для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Мюнхен-на-Дніпрі

Мюнхен-на-Дніпрі
Мюнхен не просте місто. Це не звичайна точка на географічній карті Європи. Це не просто туристичний, бізнесовий центр та столиця найзаможнішої німецької землі Баварія. Це не якийсь там прохідний двір пан-європейського аеропорту Франкфурта-на-Майні. Для тих, кому не довелося побувати в Німеччині, напевно, буде цікаво дізнатися, що значна частина мешканців країни - шваби, саксонці,  нащадки пруссаків взагалі не вважають баварців німцями. Але зараз не про внутрішні справи наймогутнішою європейської нації. Зараз про роль Мюнхена в світовій історії.
 
Те, що Мюнхен грав і продовжує грати свою партію в симфонії світової політики, яку пишуть останні 80 років її «композитори», лідери ведучих держав і імперій, факт доконаний і безперечний.
 
Місто стало колискою фашизму, чуми ХХ століття, яка знищила десятки мільйонів людей, зруйнувала півсвіту і стала найстрашнішою сторінкою світової історії. Мюнхенські пивні клуби не просто вирвало в світову історію блювотними масами фашистських штурмовиків та істеричним фюрером, істотою, яка мала більше рис інфернального, ніж людського походження. Мюнхен освятив початок Другої Світової війни, коли так звана Міжнародна конференція 1938 року руками представників Великої Британії та Франції ганебно дала згоду на окупацію фашистською Німеччиною частини Чехословаччини. Виключно в рамках «розширення життєво важливого для німецького народу простору». Тільки в руслі «політики примирення». Чим закінчилася мюнхенська авантюра, ми всі прекрасно знаємо.
 
76 років потому, взимку 2014-го, аналогічна 50-а, ювілейна Мюнхенська конференція з питань безпеки знову виявилася занадто толерантною до кримінального нео-фашизму межигірського недофюрера Януковича. Європа знову спромоглася лише передати глибоко (ма)стурбований привіт фразою, що увійшла в аннали, а в дещо зміненому вигляді прозвучала б так - «Ми привезли вам мир». Вона так і не спромоглася відразу задіяти до Режиму конкретних політико-економічних санкцій, які б різко скоротили можливості для ескалації насилля в Україні з боку влади проти власного народу. Тільки заплативши десятками вбитих протестувальників, десятками зниклих без вісті та закатованих, сотнями поранених, Україна достукалася до позиції номінальних господарів Мюнхенської політичної сцени, що нарешті вустами своєї «матусі», Mutti Меркель, оголосили про запровадження санкцій проти Януковича та його оточення.
 
Але всі попередні ремінісценції, не більше ніж тло до основного сюжету твору. Майже посередині часового відрізку між двома Мюнхенами стався ще один, третій. Для свого часу той Мюнхен 1972-го теж став своєрідним стартом нової епохи. Символічну назву процесу ми запозичимо зі спортивного словника, адже події, що сколихнули світ в липні 1972-го відбулися під час Літніх Олімпійських Ігор-ХХ.
 
Бойовиками палестинської терористичної організації «Чорний вересень» безпосередньо на території олімпійського містечка були захоплені заручники з числа спортивної делегації Ізраїлю. Небажання німецького уряду залучити до участі в операції звільнення високопрофесійних спецпризначенців  з Ізраїлю та невиправдана самовпевненість німецької поліції призвели до загибелі всіх 11 заручників. Більше того, троє терористів, яких все ж заарештували, вже через декілька тижнів були знову звільнені через вимогу іншої бойової групи, що захопила пасажирський літак німецької авіакомпанії «Люфтханза».
 
Теракт, що підривав всі засади гуманізму, кривава бійня, яка затьмарила собою тисячолітню традицію відмови від ведення воєн під час Олімпійських Ігор, шокувала весь світ в 1972-у. Ізраїльська спільнота вимагала не помсти. Нація, що першою стала на шлях монотеїзму та глибокої релігійної філософії краще за багатьох знала - на Добро треба відповідати Добром. На Зло треба відповідати Справедливістю.
 
Спецслужби країни за сприяння влади організували та провели операцію «Гнів Божий», результатом якої стала ліквідація всіх основних терористів, організаторів та ідеологів викрадення заручників в олімпійському Мюнхені. Менше ніж за рік 13 з 17 організаторів теракту були знищені.
 
Хіба криваві події 18 лютого 2014 року в Києві в розпал Зимової Олімпіади-ХХІІ не ставлять діяння нео-фашиста Януковича в один ряд з найбруднішими терористами, що не просто зневажають кримінальне законодавство, але є прямим свідченням скоєння злочинів проти людства? Хіба цей людожерський рецидив маніяка-шизофреника, що вписаний кров’ю сотень постраждалих в його власну «Чорну книгу злочинів», не викликаний безкарністю за попередній розстріл українців 22 січня 2014 року на Грушевського,  демонстративне мордування журналістів  01 грудня 2013-го на Банковій чи садистське побиття студентської молоді в ніч на 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності?
 
Ізраїльський «Моссад» вміє зберігати свої таємниці. Так личить одній з кращих спецслужб світу. Про справжні деталі операції «Гнів Божий» він мовчав дуже довго, та, мабуть, остаточно не розкаже всю правду вже ніколи. Епізоди та реалії тих подій обросли міфами, жодним чином офіційна влада країни не визнавала самого факту проведення операції. Але легенда стверджує, що спусковим пострілом для початку акції відплати стали слова Прем’єр-міністра Ізраїлю, уродженки Києва, Голди Меїр, до керівника «Моссаду» відразу після скоєного палестинцями теракту - «שלח בנים»...
 
Особисто я хочу від нового майбутнього українського президента дуже багато. Йому вистачить проблем для вирішення. Держава зруйнована злочинцями, економіка відкинута «пакращерами» на десятиліття назад, країну фактично необхідно відбудовувати як після війни. Тим не менше, крім цього, я вимагаю, щоб майбутній Президент України, патріот, який вимушений буде присвятити все  життя служінню своєму народові, взяв на себе публічну обіцянку, священну клятву щодо невідворотності покарання за злочини проти українців, які коїлися в 2013-2014 роках владою Януковича. Переслідування злочинців Режиму Гаагським та Межигірським трибуналами, всіх, починаючи безпосередньо з самого Януковича, керівників МВС та Партії регіонів, закінчуючи виконавцями з «Беркуту» та бригадирами «тітушок», повинно стати однією з цілей, яку поставить перед собою нова українська влада.
 
Але не варто забувати і про уроки Мюнхена. Не варто лише надіятися на запізніле прозріння і допомогу старенької та млявої Європи після чергового провалу її «політики примирення». Я вірю, що кривавим солдатам межигірського недофюрера вже скоро доведеться шукати притулку в далеких підмосков’ях та в екзотичних країнах. Я не знаю, як буде називатися українська акція відплати за злочини перед народом, що не мають терміну давності - «Гнів нації» чи може «Пам’ять над Дніпром». Але я точно знаю, якщо новий керівник України дійсно захоче очистити націю від безкарності, підносячи на найвищі щаблі державотворення Справедливість, як форму реакції суспільства на злочини набагато потужнішу від прикладного Правосуддя, то він просто вимушений буде одного разу сказати керівнику справжньої української спецслужби, що буде твердо стояти на захисті безпеки держави і нації: «Посилай хлопців»
 
©ЦЗ 19.02.2014.
 
Цього не можна пробачити…
 


© Singelschucher [20.02.2014] | Рейтинг: 48.5/62 | Просмотров: 8826

2 3 4 5 48.5/62
Комментарии

20.02.2014 10:08:09
На земле места нет ! надо искать ближайшую ракету !! А как же УНИТАЗ!??? Там и не сходишь в кайф , невесомость ССУКА!!!(Янык)
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(17/17)

20.02.2014 10:44:09
Тут более уместна аналогия не с овощем, а с путиным...
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(13/13)

20.02.2014 11:21:14
Толково изложено, браво. Я, правда, несколько не согласен
с толкованием и связью между Мюнхеном 1938 - 1972 - 2014,
но мозги у каждого свои, тут уж чё уж...
Совершенно согласен с тем, что нынешних провластных уродов
нужно отлавливать и четвертовать, но только не официальным
способом, а именно так как в своё время сделал Израиль.
Причём приступать к этой операции-экзекуции нужно немедленно,
ждать нечего и неоткуда.
В лучшем случае должен быть выдвинут ультиматум :
все члены правящей партии (ПР), работники аппарата
президента, депутаты ВР и министры правительства
должны в недельный (трёхдневный) срок выйти из партии,
написать заявление об увольнении, сложить полномочия.
Все, кто не выполнит условия этого ультиматума, объявляются
"врагами украинского народа" и подлежат физическому устранению
(уничтожению) без срока давности.
Кто должен выдвинуть такой ультиматум ? Майдан. Даже не нужно
указывать кто персонально этот ультиматум подписал. Просто такой
документ надо обнародовать и начать методично исполнять
изложенное в документе. Думаю, уже через день основная масса
указанной шлаебени "сдастся", а остальные свалят за бугор, что
по условиям ультиматума их всё равно не спасёт.
Не согласен Согласен  Поддержка: 96%(26/27)

20.02.2014 12:43:26
да, если кто не понял, то это שלח בנים означает "Посылай мальчиков".
 
fucker 20.02.2014 11:21:14
Я, правда, несколько не согласен
с толкованием и связью между Мюнхеном 1938 - 1972 - 2014,
Циля ещё не стала вспоминать за выступление Путина на такой же Мюнхенской конференции 2007 года, которое сразу назвали "Началом новой Холодной войны".
 
прямой связи между ними действительно нет. Название статьи- больше рефлексия за необычный шлейф, которые продолжает тянуться за Мюнхеном. Да и символ, взятый на вооружение с одноимённого фильма.
Рекомендую к просмотру.
Последний раз редактировал Singelschucher 20.02.2014 12:43:56
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(12/12)

20.02.2014 14:02:00
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=awVNkMBSsjE
"вимагаю, щоб майбутній Президент України, патріот, який вимушений буде присвятити все  життя служінню своєму народові, взяв на себе публічну обіцянку, священну клятву щодо невідворотності покарання за злочини проти українців, які коїлися в 2013-2014 роках владою Януковича"
Последний раз редактировал Meritus 20.02.2014 14:07:23
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(11/11)

20.02.2014 15:58:06
А після Мюнхену був Нюрнберґ.
Крім персонально засуджених, були визнані злочинними організації:СС, СД, СА, гестапо та керівний склад нацистської партії(читати: СБУ, МВС, АП, КПУ, ПР та їх керівний склад).
Торкнусь окремо-був засуджений фон Нейрат-голова МЗС(читати-Кожара). Також бувзасуджений редактор антисемітської газети Штрейхер(тут кандидатів хоч відбавляй)
Після Нюрнберґу була низка дрібніших процесів(читати -Допа, Гепа, Царьов, Калашников, титушки та інші).
Серед обвинувачуваних були магнати Шахт та Крупп, які були виправдані, але їхнє майно було нціоналізоване.
Дай Бог, щоб історія цього разу не повторювалась у вигляді фарсу.
Последний раз редактировал Юрий Апанович 20.02.2014 16:36:22
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(26/26)

20.02.2014 18:00:03
Ціля і коментатори - Excellently
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(13/13)

em

em
20.02.2014 19:41:07
Скорее ДАМАСК на Днепре...
Не согласен Согласен  Поддержка: 33%(2/6)

20.02.2014 22:28:46
Как принято в спецслужбах-не отрицать,но и не признавать,просто так карты легли... Только кто это будет делать,муж  кобры от юстиции?
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(3/3)

21.02.2014 01:57:18
В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЗАГИБЛИХ НА МАЙДАНІ
Мамо, не плач. Я повернусь весною.
У шибку пташинкою вдарюсь твою.
Прийду на світанні в садок із росою,
А, може, дощем на поріг упаду.
Голубко, не плач. Так судилося, ненько,
Вже слово, матусю, не буде моїм.
Прийду і попрошуся в сон твій тихенько
Розкажу, як мається в домі новім.
Мені колискову ангел співає
I рана смертельна уже не болить.
Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває
Душа за тобою, рідненька, щемить.
Мамочко, вибач за чорну хустину
За те, що віднині будеш сама.
Тебе я люблю. I люблю Україну
Вона, як і ти, була в мене одна.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(7/7)

21.02.2014 06:31:19
"вимагаю, щоб майбутній Президент України, патріот, який вимушений буде присвятити все  життя служінню своєму народові, взяв на себе публічну обіцянку, священну клятву щодо невідворотності покарання за злочини проти українців, які коїлися в 2013-2014 роках владою Януковича"
   В этом смысле самым мотивированным президентом стала бы Юлия Тимошенко т.к. ее боль и ненависть к нынешниму недофюреру еще долго будет неугасимой.
Не согласен Согласен  Поддержка: 25%(1/4)

21.02.2014 13:28:49
я вимагаю, щоб майбутній Президент України, патріот, який вимушений буде присвятити все  життя служінню своєму народові, взяв на себе публічну обіцянку, священну клятву щодо невідворотності покарання за злочини проти українців, які коїлися в 2013-2014 роках владою Януковича. Переслідування злочинців Режиму Гаагським та Межигірським трибуналами, всіх, починаючи безпосередньо з самого Януковича, керівників МВС та Партії регіонів, закінчуючи виконавцями з «Беркуту» та бригадирами «тітушок», повинно стати однією з цілей, яку поставить перед собою нова українська влада.
5
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(4/4)

22.02.2014 14:09:10
5
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/0)

22.02.2014 23:05:17
Excellently
5
Цілком підтримую! Дійсно так, Лідер нації має сказати: "Посилай хлопців..."
drinks
Последний раз редактировал Путнік-Страннік 22.02.2014 23:06:12
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(1/1)

23.02.2014 00:38:49
мені подобається, що автор називає мюнхен колискою нацизму, але він забув хто був його батьком, коли комуністична партія германії (під тиском сталіна через комінтерн) проголосувала  за гітлера, а хто зі мною не згоден - то хай почитає історію
Не согласен Согласен  Поддержка: 0%(0/0)загрузка...
programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login