для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Бот-мережі: принцип роботи

Бот-мережі: принцип роботи
Якщо ви колись сумнівалися, що злісні коментарі на новинарних порталах пишуть спеціальні люди, ви були праві. Більшість з них – це “програми”. Працю ботів можна було б давно замінити генератором, але поки в Україні інтелектуальна праця коштує дешево, у цьому немає потреби. Влада вкладає величезні гроші в ботів, копірайтерів і журналістів, але непропорційно. Бот – це найдешевша спеціалізація, отже, вам протистоїть хтось з дуже базовою освітою, небагатий, некреативний, підконтрольний. Протидія ботам настільки ж принципово важлива в перемозі, як і вуличні бої. Влада замовила навіть англомовних ботів.
 
Боти
Функція ботів – створення атмосфери підтримки або осуду, викидання опонентів з розмови. Тому бот дуже грубий, стверджувальний, відразу ж переходить до образ. Він має прелік фактів і кліше, які йому дають координатори. З коментаря в коментар ви прочитаєте приблизно те саме. Написання емоційного посту не вимагає креативу, тому вони переважають.
 
Реакція
Спілкування з ботом мовою агресії не має сенсу. Тим паче, сприймання таких постів серйозно. Ми можемо відповідати агресією на агресію людині, а не “програмі”. Рішення цього різні. Особисто я маю ідеалістичний підхід і пропоную контрастивно відповідати фактами й аргументами, якщо ви прагнете хоча б збалансувати враження. Або коментувати сам пост, а не у відповідь. Більшість з коментаторів на ютюбі, велика частина у вк і тепер у фейбуці – це акаунти ботів.
 
Як розпізнати
До справи поширення коментарів підключили всіх. І рекламні агенції, і студентів-міліціантів, і держслужбовців. Непрофесійні боти – мало “прокачані”. Не більше 50 друзів, більшість з них – публічні персони. У ютюбі вони коментують лише політичні відео, але лайкати можуть будь-які. Люди на роботі, але не відмовляють собі в маленьких розвагах.
Корпоративні боти, яких використовують для підвищення рейтингу сторінки або СММ, мають багато друзів, але мало лайків і мінімальне коментування на власній сторінці. Якщо провести аналіз, то можна знайти зв—язувальні акаунти (фейки, що дружать з фейками), щоб визначити, де одна людина оперує маленькою бот-мережею. Такі фейки створені давно.
 
Репорт. Не забувайте репортувати на ботів, які ображають національну, сексуальну чи будь-яку іншу вашу гідність. У всіх соціальних мережах за це передбачений бан. Приблизна кількість людей, що працює в галузі зараз – декілька тисяч мінімум, що дозволяє оперувати в 10-20 разів більшою мережею ботів. Це все одно менше, ніж людей зі своєю позицією.
 


© terecht1 [27.01.2014] | Рейтинг: 45.9/25 | Просмотров: 4757

2 3 4 5 45.9/25
Комментарии

27.01.2014 22:01:52
А можно их просто игнорить.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(10/10)

27.01.2014 22:10:58
Друзі! Перегляньте!
http://www.youtube.com/watch?v=WMhXd9MD5VM
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(2/2)

27.01.2014 23:35:20
Занадто багато уваги.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(2/2)programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login