Пройду по Абрикосовой, сверну на Виноградную
И на Тенистой улице я постою в тени.
Чому своє ми хаємо, чуже не відкидаємо.
Отак і будем борсатись в минулого гівні?!
Номер, конеєшно, знаковий. Позвоніла я ноль-два - ноги сходятся едва. Веселий народний гумор. Але після того айсберга, що врізався з розгону в наше суспільство із Врадіївкою на вершині - то святотатство. А якщо серйозно, міліція (чи поліція) - то велика важлива тема, але після ПЕРЕМОГИ над зовнішнім ворогом. І ми до неї обов'язково повернемось. А зараз побажаємо вдосталь сил та набоїв армії та помріємо про оновлену землю, де "врага не буде супостата". Потім уже буде битва (і, мабуть, більш кривава) із внутрішнім ворогом, із самим собою. Видавлювати з себе рабів будемо по краплині, по кроку і успіх у цьому вже буде залежати не від Президента, уряду чи ВР. А від нас самих.
Однією з причин (може і не головною, але суттєвою) різності-відмінності східняків-українців та західників я вважаю майже стовідсоткове збереження всіх символів та сакральних ознак минулої епохи совдепії на сході. А по Україні - від "фракції комуністів" у ВР та Кіровограда до останнього Ленінського тупика чи вулиці @уйнадцятого партсъезда в малюсінькому шахтарському пгт. А шо вже тих комінтернів та орджонікідзів скрізь понатикано - не продихнеш. Ось той двадцять п'ятий кадр, що зомбує, гальмує та відкидає нас у минуле. Руками, автоматом, лопатою ми врешті-решт порядок наведем. Але в головах - то найскладніше. Ленін впав на Бессарабці - і так мають щезнути з нашої землі всі його ленінята в бетоні, мармурі. граніті, в табличках та паспортах. Що можна зламати чи збити, чи переписати - твердо і послідовно вимагаємо від влади. А в собі - не менш твердо - самі.
Оце і є темою сьогоднішнього Сльому. Подачу, гумор - то вже придумайте. Разом вдарими по розрусі в головах! Кому, як не нам.
Правила
Девіз конкурсу: Зранку — на ДУРДОМІ, ввечері - в кожному домі
1. Предмет змагання - написання сатиричного вірша на актуальну тему.
2. Тема обирається особисто учасником конкурсу серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підводяться у п'ятницю зранку (якщо зможе підвестися ведучий).
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше тисячі ста двадцяти п'яти строф (все одно ніхто не читає ці правла).
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться з кількості кліків "згоден" під конкретним постом (опція "не згоден" до уваги не береться).
За однакової кількості голосів, перемагає вірш, котрий викладався пізніше.
7. Переможець, як уже говорилося, отримує титул кращого Слемака і має проводити наступний конкурс.
Тобто в середу він раненько встає, викладає ІМХО з назвою "Сльом", в якому містяться ось ці правила і тема.
8. Ведучий НЕ МАЄ ПРАВА викладати конкурсні вірші ( але їдкі коменти — може