для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Екстрим – задоволення дороге

Екстрим – задоволення дороге
Був колись такий старий анекдот.
 
Щоденник кавказця: «Панеделник – нудно. Вівторок – нудно. Середа – малтшик із сусіднього аула зарізав мій баран. Четвер – я зарізав малтшик. Пятниця – сусідній аул прийшов і перерізав мої барани. Субота – я перерізав сусідній аул. Неділя – нудно». На місці кавказця я би написав: «Росія об’явила нам нову торгівельну війну. Нудно».
 
Скільки можна людям ходити по граблям? За 22 роки нашої Незалежності з жодною країною світу у України не було стільки економічних негараздів як із сусідньою Росією. Я розумію, існує певна кількість наших співгромадян, які всерйоз вважають, що все то – лише окремі негаразди на тлі міцної братньої дружби двох народів. Що поробиш? Не стає менше нащадків поручика Ржевського. Той теж довго не розумів натяків, аж поки йому не розтлумачили відверто.
 
Пам’ятаєте? «Поручик, так ви хочете зі мною сексу, чи ні? – Натяк зрозумів».
 
За 22 роки пишуча братія, наводячи численні аргументи і докази, стерла пальцями сотні клавіатур аби повідомити, керівництво Росії визнає лише дві форми братерської дружби – злиття і поглинання. Керівництво Росії НІКОЛИ не відмовиться від параноїдального бажання стати новими «сабіратєлямі зємєль рускіх».
 
Позаяк часи коли найкращими союзниками Росії у справі розширення власних кордонів були її армія і флот безнадійно минули (не підходить для цієї ролі стройбат з Чечні озброєний ракетою Булава), Росія максимально застосовує економічні чинники, використовуючи своє монопольне положення постачальника газу та спекулюючи своїми неосяжними просторами, тобто доступом до внутрішнього ринку РФ. А отже економічні війни з Росією були, є і будуть до тих пір, допоки Україна не забезпечить себе альтернативним газом та допоки українські товари не стануть конкурентоздатними на ринку Європи. Останнє – не факт, до речі.
 
Вам зрозуміло? А експортерам – ні. І так – вже 22 роки.
 
Вже не те що не страшно, а навіть не смішно запитувати українських експортерів, на що вони розраховували на російському ринку, після сирної, молочної, м’ясної, санітарної та інших війн? Невже не зрозуміло, що працювати з росіянами це те саме, що вирощувати пшеницю на мінному полі? Урожайність може й гарна, але ж необережний крок убік і питання врожайності миттю перейдуть в розряд несуттєвих. Хай йому так, фірми типу свинокомплексів Колеснікова, які постачають свинину в РФ залізничними потягами, мають свої важелі впливу на російську верхівку, аби захистити своє там становище. А пересічні експортери, ті самі які зараз верещать мов потерпілі, про що думали? На що сподівалися?
 
Давно очевидно, боротися з російським економічним свавіллям можна лише в один спосіб – стерти Росію з мапи світу у власній свідомості. Забезпечити себе альтернативними джерелами енергоносіїв і завойовувати ринку усієї земної кулі, крім її надто непередбачуваної 1/6 частини.
 
При всій моїй нелюбові до чинного уряду, на його місці всім тим експортерам які зараз верещать про утиски з боку російської митниці, я б сказав так. Дорогі бізнесмени. За 22 роки ви мали безліч часу аби пересвідчитися що таке робота на російському ринку. Якщо навіть після цього ви туди попхалися, маєте визнати, що або вас погубила ваша ж власна жадібність (і тоді це суто ваші проблеми), або – ви великі любителі екстремальних розваг.
 
А екстрим – задоволення дороге.

© Дракон [17.08.2013] | Рейтинг: 45.4/68 | Просмотров: 6344

2 3 4 5 45.4/68
Комментарии

1 2 3 4 5 ... 6   »
17.08.2013 11:05:04
Первый нах.
Автор, Вы, конечно, очень эмоциональны по отношению к России, и эмоции Ваши захлёстывают здравый смысл. Мало ли кто кому и как в мире ограничивал импорт! Важно другое - России без Уркаины, как и Уркаине без России оченно тяжко придется в пору экономической глобализации. Поэтому, аффтар, не брызгайте слюнями, а подумайте мозком: кому НЕ НУЖНО объединение наших стран? В первую очередь - транснациональным компаниям. Которые работают при активной поддержке правительств, где расположены штаб-квартиры этих ТНК.  К этому добавьте жлобство уркаинских  и русских (а скорее - жидовствующих) "олигархов" - для полноты картины. Одни НЕ ХОТЯТ, другие ОЧЕНЬ ХОТЯТ скушать поболее...
  А ПОЧЕМУ  НЕ НУЖНО? ТНК не нужны конкуренты. Им нужна полная цепочка производства сырье-переработка-конечная продукция, для чего нужно ослабить до плинтуса страны, владеющие мало-мальскими сырьевыми запасами и соответственно их экономику, их национальную буржуазию. Для такого ослабления - "арабская весна", цветные революции, заваруха в Турции, давление в Латинской Америке - всё, что угодно, для процветания ТНК.
   А Вам в глаза тычут империализьмъ России - ату их!
Последний раз редактировал ВВ 17.08.2013 11:31:44
Не согласен Согласен  Поддержка: 14%(7/50)

17.08.2013 11:22:40
"Дорогі бізнесмени. За 22 роки ви мали безліч часу аби пересвідчитися що таке робота на російському ринку"
где автор видел бизнесменов эти 22 года? Все 22 года шёл и идет дерибан остатков после совка. Вырабатывается полностью ресурс (без малейших инвестиций) и затем режутся на металлолом предприятия, воруются деньги из бюджета - да мне ли автору напоминать схемы работы уркаинской экономики? Лишь кое-где как отдельные ростки пробиваются  новые бизнес-проекты, как правило - относительно элементарного уровня (водка, конфеты, с\х продукция, сырье) - но их ничтожное количество. "Бизнесмены"...
Последний раз редактировал ВВ 17.08.2013 11:35:33
Не согласен Согласен  Поддержка: 19%(7/36)

17.08.2013 11:29:36
ВВ 08/17/2013 11:05:04
кому НЕ НУЖНО объединение наших стран?

 
Навіщо лазити так далеко? Об"єднання України і Росії не потрібно мені. Так само як не потрібне об"єднання України з Польщею, Литвою, Британією і Гвінеєю-Біссау. З дуже простої причини - мені і так жити гарно без усяких об"єднань.
 
Стосовно ж Росії, то гайда пригадаємо що РФ це країна де кількість вбивств на 100 тис людей - 12 осіб (за іншими даними - 40). У Європі - 2-3. В Україні - 5.
Росія - країна офіційного національного шовінізму. В ній існує нація для якої пишуться закони окремі ніж для всіх інших росіян. Якщо росіянин здійснює злочин - він відбуває покарання де скажуть, а чечен - лише у Чечні. Якщо офіцер ФСБ скоїть убивство його можуть посадити, а охорону Кадирова що живе у Москві в готелі Прем"єр-Палац не заарештували навіть коли вона розстріляла у центрі Москви маршрутку.
 
Нарешті що нам може запропонувати Росія? Верстати як Нідерладни? Суднобудівні технології як Італія? Програмне забезпечення як США? Чи Булаву, Глонас та липове Сколково?
 
Отже Росія по-перше країна лузер, по друге - небезпечна, порівняно з нами, країна-лузер. На чорта з такою об"єднуватися?
Не согласен Согласен  Поддержка: 89%(42/47)

17.08.2013 11:32:59
ВВ 08/17/2013 11:22:40
Лишь кое-где как отдельные ростки пробиваются  новые бизнес-проекты, как правило - относительно элементарного уровня (водка, конфеты, с\х продукция, сырье)

Тим не менше. 70% експорту Росії - енергоносії, тобто речовина росіянами не створена і не видобута (розробляв її весь совок а не тільки РФ). Тобто економіка Росія - це еоконміка шльодри яка користується "природними економічними перевагами".
 
Експорт України на 1/3 - металл і вироби, на 20% - харчі, на 15% - хімпром.
 
Як то кажуть - відчуйте різницю.
Не согласен Согласен  Поддержка: 97%(30/31)

17.08.2013 11:50:36
Дракон 17.08.2013 11:32:59
Експорт України на 1/3 - металл і вироби, на 20% - харчі, на 15% - хімпром.
 
Як то кажуть - відчуйте різницю.

Обращаю внимание автора, что химпром - зависим от экспортного газа, что харчи - зависят от удобрений и защитных средств того же химпрома, что экспорт металла с изделиями - тоже зависит от России.
 
По поводу объединения - это нужно для экономик обеих стран. Для чего было продвинутым Германии и Франции объединяться с отсталыми Грецией и Португалией?  Подсчитали, просчитали, прикинули "за" и "против"   - объединились.
   Негатива по России Вы собрали немало, это плюс автору. По Уркаине такого дерьма - еще больше наскрести можно. У нас тоже есть нация, о которой, как о покойнике - либо хорошо, либо никак.Not so  НО! Гомосеки своих ненавистников называют скрытыми гомосеками, может, у Вас тоже - за ненавистью к России скрывается любовь и понимание, что не принадлежать Вам к великой нации?
   Да, в истории России много страшного, но и много великого. И потенциал тоже велик. Оттого опасаются её англо-саксы, оттого норовят всячески ослабить - и в 19 веке, и в 20, и сейчас
Не согласен Согласен  Поддержка: 13%(5/40)

17.08.2013 11:58:27
Российские инвестиции в Украину запускать нельзя.
Немцы, продавая один из своих автогигантов, продали его китайцам, а не русским, поскольку китайцы хоть как-то обучаются вести бизнес цивилизованно, в отличие от "бизнеса по-русски" (украинский от него не сильно отличается).
"Отечественный бизнес" (о, что это?) крайне туп и примитивен, работает исключительно на сверхкраткосрочную перспективу.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(23/23)

17.08.2013 11:59:45
ВВ 08/17/2013 11:50:36
Обращаю внимание автора, что химпром - зависим от экспортного газа, что харчи - зависят от удобрений и защитных средств того же химпрома, что экспорт металла с изделиями - тоже зависит от России.

Можна сказати і навпаки. Україна - один з найбільших ринків для російського газу. І нинішня істерика Кремля пов"язана як раз з тим, що минулого року Україна майже на третину зменшила його закупівлю. А у Європі російський газ уже нікому не потрібен - у нього надто висока собівартість. Європа максимально переходить на газ з норвезьких платформ та на скраплений газ з Катару. Так що хто від кого залежить ми від РФ, чи РФ від нас - дуже суперечливе питання.
 
ВВ 08/17/2013 11:50:36
Гомосеки своих ненавистников называют скрытыми гомосеками, может, у Вас тоже - за ненавистью к России скрывается любовь и понимание, что не принадлежать Вам к великой нации?

Ви лестите Росії. Ненависть як і любов - надто сильні почуття, їх ще заслужити треба. Моє ставлення до РФ таке саме як до Польщи, Румунії, Туречини та Білорусі - допоки в наші справи не лізе вона мені байдужа.
 
ВВ 08/17/2013 11:50:36
И потенциал тоже велик. Оттого опасаются её англо-саксы, оттого норовят всячески ослабить - и в 19 веке, и в 20, и сейчас

І в чому проявляються побоювання? В тому що Резервний фонд РФ розміщений в банках США?
Последний раз редактировал Дракон 17.08.2013 12:02:11
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(33/33)

17.08.2013 12:01:11
ВВ 17.08.2013 11:50:36
Негатива по России Вы собрали немало, это плюс автору. По Уркаине такого дерьма - еще больше наскрести можно.
История много раз доказывала: все, кто тесно дружит с Россией очень плохо заканчивают.
 
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(28/28)

17.08.2013 12:01:51
ВВ 08/17/2013 11:50:36
По поводу объединения - это нужно для экономик обеих стран. Для чего было продвинутым Германии и Франции объединяться с отсталыми Грецией и Португалией?  Подсчитали, просчитали, прикинули "за" и "против"   - объединились.

Для Німеччини це об"єднання було безперечним плюсом. Для Франції - сказати важко вона нині сидить у технічному дефолті. А для Греції та Португалії таке об"єднання закінчилося руйнацією економіки і деградацією населення - воно відучилося працювати.
 
Такщо будь-яке об"єднання - річ аж надто неоднозначна.
Последний раз редактировал Дракон 17.08.2013 12:02:45
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(23/23)

17.08.2013 12:07:35
ВВ 17.08.2013 11:50:36
Да, в истории России много страшного, но и много великого. И потенциал тоже велик. Оттого опасаются её англо-саксы, оттого норовят всячески ослабить - и в 19 веке, и в 20, и сейчас
А то, что Россия последние 300 лет всеми силами ослабляет Украину и прочих соседей поменьше, так это же сущие пустячки.
19 век говорите? В Украине был почти полный запрет на печать в Украине на украинском языке, в год с горем пополам иногда выходило в печать от 1 до 4 изданий. Вот такая вот политика "русских братьев" к украинцам: наш язык учи, свой забудь.
 
Но, об этом же неполиткорректно вспоминать...
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(28/28)

17.08.2013 12:09:25
Дракон 17.08.2013 11:59:45
Ви леститу Росії. Ненависть як і любов - надто сильні почуття, їх ще заслужити треба. Моє ставлення до РФ таке саме як до Польщи, Румунії, Туречини та Білорусі - допоки в наші справи не лізе вона мені байдужа.
  Россия в Ваши дела не лезет (если уж Вы сказанули, что Вам не нужно это объединение), как и Турция, Румыния и Белоруссия. Но столько, сколько о России, Вы не знаете ни о Турции, ни о Румынии, ни о Белоруссии. Это любофф..
 
Можна сказати і навпаки. Україна - один з найбільших ринків для російського газу оно-то да, и автор прав - для нормального разговора с Россией Уркаине как стране нужна энергонезависимость. Но энергонезависимоть Уркаине не очень нужна фирташам и бойкам, а пока это так - энергонезависимости ей не видать
Не согласен Согласен  Поддержка: 17%(4/24)

17.08.2013 12:10:31
Дракон 17.08.2013 12:01:51
А для Греції та Португалії таке об"єднання закінчилося руйнацією економіки і деградацією населення - воно відучилося працювати.
278385  да они никогда особо и не перетруждались, особливо греки!
Не согласен Согласен  Поддержка: 37%(7/19)

17.08.2013 12:12:49
ВВ 17.08.2013 12:09:25
Россия в Ваши дела не лезет
Да, она в них просто живет и не хочет сваливать к себе домой biggrin.
ВВ 17.08.2013 12:09:25
с Россией Уркаине
У Масквабада свое правописание? biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(20/20)

17.08.2013 12:13:40
Бандитам тюрьмы? 17.08.2013 12:07:35
А то, что Россия последние 300 лет всеми силами ослабляет Украину и прочих соседей поменьше, так это же сущие пустячки
   Россия не могла ослаблять Уркаину, потому,что Уркаина была неотъемлемой частью России, мало того - житницей, портом, промышленностью России. Мало того, чуть ли не половина бывшего и нынешнего политикума в России - выходцы из Уркаины, ну. и из других "прочих соседей поменьше" rofl
Последний раз редактировал ВВ 17.08.2013 12:14:33
Не согласен Согласен  Поддержка: 13%(3/23)

17.08.2013 12:14:41
ВВ 08/17/2013 12:09:25
Но столько, сколько о России, Вы не знаете ни о Турции, ни о Румынии, ни о Белоруссии. Это любофф..

Ви упевнені?
 
ВВ 08/17/2013 12:09:25
да, и автор прав - для нормального разговора с Россией Уркаине как стране нужна энергонезависимость. Но энергонезависимоть Уркаине не очень нужна фирташам и бойкам, а пока это так - энергонезависимости ей не видать

Стараннями уряду РФ інтереси Фірташа і Бойко все більше суперечать інтересам Ахметова, Пінчука, Жеваго, тощо. Так що ніхто зараз так не докладає зусиль для зміцнення енергонезалежності України як Кремль.
І що цікавіо - робить він це на шкоду Росії - втрачає український ринок.
Не согласен Согласен  Поддержка: 95%(18/19)

17.08.2013 12:15:14
Бандитам тюрьмы? 17.08.2013 12:12:49
ВВ 17.08.2013 12:09:25
с Россией Уркаине
У Масквабада свое правописание?

Да. Уркаина и есть Уркаина. А ШО?
Не согласен Согласен  Поддержка: 5%(1/19)

17.08.2013 12:17:11
ВВ 17.08.2013 12:15:14
Да. Уркаина и есть Уркаина. А ШО?
Ни "шо", а "иншалла" и "нехао" biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 90%(18/20)

17.08.2013 12:17:56
Дракон 17.08.2013 12:14:41
Ви упевнені?
Уверен. или Вы готовы написать ИМХО о пантюркизме и имперских амбициях Турции в разрезе внутренних проблем Турции с исторической ретроспективой?
   Не, с Вашей антироссийщиной ничего не сравнится biggrin
Не согласен Согласен  Поддержка: 10%(2/20)

17.08.2013 12:18:42
ВВ 08/17/2013 12:13:40
Россия не могла ослаблять Уркаину, потому,что Уркаина была неотъемлемой частью России

Могла-могла.
 
Більших трагедій ніж Голодомор і Друга світова війна українці не знали. Як московське НКВД українців не нищив жоден ворог.
 
А що до ослаблення, то для Росії до 1917 р. Україна була тим чим зараз для неї є Уренгой. Зараз Росія торгує газом а до 1917 р - українським хлібом.
 
За більшовиків тенденція збереглася, Голодомор був влаштований серед іншого аби закупити на заході технології для створення військових заводів для потреб світової революції. А крім того до середини 60-х Москва опалювалася українським газом - з Дашавського родовища.
 
Так що ніяких дружб - типова грабіжницька окупація.
Не согласен Согласен  Поддержка: 100%(25/25)

17.08.2013 12:18:58
ВВ 17.08.2013 12:13:40
Россия не могла ослаблять Уркаину, потому,что Уркаина была неотъемлемой частью
Украина была оккупирована Россией и находилась под оккупацией.
Все же есть разница между "быть частью" и "быть под оккупацией".
Не согласен Согласен  Поддержка: 89%(17/19)

1 2 3 4 5 ... 6   »


Загрузка...


programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2019 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login