для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

ПОЗОВ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ

ПОЗОВ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СУДУ
Верховна Рада нарешті визнала окупацією частини Донецької і Луганської області і Крим. Окупація триває вже більше року, але патріотична і романтична влада тільки зараз узнала про це, якби адміністрація Президента, уряд і ВР здогадались про цей факт рік тому, то без сумніву виконали б свої обов’язки щодо гарантуванню територіальної цілісності країни і звісно не допустили б такого неподобства. Але що зроблено то зроблено, окупація відбулась і тепер ВР окупацію визнала, а міністерство юстиції знайшла мужній і благородний спосіб захистити інтереси громадян України, які зазнали матеріальні збитки внаслідок цієї окупації. Громадяни України тепер мають право, пояснюють можновладці, звертатись з позовами до Росії в європейські суди. Отже спробую такий позов скласти.
До Європейського Суду з прав людини
громадянина України Прізвище Ім’я По батькові
адреса.
Позов.
Я, ПІБ, являюсь громадянином України, сплачував і сплачую податки, проживав в м. Донецьку (або в іншому н. п. окупованих територій). Навесні 2014 року в м. Донецьку (про інші н. п. не знаю, але гадаю, що там ситуація мало відрізнялась від Донецької) здійснилось захоплення обласної влади кримінальними структурами м. Донецька, пов’язаними з міською і обласною владою, і агентами спец. служб Російської Федерації (один з них І. Гіркінд - псевдо Стрєлков, визнає це в засобах масової інформації). При захопленні влади вирішальну роль зіграла міліція м. Донецька під керівництвом п. Пожидаєва - довіреної особи донецького олігарха Ахмєтова. Пожидаєв був призначений міністром внутрішніх справ Аваковим, а саме призначення було узгоджено з тодішнім губернатором Донеччини Тарутой. В ці часи п. Турчинов виконував обов’язки Президента. Обраний пізніше Президентом України Порошенко в своїй передвиборчій програмі обіцяв звільнити окуповані території за короткий термін і завершити антитерористичну операцію.
На сьогодні ми маємо окуповану Росією українську територію, внаслідок чого я втратив свою нерухому власність - квартиру, яку я чесно заробив 42 рок працюючи на робітничих і інженерних посадах. Ні Президент України, ні Уряд, ні ВР незважаючи на свій патріотизм, професіоналізм і чесність, не збираються звільняти окуповані території, тому вони і радять мені і моїм товаришам по нещастю звертатись до високого Європейського  Суду з прав людини, що я і роблю, правда без допомоги міністра юстиції.
Шановний високий Суд, я звертаюсь з позовом стягнути на мою користь 1000000 $ для компенсації мені матеріальних і моральних збитків. Я розумію, що стягнути ці кошти з Росії Європейський Суд з прав людини не зуміє, Росія - дикунська країна і чекати від цієї країни-агресора справедливості і виконання законів не можна, тому прошу компенсацію в розмірі 1000000 $ стягнути солідарно з Президента України і Прем’єр-Міністра України.
Надаю обґрунтування цього прохання.
1. Проти посадових осіб, які відповідали за порядок дії в м. Донецьку і проявило щонайменше посадову недбалість і злочинну халатність, а саме тодішнього голови Донецької ОДА п. Тарути, тодішнього начальника УМВС по Донецькій області Пожидаєва і інших більш дрібних посадових осіб не було відкрито навіть кримінальних справ, отже очільники держави не вважають їхні дії злочинними.
2. Проти російських фірм, в тому числі державних, не вжито жодних мір конфіскаційного характеру, тобто отримання прибутків країни-окупанта вважаються очільниками держави прийнятним.
3. Олігархи і політики що фінансували, фінансують і морально підтримують терористів і окупантів спокійно займаються бізнесом, в тому числі і медійним, політикою, тобто це також вважається очільниками держави прийнятним.
4. Очевидно, що внаслідок вищенаведеним в п. 1-3 фактам доходи цих самих очільників за рік війни збільшились.
Таким чином, я вважаю свій позов до панів Президента і Прем’єра абсолютно обґрунтованим. Тим більше, що якраз ці достойники реально можуть стягнути компенсацію з Путіна собі, адже їм то вже міністр юстиції допоможе точно.
Слава Україні!


© В. Пселдонімов [17.06.2015] | Рейтинг: 38.6/26 | Просмотров: 1436

2 3 4 5 38.6/26
Комментарии

17.06.2015 10:15:26
От цікаво, що буде, якщо дійсно певна кількість громадян ( і не тільки окупованих регіонів) звернеться з такими позовами,, вказавши відповідачами не тільки вищих посадових осіб, але й інших винуватців? Хоча... Здається перше треба звертатись до судів українських, а вже потім до ЕСПЛ.
Не согласен Согласен  Поддержка: 57%(4/7)

17.06.2015 10:36:14
Будем  думать, что "патриотична и романтична влада" - это сарказм....А в целом  легкий  летний  бредок. Это же надо  такое  писать - администрация президента, уряд и ВР   НЕ ДОГАДЫВАЛИСЬ  целый  год, что часть страны оккупирована! Если бы я ругалась матом, то в этом месте поставила  бы емкое слово"бл...ть!!!!!", т.к. других слов поосто нет. И потом -незнание  не  освобождает  от ответственности. Кто , сука, мешал изначально  закрыть  границу в Меловом? Кто  теперь воскресит  14  КАМАЗов тел украинских  пацанов под Иловайском? Столько же под Дебальцево, под Песками, в аэропорту? Кто  восстановит  дома и инфраструктуру? Да эти падлы, порошенко и к, прокляты до седьмого колена! Но    - ах, ах, ах, министерство юстиции что-то там  вякнуло!..., своих ублюдочков  попрятали по европам и америкам, а нам - в европейские суды  с котомкой тащиться?!... нет, ребята, так не пойдет! Порочная система совково-криминальной власти будет вырвана с корнем, виновные во всем  будут  названы  поименно и наказаны, причем не европейским, а справедливым украинским судом. Будет только так.
Не согласен Согласен  Поддержка: 62%(8/13)

17.06.2015 10:42:50
Кстати, тут прошлись  по Таруте. Так вот, будучи в Донецке, еще полтора года назад я смотрела местный канал, где давал интервью Тарута. Всё , что происходит сейчас, он изложил чётко и по полочкам. Один к одному. Потом он переместил свою администрацию в Мариуполь и сплотил там людей. То, что  Мариуполь не повторил Донецк - его заслуга. А потом порошенко его снял. В планы бырыги и его дружка кагэбиста не входила защита  Мариуполя, Тарута им мешал. Да, возможно, он защищал свой бизнес. Но бизнес у Таруты в Украине, а не в Липецке.
Не согласен Согласен  Поддержка: 53%(8/15)

17.06.2015 12:27:46
5
Не согласен Согласен  Поддержка: 25%(2/8)

st

st
17.06.2015 14:11:31
Автору: 5++.
 
Stella Ford: +
Тварі повинні знати, що відповідальність неминуча.
Тільки так. Інакше наступні будуть щє гіршими.
 
Не согласен Согласен  Поддержка: 43%(3/7)

17.06.2015 15:30:34
Stella Ford 17.06.2015 10:42:50
Но бизнес у Таруты в Украине, а не в Липецке.
Точно, він не має. Він на паях працює на того хто має:
 
8 января 2010 года ИСД официально сообщила, что 50 %+2 акции корпорации (металлургические активы) проданы группе инвесторов, которую возглавляет швейцарская компания Carbofer, принадлежащая российскому бизнесмену Александру Катунину (является одним из основателей «Евраза»). В связи с этим из состава акционеров ИСД вышел Виталий Гайдук, экс-секретарь Совета национальной безопасности и обороны (СНБО). 49,9 % акций ИСД остались в собственности Сергея Таруты и Олега Мкртчана. Сумма сделки не оглашалась, но аналитики оценили стоимость проданного пакета акций в пределах от $1 до $3 млрд, высказав предположение, что покупатели контрольного пакета ИСД скорее всего действовали в интересах «Евраза».

blush2
Не согласен Согласен  Поддержка: 67%(4/6)

17.06.2015 15:35:28
Stella Ford 17.06.2015 10:36:14
уряд и ВР   НЕ ДОГАДЫВАЛИСЬ  целый  год, что часть страны оккупирована!
Всі про все догадувались.
Просто рішення приймали тоді коли хоч якісь є сподівання на їх виконання.
Так міг Турчинов сказати вперед в атаку, не віддамо Крим?
Ну міг же.
Але чим би то все закінчилось?
 
Міг Порошенко ввести ВС минулого літа? Міг би, але ми би не мали нової ВР, а мали би тиу стару з ПРівсько-комуністичною більшістю і головне не отримали би жодного реального позитиву та ще й визнали би таким чином Лугандон якоюсь там стороною конфлікту.
 
Міг Яценюк ще рік тому оголосити блокаду Лугандону?
Міг би. Але як виконати це на практиці? А на практиці вийшов би пшик.
 
Тому за цей рік була проведена значна робота і законодавча і реальна, по реальній блокаді. А тепер і рішення прийняли.
 
Як кажуть всьому свій час.
Не согласен Согласен  Поддержка: 67%(4/6)

17.06.2015 16:53:39
Слово 17.06.2015 15:30:34
Ну, теперь перечитайте снова что Вы написали по Таруте.  Вообще, сами понимаете свою писанину или нет:  речь идет о 2010, это раз. Второе, 49,9 % акций  ОСТАЛИСЬ  в собственности Таруты, т.е. в Украине. То, что было продано, БЫЛО  ПРОДАНО  ДО  ВОЙНЫ!
Не согласен Согласен  Поддержка: 50%(4/8)загрузка...
programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login