для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Сльом-61.

Сльом-61.

Нікак не наберемо мощ і силу. Осінь, моря кончились, картопля викопана, але...
 
Для подняття духа сьогодні приглашонна зірка - Софія Михайлівна:
 
Сумно, сумно аж за край...
Ну його все к бісу, куме, наливай!
Сльомно, сльомно на душі...
Наливай по другій, тільки напиши
 
Одну строфу по темі "Сльом",
Одну строфу за весь Дурдом
І пару хоку про тупого пахана.
За опозицію - куплет,
Про те, що грошей@сука.net
Й за Україну, бо внас іншої нема!
 
Послє музикальної паузи та ще й з таким разогрєвом займемся ділом.  Хотілося шось за політику класичне, модну нинче тєму націоналізма поднять (туда зараз усі пруть, того і гляді Марков удостовєрєніє ФСБ Путіну в морду кине та у Марченка перехреститься). Але багато вже по ній сказано, якщо не все. Наші пару копійок можна добавить, але погоди вони не іздєлають, а тема серйозна, надо би перед таким добре розім'ятися.
Пользуясь любєзно наданим громадою правом ведучого відмічу суперІМХО шановного Зеленяра, привітаю від себе і всіх ще раз радіала та вкотре попрошу його повернутися. Прасті нас (їх), Радіал! Я думаю, він уже всіх вибачив, але не дуже весело вертатися на такий унилий і кволий конкурс, яким Сльом за досить рєдким ісключєнієм є зараз.
Прошу підтягтися і порадувати нашого несправедливо ображеного колегу, надіюся це вдасться і він буде з нами.
 
Тема сьогодні така:
http://censor.net.ua/news/253731/gruzinskiyi_ministr_perevyazal_sbitomu_avtomobilem_bezdomnomu_nogu_galstukom_ot_cardin
 
Коротко: В Грузии министр труда, здравоохранения и социальной защиты Давид Сергеенко оказал первую медицинскую помощь бездомному, некоему Денису Ахмедову, пострадавшему в ДТП.  Об этом сообщает "Грузия Online" со ссылкой на местную газету «Квирис палитра». Для перевязки чиновник при этом использовал собственный галстук.
 
Як то кажуть, красіві женщини - для мужчин без воображенія. А ми його включим і представим собі, як би повели в подобних случаях наші політселебретіз.
Простір для польоту мислі, самі мислі, ручки, чорнило і руки для писання  любезно  наданиі нашим генеральним спонсором - Господом Богом.
 

Правила:
1. Предмет змагання - написання сатиричного вірша на актуальну тему.
2. Тема обирається серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня Ведучим, який щосереди оприлюднює ІМХО з цими правилами і темою конкурсу.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підбиваються Ведучим у п'ятницю зранку у вигляді окремого ІМХО.
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше тисячі ста двадцяти п'яти строф.
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться Ведучим з кількості кліків «згоден» під конкретним постом (опція «не згоден» до уваги не береться, хіба що самим автором). За однакової кількості голосів перемагає вірш, який викладався пізніше.
7. Переможець отримує титул кращого Слемака і почесний обов’язок проводити наступний конкурс відповідно до цих Правил.
8. Ведучий не має права викладати конкурсні вірші (але  їдкі коменти — може).  
9. У разі непередбачуваних обставин, через які Ведучий не має фізичного доступу до сайту (хвороба, відрядження, бан, похмілля тощо), він може делегувати (довірити) право вести конкурс ВІД СВОГО ІМЕНІ іншій особі, зареєстрованій на ДД.
10. У разі невмотивованої відсутності Ведучого на час чергового туру конкурсу (середа-четвер) він втрачає свої повноваження, а обов’язки Ведучого повертаються до переможця попереднього туру конкурсу.
 
Бонус: за гумор.
Паєхалі!
 © олекса.БЦ [18.09.2013] | Рейтинг: 47.7/15 | Просмотров: 2158

2 3 4 5 47.7/15
Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login