для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

"Соплі по морді розмазувати не треба", або "як виграти війну."


З чого почнемо, з хорошого. Зараз треба хороші новини, бо погані тоє, вже задовбли.
 
Ітак, Україна - велика держава, землі якої, ні по калорійності, ні по вмісту корисних копалин не уступають таким державам як Франція, Німеччина, або і переплюне деякі, по калорійності, звичайно.
 
Але є одна біда. Нехороші люди - редіски, захапали ті багатства в свої руки "котрі ніколи не крали", довели народ до зубожіння, а систему вистроїли таку, що мудрі люди, через багато років, будуть ломати списи, як же вона називалася.  
 
Але нас це не цікавить зараз, нас цікавить, як жеж виграти війну. Так от, щоб виграти цю війну, треба всіх редісок поставити до стінки, повісити на йолках, та притопити в Дніпрі. Ну ще є багато способів, кожен може придумати свійsmile3 Бо це, чи не остання розвага, яка залишилась українцям, придумувати, як би вони відірвали голову, придушили, та поізгалялися над нашими мудреними керманичами.  Робити це треба швидко й навєрняка, й бажано з дружинами й з синами  депутатами. От тоді війна буде виграна. І гроші знайдуться і ресурси.
 
Експеримент: продовження...
© птица ДоДо [28.07.2015] | Просмотров: 1364

2 3 4 5
 Рейтинг: 35.1/40

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Facebook-login