для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Бій за СБУ

Бій за СБУ

Почнемо здалека. І по-простому. Є держава. В ній, для підтримки цілостності і законності, є силові структури. Перша і найпростіша, а часами і найбільша - це МВС. Хоча для різних краін  функції його різняться - в основному це поліційний апарат для підтримання порядку. Друге, або перше за чисельністю - це міністерство збройних сил. Тут всюди більш-менш однаково. Ну і третє силове відомство - найменше за чисельністю, але найвпливовіше і найсекретніше - це розвідка і контррозвідка. Або щось типу КГБ. Хоча в США - це, як мінімум,  дві служби ЦРУ і ФБР. Там іх ще ціла купа є. В Великобританії теж дві - МІ5 і МІ6. І в Ізраїлі теж дві - Моссад і Шабак. СРСР, а по його прикладу і держави соціалізму мав одну службу, що займалася внутрішньою і зовнішньою розвідкою і безпекою. Не стала виключенням і пострадянська Україна. Треба відзначити, що всі ці силові відомства перебували в стані постійної прихованої конкуренції, а часами війни між собою. Кгбісти лапали мєнтів. Мєнти з радістю підловлювали кгбістів. Армія, а особливо грушники намагались обгадити одних і других. З тої пори майже нічого не змінилось для МВС, СБУ і тепер вже МОУ. Тільки то що з боку МВС конкурує "сємьорка", або служба зовнішньої розвідки. Організація цілком закрита з складною системою підпорядкування. Первинні підрозділи існують починаючи з обласного рівня. Більш-менш публічний начальник  і його зам. Працівники, бюджет, "кукушки" (контактні квартири), автомобілі, іх номери на рівні області невідомі. Працівники не носять форму і не представляються працівниками міліції.
   ГУР МО конкурує з СБУ за кордоном, переважно. Що одні, що другі здебільшого працюють під прикриттям дипломатичних служб. І не обов'язково військового аташе. Часто і не знають один другого. Догадатись важкувато через те, що дипломати наскрізь просякнуті працівниками таких служб. Особливо це спостерігалось в останні роки СРСР і не закінчилось до сьогодні. Основна причина те, що зацікавлені обі сторони. Вербовщики ясно чому, а вербовані з надією на допомогу спецслужб в кар'єрі. Тут привіт Петру Олексієвичу. Вот!
   Раніше всі ці служби мали високий статус самі по собі. Виділялися майновим статусом і можливістю рішати. Тому великим був страх розставить зі своім кріслом. З розпадом Совка відкрились цілком нові горизонти. Появились дурні гроші. Пам'ятаєте, як виправдовувався Кравчук, що в нього "хатинка на Кіпрі". Бо він був першим. І той страх ще жив в крові. А от Янукович вже з трибуни Давосу розказував, яка класна обналічка в нього, всього за 200 тис зелених на кожні двері. Бо він вже був четвертий. А п'ятий чільне місце в Форбсі займає. Ну, бо крутий бізнесмен. Цікаво як він підтвердить походження грошей, якщо вирішить судитись в міжнародних судах за заводік в Сєвасє?
   Але повертаймося до наших баранів. Я тут вчора свого милого турком обізвала. В значенні, що не розуміє про що йому говорю. То дехто чуть собі пальці об клавіші не стер, виступаючи проти міжнаціональних шлюбів. Так і тут. То тільки приповідка така. А ті хлопці - далеко не барани. Надіюсь, більшість пам'ятає цю фотографію.

   На ній голова СБУ Смешко, його заступник Сацюк, ну і Ющенко. Всі знають, що його там утруіли. Але вже мало хто пам'ятає, що Ющенко там отримав від Сацюка мільйон доларів. Ні сєбє х...!!! Скромний держслужбовець так собі бєзвозмєздно, тоість даром, віддає лимон в 2004 році. То не лимон в 2015. Хоч зараз в гривнях було б набагато більше. Думаю масштаби зрозумілі. І ставки за посаду.
   Тепер - новий персонаж. Народився він 1966 року. В місті Запоріжжі. Батько - робочий, мати - медсестра. А "хлопченя з розумними очима" закінчує школу з золотою медаллю і поступає в Харків на російську філологію. То вроді би 1984 рік. І ні з сього, ні з того, після першого курсу, іде в армію. Тоді вроді всі університети мали військові кафедри? Вчився він добре. Бо після арміі закінчив в 1990 році вже київський університет з червоним дипломом. І з спеціальністю "Викладач. Референт-перекладач". Мови англійська і фінська. А от місцем служби була "Десна" в Чернігівській області. Не хочу будувати домислів, але щось мені здається, що там крім танкістів готували і розвідників. Тут, здається, за "Десну" Barbudas розказував. Ну поправте, якщо не права.
   Так от. Ну, тіпа "Чудны дела твои, Господи". В 1994 році починає працювати в посольстві Украіни в Фінляндії. Тобто, для Петра Олексійовича там роботи не знайшлося. А він же ж факультет міжнародних відносин закінчив, дисертацію писав. А якийсь Наливайченко, бо про нього мова, після філології, після роботи викладачем в 1991-92 роках і зам директора ООО "Качєство" в 1992-94 роках в Запоріжжі (sic!) cтає послом! В 1994 голодному році! Фінляндія на повному пансіоні!! Що ж за "птица счастья завтрашнєго дня" то все принесла?
   Тут тато з Олею 1989 рн і київською квартирою

   Тепер починається особисто моя розповідь. Як каже тут один наш дивакуватий колега - інсайдерська інформація. То не птиця радість нашому герою принесла, а муха. І не проста, а Муха Степан Нестерович, голова КГБ УРСР в 1982-1987 рр. Теж з Дніпропетровської обл. Де в Запоріжжі, швидше всього, і познайомився Валік зі своєю майбутньою дружиною, в дівоцтві Мухою. Вот!  Не виключено, що майбутній тесть і армію примусово устроів, але потім простив. І влаштував в "лісову школу"- інститут розвідки  КГБ ім. Андропова, яку наш герой успішно закінчив. Хто захоче мене разом з Вікою поправити - навіть не пробуйте. Гляньте на роки і самі все зрозумієте.
   А далі все просто. Дипломатична служба і служба в СБУ, що в принципі те саме. Декілька скандалів. То в нього вкрали 400$, поки він в "Хаяті" в басейні купався. То при ньому посол США з "сірим чоловічком" на випуск до СБУ був запрошений. То його заступника Кіслинського звільнили за підробку диплому ( а СБУ при влаштуванні на роботу перевіряло) і ще пару історій. Показова про дочку, що рентує апартменти за 12 тис дол в місяць і газету "Вєсті".
http://youtu.be/TjGIRYMAUJU
http://youtu.be/neApIuG1P2A
http://youtu.be/2UP8s9w3sV4
   Є, правда, і історія про Яроша. І про підтримку "Тризуба" тоді, коли не можна було. Тому кажу щиро, що особисто його не знаю. В дочки, на відміну від бувшого міністра ЗСУ, не гостювала. Але комітет - то завжди комітет! А якщо людина ще й довгий час скривала факт навчання, та й зараз, як в Віці подає смішні дати, то щось там є.
   А на розслідування, пане Дюма, треба гроші давати. Можете і своі. Я на посаді і Вам відібю, і мені ще більше лишиться. У всякому разі про акт прийому-передачі на мільйон у Вас просити не буду. Так що довго не думайте.


© Сторонній [04.04.2015] | Рейтинг: 36.2/43 | Просмотров: 2466

2 3 4 5 36.2/43
Комментарии

1 2 3 4 5 ... 12   »
04.04.2015 10:31:57
Цікавий підхід..
У "Пєдді зі шпалою".
 
перед прочитанням старається ЗАЛЯКАТИ ЧИТАЧА.
 
напевне "шпалою":
 
Батько - робочий
робітник.
 
бл...дь... навіть не здогадується, робочий-це такий смердючий русизм,що аж гидко (((
 
ніякої поваги до читача..не важливо-російсько чи україномовного ((
Не согласен Согласен  Поддержка: 41%(7/17)

04.04.2015 10:35:38
Тоді вроді всі університети

ніби

 
найпростіша, а часами і найбільша
 

і далі по тексту..
 
ДВІЙОЧНИЦЯ СторонCensorship
Не согласен Согласен  Поддержка: 43%(6/14)

04.04.2015 10:38:24
про підтримку "Тризуба" тоді, коли не можна було

Тризуб,безсумнівно,підконтрольна ФСБ організація.
Як і керівник "Братства" Корчинський..
 
ВСІМ ВІДОМО.
Не согласен Согласен  Поддержка: 57%(8/14)

04.04.2015 10:39:53
Pavlotex 04.04.2015 10:31:57
ніякої поваги
Пашо, а яка може бути до Вас повага, якщо Ви з-з-з-зануда?Dream
Ні віршів не любите, ні суржика...smile3
Авторе, за розслідування "мажорного" походження Наливайченка, дякуюgive_rose. Інформація цікава.
Але...
Боюся що у нас у всіх структурах (державних) других кадрів не має. Всі з волохатою лапою.
Сподіваюсь, що хоч хтось із них, випадково хочаб, є профі.
Не согласен Согласен  Поддержка: 71%(12/17)

04.04.2015 10:40:55
на розслідування, пане Дюма, треба гроші давати. Можете і своі.
гугління -не розслідування..
таким ви навіть на одну каву не заробили...
 

справжнє розслідування -тут
 
Франківський школяр зламав сайт ДНР
Не согласен Согласен  Поддержка: 64%(7/11)

04.04.2015 10:42:20
инженегр 04.04.2015 10:39:53
Пашо, а яка може бути до Вас повага, якщо Ви з-з-з-зануда
ну.. якщо ви прихильник гнилого суржику з претензією на гумор  -то це ваш особистий вибір. pardon
Не согласен Согласен  Поддержка: 64%(7/11)

04.04.2015 10:45:45
на сайте Верховной рады в профиле Наливайченко указано, что на момент избрания нардепом он занимал должность руководителя группы советников компании "Смайл холдинг Украина". Smile в переводе с английского – "улыбка".
 
Согласно данным Реестра юрлиц, эта компания создана в сентябре 2008 года. Тогда ее учредителями в равных долях стали киевлянин Сергей Носенко и дочь Наливайченко – Ольга.
 
В 2011 году, после прихода к власти Виктора Януковича, компания была переписана на лондонскую Smilehold Limited. А та, в свою очередь, принадлежит фирме Gevers Invest Ltd., прописанной на Белизе, где узнать конечного бенефициара практически невозможно.
http://www.theinsider.ua/business/530dd0471f3ff/
 
В 2012 году "Смайл Асистанс" получила премию как самая быстроразвивающаяся ассистирующая компания. Среди ее партнеров фирма "Кремень", которая заработала сотни миллионов гривен на страховании нефтепроводов "Укртранснафты". По информации "Наших Грошей", "Кремень" связан с бизнесменом Сергеем Тарутой – бывшим соратником Юлии Тимошенко.
Не согласен Согласен  Поддержка: 58%(7/12)

04.04.2015 10:48:13
Pavlotex 04.04.2015 10:35:38
Тоді вроді всі університети
 
ніби
 
найпростіша, а часами і найбільша
 
 
і далі по тексту..
 
ДВІЙОЧНИЦЯ Сторон

ДВІЙОЧНИК РОБОЧИЙ,
 
                            ДВІЙОЧНИК РОБОЧИЙ,
 
                                                 ДВІЙОЧНИК РОБОЧИЙ
Не согласен Согласен  Поддержка: 53%(8/15)

04.04.2015 10:49:45
2
Не согласен Согласен  Поддержка: 47%(9/19)

04.04.2015 10:50:07
"Смайл холдинг", как оказалось, работает не только в Украине. Его владелец Smilehold Ltd. так же выступает учредителем российской компании "Смайл Асистанс РУС", которая предоставляет свои услуги страховщикам в РФ.
 
В ответе на вопросы INSIDER, пресс-секретарь Валентина Наливайченко сообщила, что должность в "Смайл Холдинге" он покинул после избрания нардепом, а сама компания с ним и его женой не связана. О дочери в ответе ничего сказано не было.
 
История, связанная с вторжением оперативников СБУ в редакцию киевского издания «Вести», где в ходе обысков изымалось все, что под руку попадется, включая компьютеры и сервера, закончилась весьма странно. Официальное и весьма расплывчатое объяснение сотрудников СБУ в стиле «редакция подрывает целостность Украины» выглядело очень неубедительно – под таким предлогом сегодня можно половину политического Киева обыскивать. Сами же сотрудники издания полагают, что очередной погром в редакции имеет вполне реальные основания. По мнению владельца издания Игоря Гужвы, вторжение СБУ произошло после того, как издание опубликовало материал о том, что дочь главы СБУ Валентина Наливайченко живёт в Нью-Йорке на Манхэттене.
http://russian.rt.com/article/49555
Не согласен Согласен  Поддержка: 60%(6/10)

04.04.2015 10:51:08
Сторонній 04.04.2015 10:48:13
ДВІЙОЧНИК РОБОЧИЙ,
 
                            ДВІЙОЧНИК РОБОЧИЙ,
 
                                                 ДВІЙОЧНИК РОБОЧИЙ
  щось хотіла сказати ?
 
попробуй ще раз.
Не согласен Согласен  Поддержка: 54%(7/13)

04.04.2015 10:52:23
инженегр 04.04.2015 10:39:53
   Ну так і йдемо вперед семимильними кроками.
Не согласен Согласен  Поддержка: 46%(6/13)

04.04.2015 10:54:02
След в Москве
 
И, наконец, еще одна важная деталь. По официальным данным, ряд фирм работают на рынке страховых услуг под брендом "Смайл Асистанс" – выступают посредником между страховщиком и его компаньонами (медицинскими центрами, туристическими агентствами, транспортными организациями и другими). Так вот Smilehold Ltd - учредитель российской компании “Смайл Асистанс РУС”, которая предоставляет свои услуги страховщикам в России…
 

Подводя некоторый итог, вырисовывается хоть какое-то объяснение столь резвой реакции СБУ на, казалось бы, обычную светскую хронику. Подумаешь, дочь главы СБУ, подозреваемого в тесных связях с ЦРУ, проживает в Нью-Йорке, ну и что? А вот напоминание о холдинге, где дочь «безпечного» папаши в учредителях предприятия, больше похожего на прачечную – это более серьёзное дело, нежели виды Манхэттена из окна.

http://oleglurie-new.livejournal.com/212354.html
Не согласен Согласен  Поддержка: 71%(5/7)

04.04.2015 10:58:48
Кравчук, що в нього "хатинка на Кіпрі".
Хатинка була у Швейцарии. И з неї почався весь бардак в Україні.
Последний раз редактировал Nathalie 04.04.2015 10:59:05
Не согласен Согласен  Поддержка: 71%(5/7)

04.04.2015 11:00:02
Pavlotex 04.04.2015 10:51:08

  щось хотіла сказати ?
 
попробуй ще раз.
   Так хотіла. Хотіла сказати, щоб придурки мене не поправляли. Бо я пишу так як хочу. І на кожного дибіла, тим більше рускаязичнаго, немаю наміру тратити час
РОБОЧИЙ – Академічний тлумачний словник української мови
sum.in.ua › robochyj
Mobile-friendly - Тлумачення слова «РОБОЧИЙ» в академічному тлумачному Словнику української мови у 11 томах. Ілюстрації ...
   А Ви, шановний Pavlotex, знайдіть слово "двійочниця" 278385
Не согласен Согласен  Поддержка: 67%(10/15)

04.04.2015 11:01:59
То вроді би 1984 рік. І ні з сього, ні з того, після першого курсу, іде в армію. Тоді вроді всі університети мали військові кафедри?
Це були роки, коли в армію забирали УСІХ студентів. Наш філологічний факльтет "звільнили" від усіх нечисленних осіб чоловічої статі майже під гребінку, забрали навіть тих, хто мав зір -6. Залишилися тільки ті, хто вступив на навчання вже після армії. Одночасно військова кафедра теж була.
Последний раз редактировал Nathalie 04.04.2015 11:04:03
Не согласен Согласен  Поддержка: 80%(4/5)

04.04.2015 11:07:37
Nathalie 04.04.2015 11:01:59
О, бачите. З розумною людиною приємно поговорити. Я тому знак питання і поставила про армію, що "в нашей жизні все бывает". А за Кравчука була впевнена. pardon
Не согласен Согласен  Поддержка: 50%(5/10)

MVF

MVF
04.04.2015 11:08:58
Чудова стаття! Excellently
 
Обгрунтовую: успіх любої сучасної держави залежить лишень від трьох чинників:
1. Спец.служби.
2. Фінанси.
3. Вуглеводи, себто нафта/газ.
Позаяк на чинники №2 i №3 Україна впливає слабенько, це якщо м'яко мовити, то чинник №1... I think
 
Отож бо і воно.
 
5+++++
Последний раз редактировал MVF 04.04.2015 13:30:38
Не согласен Согласен  Поддержка: 45%(5/11)

04.04.2015 11:13:04
MVF 04.04.2015 11:08:58
Ой дістанете зараз за своі обгрунтуванняbiggrinfriends
Не согласен Согласен  Поддержка: 50%(5/10)

MVF

MVF
04.04.2015 11:30:49
Сторонній 04.04.2015 11:13:04
Ой дістанете зараз за своі обгрунтування
Навряд чи. Промовчать Yes
 
Успіхів! give_rose
Не согласен Согласен  Поддержка: 57%(4/7)

1 2 3 4 5 ... 12   »


загрузка...
programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login