторонній 11.08.2015 18:27:11
Міжнародна політика програна повністю.
Украина в изоляции? Страна-изгой?  Мировой империализм и сионизм нам угрожают?
Сторонній 11.08.2015 18:27:11
що прості люди правди не знають
А я не знаю правды о событиях в Сирии и Ираке. Все эти: ИГИЛ, Хезболла, Хамас, Башар, Асад, курды, шиииты и сунниты. Мне наплевать, ибо повлиять на эти события я не могу, а рассуждениями о геополитике сыт не будешь.  
И Ваши попытки кому-то что -то доказать за рубежом будут тщетными. У людей совсем другие проблемы.
Не согласен Согласен  Поддержка: 30%(8/27)

1 2 3 4   »


загрузка...
programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login