для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

З життя державної еліти: новий маєток родини Юлії Тимошенко

З життя державної еліти: новий маєток родини Юлії Тимошенко
Попри кризу, Юлія Тимошенко та її родина продовжують обростати нерухомістю. У Дніпропетровську в них з'явилася ще одна триповерхова "хатинка".
 
2 жовтня, під час відвідин бізнес-форуму в Трускавці, Юлія Тимошенко зробила доволі ризикову як для себе, хоча і правильну заяву.
 
Прем’єр-міністр оголосила, що виступає за декларування не лише доходів, як й витрат чиновниками та (найголовніше!) членами їхніх родин.
 
"Декларації про витрати чиновників – це прекрасно!" - сказала тоді прем’єрка. "Це може дати цілий клондайк інформації", - рекламувала свою ініціативу Тимошенко.
 
Зрозуміло, що, виголошуючи таку ідею, прем’єр-міністр сама має бути готова до прискіпливої уваги до власної персони.
 
Під час останніх відвідин Дніпропетровська автор цих рядків побував на вулиці Барвінківській, де в білому чотириповерховому маєтку, збудованому в часи ЄЕСУ, мешкає мати Тимошенко Людмила Тєлєгіна.
 
У родині Тимошенко стверджують, що цей будинок належить не їм, а колишньому бізнес-партнеру корпорації ЄЕСУ турку Ерджументу Аксою. Але насправді приналежність цього об’єкту до родини прем’єр-міністра не викликає сумнівів. На друга родини його лише оформили в часи розслідування кримінальних справ.
 
Саме тут під час останньої поїздки в Дніпропетровськ Тимошенко провела декілька годин, проводячи конфіденційні зустрічі з людьми свого бізнес-оточення. В очікуванні прем'єра кореспондент "Української правди" міг бачити, як на балкон виходив покурити дядько Юлії Тимошенко Валерій Ульяхін.

Маєток мами Тимошенко

Валерій Ульяхін - дядько Юлії Тимошенко
 

 
Цей маєток – не єдина дніпропетровська нерухомість Тимошенків.
 
У 2007-му році на сусідній ділянці, яка межує з "хатинкою" мами, було збудовано ще один триповерховий будинок, в якому мешкає двоюрідна сестра Тимошенко Тетяна Шарапова.

Маєток сестри Тимошенко
 

Шарапова – донька легендарної тітки прем’єр-міністра Антоніни Ульяхіної, яка стала відомою всій Україні після розповідей про те, як вся рідня скидається "бідній Юлі" на новий туалет від "Луї Віттон".
 
Ці два об’єкти займали цілий квартал між вулицями Барвінківською і Тельмана.
 
І от тепер між першим і другим будинками виріс... третій. Він розташований на внутрішній території між двома будинками.


Ще в 2008 на місці нового будинку нічого не було. В цьому легко переконатися.
 
Ось фото, зроблено з вулиці Тельмана в лютому 2008 року. На знімку видно червоний цегляний паркан, яким обнесено маєток Тетяни Шарапової, двоюрідної сестри Тимошенко. На задньому фоні височить білий будинок мами Тимошенко.

А ось фото, зроблене восени 2009 з тієї самої точки. Будинок мами Тимошенко майже не видно – ледь-ледь виглядає біла башня. Його закриває новозбудований маєток.

Українська правда спробувала зв’язатися телефоном з Антоніною Ульяхіною, щоб отримати пояснення в зв’язку з новим будинком, який вони спромоглися обзавестися в час глобальної кризи, коли в країні зупинилося все будівництво, і прем’єр навіть була змушена викуповувати недобудови по всій країні.
 
Ми мали всі підстави сподіватися на щиру відповідь пані Ульяхіної, враховуючи заяви Тимошенко про необхідність відкрити статки членів родин політичних діячів.
 
Однак спочатку в приймальні Ульяхіної заявили, що потрібен письмовий запит від редакції. Потім, коли вони його отримали, тітка прем’єр-міністра через свою секретарку повідомила, що не буде відповідати на запитання "Української правди".
 
Хоча ми надіслали дуже прості запитання: чиїм коштом здійснено будівництво, скільки склав його кошторис, і наскільки прибутковим є бізнес, який ведуть родичі прем’єр-міністра в сфері громадського харчування та обробки граніту.
 
Те, що рідна тітка прем’єр-міністра проігнорувала заклик власної племінниці вивертати кишені, нехай залишається на її совісті.
 
Хоча ще в 2007 році, коли Тимошенко балотувалася на виборах, вона оприлюднила програму "Український прорив", одним зі стовпів якої були антикорупційні ініціативи.
 
"Держаний службовець повинен розуміти, що його діяльність і певною мірою приватне життя стануть публічними для народу. Люди повинні знати, що чиновник робить, як і де він відпочиває, на що витрачає кошти", - проголошувала Тимошенко напередодні обрання прем’єр-міністром.
 
Тоді ж Тимошенко обіцяла "ввести у законодавство України норму щодо звільнення з роботи високопосадовців, чиї (або членів їх сімей) задекларовані доходи не відповідають дійсності, а витрати не мають чітких пояснень щодо джерел фінансування".
 
Якби ця ідея була втілена в життя, то першою жертвою нововведення стала би сама Тимошенко.
 
З нагоди балотування в президенти вона оприлюднила свою декларацію про доходи, яка не здивувала чимось новим. Як завжди, український прем’єр-міністр не має ні заощаджень, ні бізнесу, ні навіть власної квартири.
 
Її чоловік за минулий рік заробив 2,8 мільйона гривень – але дуже неправдопобіно, щоб цим коштом він збудував маєток у Дніпропетровську. Адже саме в минулому році, як розповідала донька Тимошенко Євгенія, тато дав їй гроші на відкриття ресторану в самому центрі Києва.
 
Отже, звідки в Тимошенків з регулярністю раз на рік з'являються маєтки, залишається загадкою природи.
 
Зараз "Українською правдою" ідентифіковано щонайменше п’ять будинків, у яких мешкає прем’єр-міністр та її найближчі родичі.
 
1. Найдорожчий – це, звичайно, "хатинка" на дамбі в Конча-Заспі, розташована в елітному поселенні "Срібна затока".

Маєток Тимошенко на українській "Рубльовці"

Прем'єр розбила на своїй території невеличке озеро
 

Тут мешкає безпосередньо Юлія Тимошенко. Прем’єрка розповідала різноманітні легенди про цей об’єкт – спочатку, що вони його придбали, потім – що лише орендували, як зрештою тітка Антоніна Ульяхіна зізналася, що купили його родиною "в складчину".
 
"Я вже багато років орендую невеличкі будинки – в межах тих обсягів, в яких живуть нормальні пересічні громадяни", - стверджувала Тимошенко.
 
Залишається загадкою, кого саме мала на увазі Тимошенко, розповідаючи про "нормальних пересічних громадян".
 
"Українська правда" вперше публікує фотографії цього маєтку з вертольота. Завдяки цьому можна переконатися, що розповіді про скромні житлові прем’єр-міністра умови не зовсім відповідають дійсності.Окрім причалу для кораблів, є в Тимошенко і свій невеликий пляж
 

 
2. Донька Юлії Тимошенко Женя мешкає в Конча-Озерній у селищі письменників. Цей маєток, за словами, Антоніни Ульяхіної, вона подарувала Євгенії на весілля

Будинок доньки Тимошенко
 

3. Це – будинок в Дніпропетровську, де мешкає мама Юлії Тимошенко.

Будинок мами Тимошенко
 

 
4. Цей будинок розташований по сусідству – там мешкає донька Антоніни Ульяхіної Тетяна.

Будинок сестри Тимошенко
 

5. Нарешті, п’ятий будинок було зведено в цьому році. Для кого він призначений – невідомо.

Новобудова Тимошенків
 
10.11.2009 18:01 ___ Сергей Лещенко,
http://www.pravda.com.ua/ru/news/2009/11/10/101647.htm

woodwoow [10.11.2009] | Рейтинг: 30.5/38 | Просмотров: 9073

2 3 4 5 30.5/38
Комментарии

1 2   »
10.11.2009 20:34:38
Честно говоря, после "Межигорья" и "дачи Азарова", я ждал какого-то подобного ответного "сливочного" хода. Ничего удивительного. I do not know Только вот зачем Тимошенко пилит своим-же языком сук, на котором и так еле сидит..? Заигралась в "свою в доску"?
 
Последний раз редактировал Аяй 10.11.2009 21:20:21
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.072261%(0/9)

10.11.2009 20:42:01
Вот же ж гад. Вынюхивает, высматривает, выспрашивает. А чтобы физикой заняться, так это нет.
 


Закон Ленца
 
Индукционный ток имеет такое направление, что его магнитное поле препятствует изменениям того магнитного поля, которое вызывает этот индукционный ток.
 
Немного запутанно, не так ли?
 
Зато совершенно понятно, что все причуды электродинамики с легкостью демонстрируются на примере Юлии Владимировны.

© ДСЛ [10.11.2009]
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.363221%(0/8)

10.11.2009 21:15:48
А если, не дай бог, президентом станет?
Тогда таких резиденций настроит, что ющенковские покажутся скромными дачными домиками...
Не согласен Согласен  Поддержка: -0.0179919%(-0/15)

10.11.2009 21:35:26

Commander 10.11.2009 21:15:48
А если, не дай бог, президентом станет?
Тогда таких резиденций настроит...

I think- м-да, - якщо прийняти до уваги - що Ющенко починав скромним банківським службовцем, а Жулія вже з юності кинулася в сумнівно-спекулятивний бізнес (на зразок відеосалонів і тд) - то можна уявити - як розіграються її апетити... Eyes in a heap
Не согласен Согласен  Поддержка: -0.147597%(-0/11)

10.11.2009 23:48:59
До речі, три  знімки "маєтку" (за словами автора - того самого) насправді є знімками різних будівель. Яка ж з них належитьТимошенко? А ось на знімках 2008 і 2009 років видно один і той самий будинок (і на жодному з них не видно "будинок мами", фото якого було перед тим. Пане Лєщенко, "тщательнее надо работать", как говаривал Жванецкий!
Не согласен Согласен  Поддержка: -0.0481049%(-0/7)

10.11.2009 23:54:38
"Информация" полное говно. Пропаганда. С таким же успехом любой может наделать снимков первых попавшихся дворцов и приписать их кому угодно. А вы потом оправдывайтесь, что хата не ваша. Что там про осадок в анекдоте?
Обычно Лещ проявляет конкретную прыть и публикует слитые кем-то сканы документов под своими журнашлюшными  высерами, чтобы хоть как-то прикрыть свое усердие при выполнении заказов якобы документально. А тут одни слова и не пришей кобыле фотки.
Естественно, кто-то из штатных говнометов-комментаторов  ДД  будет пениться, защищая журнашлюха Леща. Это как всегда. Дерьмо к дерьму липнет.
Но где хоть один скан хоть одного раздобытого документа, подтверждающего принадлежность этих домов конкретным хозяевам, а не  обыкновенное ляпание языком?
Короче, в который раз убеждаюсь, что у нас  есть только один мастер журналистского расследования. Это Таня Чорновил, которая всегда более чем конкретна, а все эти Лещи-Хлющи с Мустафами обыкновенное продажное журнашлюшное говно.
Не согласен Согласен  Поддержка: -0.43341%(-0/16)

11.11.2009 00:21:21
Одессит! Какие люди !!!biggrin Мы за вами и соскучиться не успели еще....
Последний раз редактировал woodwoow 11.11.2009 00:21:35
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.1934%(0/12)

11.11.2009 00:25:51
Одессит 10.11.2009 23:54:38

Как "отдохнул"? biggrin Это у тебя уже какая была по счёту "ходка"? Только по моим скромным подсчётам - пятая.
Пора тебя короновать.
 

 
А так, видать тебя "одсидки" ничему и не учат.
Последний раз редактировал Аяй 11.11.2009 00:30:31
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.189193%(0/11)

11.11.2009 00:28:15
Одессит 10.11.2009 23:54:38

Для тебя есть "хорошая" новость! Банальным баном теперь можешь так просто не отделаться!
 
"За «хохла», «жида» и «москаля» теперь «светит» 5 лет
 
06 листопада 2009, 12:19
Сегодня
 
Рада усилила наказание за преступления и оскорбления на национальной и расовой почве.
 
За призыв «Москалей — на ножи!» теперь будут давать от трех до пяти лет тюрьмы, а за оскорбления вроде «черномазый» — присуждать штраф от 3400 до 8500 гривен. Парламент принял закон об изменениях в Уголовный кодекс, который вводит понятие расовой, национальной и религиозной нетерпимости как отягчающее обстоятельство при совершении преступлений, пишет Сегодня."
 
http://www.4post.com.ua/criminal/148642.html
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.117799%(0/9)

11.11.2009 06:38:49
Але насправді приналежність цього об’єкту до родини прем’єр-міністра не викликає сумнівів.    Надо писать факты,а не предположения.Все,что напмсано есть предположения автора,ОБС (одна баба сказала).Лещенко решил,что если побырому напишет пасквиль-статейку,то "пипл схавае".Не все,не все.Продукт без сертификата.
Не согласен Согласен  Поддержка: -0.213296%(-0/9)

321

321
11.11.2009 07:10:33
Те, що стаття провокативна видно вже з назви. Немає жодного доказу, що будує саме Тимошенко. Але виразом "Тимошенко і сімя" автор хоче привязати Тимошенко до будівництва.
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.50012%(0/7)

11.11.2009 08:19:02

Аяй 10.11.2009 20:34:38

Вот думаю опубликовать все фото новостроек "АЯЙ". И за какие шиши но (она) это строит. Взяточник(ца) и вор(овка).
 
Хочу посмотреть как АЯЙ будет опровергать.
Не согласен Согласен  Поддержка: -0.20582%(-0/8)

11.11.2009 08:53:07

woodwoow 11.11.2009 00:21:21
Одессит! Какие люди !!!

Ну не все же тут бляди прожженные. biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: -0.575228%(-0/14)

11.11.2009 08:59:52

Аяй 11.11.2009 00:28:15

Ну был ты чмом чугунным и останешься им . Это же ИНТЕРНЕТ! biggrin Тут можно что угодно писать и НИЧЕГО ЗА ЭТО НЕ БУДЕТ! Законы у нас такие, которые говорят, что интернет-сайты это не пресса, не СМИ. Было бы, как в нормальных странах с нормальным законодателем и судами, большая половина журнашлюх , таких как ссученный Лещ, уже давно валялась бы опущенной возле параши.
 
А с другой стороны приятно, что видный чугунный сученок лично для меня аж два поста настучал. biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: -0.442898%(-0/11)

11.11.2009 09:48:20
Одессит 11.11.2009 08:59:52
Тут можно что угодно писать и НИЧЕГО ЗА ЭТО НЕ БУДЕТ! Законы у нас такие, которые говорят, что интернет-сайты это не пресса, не СМИ.

Вот такие, как ты, засранцы истинное своё гнилое нутро здесь и показывают. biggrin А была бы здесь ответственность (кроме моральной, конечно, которая тебе непостижима), ты бы прятался за обтекаемые фразы, юлил. А так сразу видно, кто ты есть на самом деле. Ты "герой" только там, где можно особо безнаказанно им быть.
 
Но ты таки когда-нибудь в реале нарвёшься на того, кто по-настоящему накрутит тебе хвост за твой сволочизм и хамыдлость. biggrin Это уж как пить дать, лишенец!
i55
Последний раз редактировал Аяй 11.11.2009 10:07:30
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.15926%(0/8)

saz

saz
11.11.2009 09:54:01
тот уже факт, что юля врет про свой домик то одно то другое -  и есть сертификат. в европейской стране этого было бы достаточно как минимум для углубленного изучения доходов и расходов. а у нас можно хоть младенцев жрать и все отрицать тупейшими отмазками
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.457973%(0/10)

lv

lv
11.11.2009 09:57:23
Одессит, спасибо что вернулись! Рада Вас видеть снова! Well  Как гавнюки и гавнючки заметались сразу...... боятся. I roll!
Последний раз редактировал lv 11.11.2009 09:57:43
Не согласен Согласен  Поддержка: -0.556808%(-0/11)

11.11.2009 10:16:20
ну дык... ВОНО ж працює...rofl
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.242786%(0/8)

11.11.2009 10:29:59
lv 11.11.2009 09:57:23
Одессит, спасибо что вернулись! Рада Вас видеть снова!
"Скажи мне кто твой друг - и я скажу кто ты" (С)
Если Вы рады появлению Одессита, то не надейтесь, что Вас кто-то будет уважать.
И не обижайтесь, если брызги Одессита Вас заляпают говном.
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.51595%(0/9)

11.11.2009 10:30:25

Одессит 11.11.2009 08:53:07
Ну не все же тут бляди прожженные.
  Ну зачем вы так о себе? Не все забаненные такие...biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 0.313456%(0/8)

1 2   »


programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login