Пан Петро Порошенко рік назад розповідав нам байки про безвізовий режим з Європою, який запровадять з початку 2015 року.
А ось вже і 2015 рік. І 21 травня відбувся саміт саме з цього питання у Ризі. Головною новиною стало те, що ніякого безвізового режиму з Україною не буде і найголовніше і не планується у найближчому майбутньому. На що пан Президент дав коментар каналу 1+1 (дивися вранішні новини за 22 травня youtube: https://www.youtube.com/watch?v=4Ko6iHRL7RM&index=4&list=PL1neMztLSbMM8MIsS0SAZWoj5NWlwSDp5)
«Я що схожий на розчаровану людину? Ні. Ми добре постаралися, ми добилися … і бла-бла-бла». Виходить, що в пана Президента все добре, він не засмучений тим, що не дотримався обіцянки, яку давав українським виборця. Якщо насправді то це вже і не перша обіцянка пана Порошенка стала брехнею. Він обіцяв за два тижні припинити війну, обіцяв створити дієве антикорупційне бюро, обіцяв продати «РОШЕН». Схоже формується у Пана Порошенка неприємна звичка обіцяти і нічого не виконувати. А це тому, що пан Порошенко як Президент України знаходиться над законом. Він має велетенський вплив, натомість немає жодної відповідальності.
Настав час виносити уроки з наших вчинків. Без дієвого закону про імпічмент президента Петро Порошенко перетвориться на Януковича № 2. Тому, що влада без персональної відповідальності зриває дах.
© Feodot84 [25.05.2015] |
Просмотров: 2562
|