для старых юзеров
помнить
uk [ru]

А вот сейчас быть может он, свой автомат готовит к бою


А вот сейчас быть может он, свой автомат готовит к бою
Вот яка фігня получається. Правий сектор створювався для торгівлі наркотиками! А всі дивувалися, як то в них сухий закон? А то просто - нарката. Хтось може думав, що там червоно-чорний прапор УПА. Ан нєтушкі. То червоний мак і чорний пластилін. Маруся, канабіс, лсд, екстазі, чи хоча б демідрол - просто не помістились. А ті всі Пєски, Інститутська, аеропорт і тд - то такі галюцинації після приходу...
http://youtu.be/Fc3tpGhmxHw
   Да, наша влада конкретно прих... воріла. Інакших слів тяжко підібрати. Значить так. Спочатку оточуємо навчальну базу ПС в р-ні Покровського Дніпропетровської обл. Скромно так 11 блокпостів. Пояснення геніальне - нє, нє, нічого нема. Далі - ми йшли на фронт, ну і трохи затримались по дорозі. Але то ще не кінець. Кінцевий варіант - то були навчання.
  
Начальник штабу оточеного 5-го батальйону ДУК «Правий Сектор» Олександр Карась розповів про бригади, які взяли батальйон в облогу.
- Ну що ж, завдяки підтримці всього українського народу, облогу з бази 5 ОБ ДУК ПС зняли, - відзначив він на своїй сторінці у Facebook.
95-ка та 25-ка пішли.
- Колона техніки розтягнулась на декілька кілометрів. Всього проти нас стояло 11 САУ «Гвоздика», 6 БМ-21 «Град», батарея 120-их мінометів, батарея «васильків», 3 одиниці БТР-3Е, а також ЗУ-23, ПТРК «Фагот», СПГ-9, ДШК, АГС-17, спартани і дві повні роти особового складу. Нас таки поважають, - додав він(с)
 
То прям чудово. Мені, особисто, сподобалось. Бо чо? Та тому, що виявляється техніка є в ЗСУ. А то плачуть нема, нема. Нє, ну може на сепарів і не вистарчає. Зате по правому сектору було б чим стріляти. Але приказ не поступив! Тобто, його взагалі не було. Зовсім! Чо ті вояки повиходили? Ніфіга не ясно. Помилка якась, напевно. Типу такоі:

Але історіі не кінець. Появляється радник міністра оборони Олександр Данилюк з душещіпаючою історією про зідани на території бази ПС. Мол сидять там бідні і нещасні медики-волонтери. За що сидять - та ні за що. Кинув страшний ПС в ями душі невинні. А все через те, що замітили вони і наркотики, і викрадання людей, і кришування всіх і всього. І сидять вони ще від часу блокування, несправедливо, беззаконно затримані.
   От тут то я і припухла. Альо, гараж?! Шо дєітьсі? Нє, я розумію. Всяка херня трапляється. Мирні люди, безневинно посаджені. Може хтось в ПС себе пупом землі вазомніл? Все може бути. Ми за то і воюємо, щоб недоторканих не було. Але!!! Якого ж хрена ви не ввійшли силою на ту базу і не звільнили цих людей? Може правда інакша? Може праві Госпітальєри, що хтось дуже високий ручки гріє на війні. Настільки високий, що ніхто не рішається сказати хто приказ про блокування дав...
   І тут випливають нехороші висновки. Перший Мінськ мав тайну домовленість про аеропорт. Довго президент не міг здати. Другий- про Дебальцево. З цим пройшло швидко. А вот роззброєння добровольчих батальйонів не виходить Пєтрухє-мастєру. Аж шеф з Ліпєцком наїхав. Маріуполь, так сказати, пече. Ну і...
   От тільки Фірташ підісрав. Може і зовсім алєнькій цвєточєк розквітнути. Тим більше, що ДУК ніхто і не озброював. Попробуй тут роззброй!..
http://youtu.be/kJ2VN-2loSg
© Сторонній [03.05.2015] | Просмотров: 5259
Метки: #Порошенко  #Ярош 

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.0/80

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook