для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

Аби прийдешній день не став вчорашнім

Аби прийдешній день не став вчорашнім
Є інформація від хлопців з ПС про те, що назавтра в Чернігові заплановано черговий шабаш
кацапських виродків з сепаратором в голові. Спостерігаючи за подіями на Сході ми можемо не побачити подій майже на межі Київа. Ми намагалися зв"язатися з хлопцями з Чернігівської Самооборони, але вони зараз чергують вздовж Держ.кордону та не мають геть ніякої інфи щодо такого розвитку подій. Звісно, що все це може бути звичайною "дезою", але я не став би зневажати вірогідністю саме "слов"янського" розвитку подій. Від Чернігова до кацапського кордону каменюкою можна докинути, а до Київа по Е-95 - години дві на БТРі.
Тому в мене прохання та пропозиція: мешканців Чернігівської області прошу дуже зв"язатися зі мною в ФБ аби спільно прийняти рішення щодо відсічи таким кацапським плЯнам. Місцевий осередок "Свободи", а це - хлопці з чималим  досвідом Майдану, я вже повідомив. Вони також отримали подібну інфу та зараз разом будемо вирішувати, що маємо робити. Пишіть мені в ФБ, картопля почекає.
Слава Україні!

© Игорь Иваровский [12.04.2014] | Рейтинг: 45.9/26 | Просмотров: 2306

2 3 4 5 45.9/26
Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login