для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

Зміни і доповнення до методичних рекомендацій агітаторам і пропагандистам БПП


Зміни і доповнення до методичних рекомендацій агітаторам і пропагандистам БПП
                                      Для службового користування
   Ми живемо в час швидкої зміни динаміки агітаційної і пропагандистської роботи. В переддень виборів все гостріше стоїть завдання перед вами, вірними синами і дочками Украіни, вести свою роботу згідно з цілями і викликами сьогодення. Дані зміни до методички агітатора і пропагандиста призвані допомогти вам в боротьбі за найвищий рейтинг нашої політичної сили- БПП і особисто Петра Олексійовича Порошенка.
   На жаль основним суперником на парламентських виборах залишається БЮТ. Основним нашим стратегічним напрямком повинно лишатись сіяння недовіри до цієї політсили та її лідера. Найважливішим тактичним завданням повинно стати пояснення виборцям, що це вчорашній день. Рейтинг наближається до статистичної похибки. Нелогічність приділення такої великої уваги не популярній силі пояснювати її брехливістю і безмірною жадобою влади. На якісь аргументи додавати сучкаваровкаблох.
   Часто в роботі на форумах і в безпосередніх контактах з населенням приходиться зіштовхуватись з добре підготовленими, або щось докладно знаючими опонентами. Ці Доповнення дадуть вам можливість оминути програшні ситуаціі і виглядати більш переконливо.
   Отже:
   Вважаємо за необхідне відмовитись від виразу "заюльки". Тому що у відповідь отримуємо рівнозначне "запетьки" і набагато гірше "запіцюренки", "припецнуті", "піцкануті".
   Ми радимо відмовитись від штампу "Пропало всьо..." В зв'язку з непродуманими білбордами наших авторів "Пжити по-новому" і неучастю ПОПа в передвиборчій дискусії з ЮВТ, що додає очків її прихильникам.
   Не бажані насмішки з акценту Тимошенко і її дочки Євгенії. Це дає можливість противникам висловлюватись про російськомовну традицію спілкування в сім'ї Президента Украіни.
   Не бажане загострення уваги на нац коренях Тимошенко. Згадування прізвища Григян перекидається на дискусію, чи був Вальцман молдаванином, чи українцем.
   Звинувачення ЮВТ у карній справі в Росії дає можливість опонентських висловлювань, що справа була відкрита на фігуранта, котрий приніс шкоду Росії. А ф-ка в Липецьку працює на її благо.
   Не слід загострювати увагу на близькості ЮВТ до влади, так як ПОП був її представником при всіх режимах. Тільки вона два рази сиділа, а він збільшив своі багатства до розмірів першої п'ятірки Forbes.
   Небажаним є звертання уваги на міліони ЮВТ, котрі були забрані ще при Кучмі, тому що подвійне зростання статків ПОП при Януковичу дає +100 очків нашим противникам.
   Малопродуктивним є, також, твердження про велику кількість "тушок" в БЮТ, так як список нашої партії з самого початку є повністю корумпованим і гнилим. При заявах опонентів про наявність чотирьох Балог, двох Порошенків в списках кандидатів в депутати слід загострювати увагу на тісних сімейних зв'язках в рядах партії, її значних родинних цінностях. Показувати інших кумів, сватів, тещ і, часами, коханок. Посилання на  мажоритарні округи ефекту не дає, так як Артем Пшонка, чи Олексій Азаров ще живі в пам'яті народу. Наприклад, Наталя Соколенко "Негідник Олексій Азаров" УП
   Заяви про хіхікання ЮВТ над Ющенком повністю обламуються рукостисканням Порошенка з лідером держави, що веде війну з Україною. Все таки різниця між Ющенком і Україною величезна.
   Не варто говорити і про трьохкімнатну квартиру ЮВТ, так як скандали з 140 га землі заступника Генрокуратура вибивають останній квадратний метр землі з-під ніг.
   А якщо комусь стрілить в голову сказати, що 26 річний син Яреми не вартий бути керівником Департаменту регістраціі нерухомості, то завжди можна відповісти, що справжні патріоти на найважчих постах, а Жужа навіть не санітарка в госпіталі.
   На жаль в даних Рекомендаціях не можемо пройтись по наших "перемогах" в зоні АТО. Колектив авторів не настільки цинічний, щоб іронізувати над діями, що спричинюють масову загибель наших патріотів і мирного населення. Хоча ручки-ножки нашим державним і військовим спеціалістам та виборцям, котрі за них голосують міг би і повідривати.
   Ми розуміємо важливість і важкість завдання, котре стоїть перед вами. Так само як і його ідіотизм і безглуздість для долі Украіни. Але для справжніх націонал-патріотів не повинно бути невирішуємих завдань. Тому відключіть розум, закрийте очі і вуха і строчіть, строчіть, строчіть по 20-30 коментів під не нашим ІМХО по дєлу і не по дєлу. Головне закідать апошєк шапкамі. Хоч про какамбер, хоч про пенсюків, хоч про підлітків-двачерів, хоч про що хоч. Зато можна підтримати інтелектуалів, типу Віталіка, Валєри, Фрідріха. Шкода, що Янукович дурніший за них. А то і його б можна було б підтримати. А що?  В людини своє бачення розвитку Украіни! Ну, відмінне трохи від нашого. Зато інтелектуал і проффессорр!!
   Ну, і на закінчення. Кажуть, що якщо Бог хоче когось покарати, то забирає в нього розум. Боже, за що ти караєш Україну?
 
© Сторонній [30.09.2014] | Просмотров: 2696

2 3 4 5
 Рейтинг: 39.3/50

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook