для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

Слем - 85


Слем - 85
У зв'язку з відсутністю офіційних (оголошених) результатів попереднього туру конкурсу (сподіваємося, колега Дюма живий-здоровий) й аби не ставити колегу инженегр’а перед необхідністю знову рятувати Слем, змушений апелювати до Правил…
 
6. Переможець виводиться Ведучим з кількості кліків «згоден» під конкретним постом (опція «не згоден» до уваги не береться, хіба що самим автором). За однакової кількості голосів перемагає вірш, який викладався пізніше.
 
…й повідомити, що найбільшу (але однакову) кількість голосів у Сльомі-84 набрали вірші, виставлені авторами олекса.БЦ та Wog (тобто мною). Оскільки мій вірш був виставлений пізніше, тож змушений брати кермо до своїх рук.
 
Новини такі: поки одні (Янукович, Пшонка, Захарченко і Ко) розшукуються правоохоронцями за підозрою у скоєнні злочинів, інші (Добкін) вже відповідають на запитання слідчих, а декого (Кернес) найближчими днями чекають на допит  в якості підозрюваного…  І перш ніж все це закінчиться як треба (або як завжди) – спробуємо собі уявити «Перший допит» (кого саме допитують – обираємо самі). Усі зізнання і відмазки уважно нотуємо й переказуємо поетично-сатиричною мовою (або языком).
 
Правила:
1. Предмет змагання - написання сатиричного вірша на актуальну тему.
2. Тема обирається серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня Ведучим, який щосереди оприлюднює ІМХО з цими правилами і темою конкурсу.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підбиваються Ведучим у п'ятницю зранку у вигляді окремого ІМХО.
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше тисячі ста двадцяти п'яти строф.
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться Ведучим з кількості кліків «згоден» під конкретним постом (опція «не згоден» до уваги не береться, хіба що самим автором). За однакової кількості голосів перемагає вірш, який викладався пізніше.
7. Переможець отримує титул кращого Слемака і почесний обов’язок проводити наступний конкурс відповідно до цих Правил.
8. Ведучий не має права викладати конкурсні вірші (але  їдкі коменти — може).  
9. У разі непередбачуваних обставин, через які Ведучий не має фізичного доступу до сайту (хвороба, відрядження, бан, похмілля тощо), він може делегувати (довірити) право вести конкурс ВІД СВОГО ІМЕНІ будь-якій особі, зареєстрованій на ДД.
10. У разі невмотивованої відсутності Ведучого на час чергового туру конкурсу (середа-четвер) він втрачає свої повноваження, а обов’язки Ведучого повертаються до переможця попереднього туру конкурсу.
 
Бонус (один додатковий бал від Ведучого) – за шЫдевр.
 
Застереження: усім, хто бере участь у конкурсі вперше, рекомендую уважно перечитати п.7 цих Правил на предмет готовності його виконувати.
 
Усім – натхнення!
© Wog [12.03.2014] | Просмотров: 5059

2 3 4 5
 Рейтинг: 45.8/7

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook