для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

КОНКУРС "ФОТОПАРОДІЯ ТИЖНЯ-105"


КОНКУРС
           По воле случайной или воле своей
          Ходят невежды в масках умных людей...


     Эти слова, озвученные Андреем Макаревичем в песне «Маски» в далёких 70-х годах прошлого столетия, дошли до наших дней, не теряя своей актуальности. Песню эту слушали тогда далеко не все: из матюкальников в наших квартирах и транзисторных радиоприёмников  звучали в основном вокально-инструментальные ансамбли «Пламя» и «Самоцветы» с песнями о БАМе (строительство Байкало-Амурской магистрали) и о комсомольской любви.
     Зато абсолютно все тогда посмотрели фильм «Фантомас», а впоследствии и его продолжения. До сих пор помню, как пришлось потолкаться в очереди в кассу Клуба Строителей на Сырце, и как малолетний Клапейроша вынырнул из неё с вожделенными билетиками в первый  ряд. Давали до четырёх билетов в одни руки.
     Маска, которую в те времена все жаждали сорвать с Фантомаса, была на удивление прочной и неподатливой. Словно трон под Януковичем! Возглавлял оппозиционное Фантомасу движение доблестный комиссар Жюв, вобравший в себя черты как славных представителей донецко-совковой камарильи, так и некоторых нынешних борцов с режимом.
     В этом фильме кое-кого побили, в том числе и журналистов. Ольгой Сницарчук там  выступал бесстрашный журналист Фандор, а вот титушки были безымянными, хотя тоже в чёрных костюмах.
     Как вы уже догадались, в сегодняшнем конкурсе «Фотопародія тижня» будемо жабити фотофрагменти з фільму «Фантомас», його героїв та героїнь. Не забуваючи, звісно, про «героїв» нашого сьогодення.
     Перш ніж запропонувати вам, друзі, конкурсне завдання, нагадаю правила, за якими проводиться конкурс:
 
1. Для конкурсу пародій раз на тиждень (у неділю) пропонується фотографія. Фотографію пропонує ведучий на власний розсуд, - вона може залежати від подій в Україні минулого тижня. Фотографія може бути як "політичною",  так і стосуватися інших подій. Головне - потенційна кумедність фотошопів. Також фото має бути достатніх розмірів та якості, і не містити логотип сайту-джерела.
 
2. Мета учасників конкурсу - відфотошопити запропоновану фотографію якомога смішніше.
 
3. Один автор може запропонувати не більше п'яти варіантів фотошопів для участі у конкурсі. Фотошопи викладаються в коментарях до статті з оголошенням конкурсу (не треба конкурсні фотошопи розміщувати у розділі "ФОТО"!). У одному коментарі - один фотошоп.
 
4. Конкурс закінчується в понеділок о 24:00. У вівторок не раніше 14:00 і не пізніше 22:00 підбиваються підсумки та оголошується переможець.
 
5. Переможець конкурсу визначається за кількістю натискань кнопки "згоден" у коментарі з конкурсним фотошопом. Перемагає фотка, яка набирає більшу кількість голосів "згоден" (не відсоток!). За рівної кількості голосів перемагає фотка, розміщена пізніше.
 
6. Підсумки підбиває ведучий. За форс-мажорних обставин - адміністрація ДД.
 
7. Автор фотошопу-переможця автоматично призначається ведучим наступного конкурсу. Тобто, він повинен наступної неділі вранці оголосити конкурс (вивісити ці правила та фотографію для конкурсу у розділі "ІМХО").
 
8. Ведучий не має права брати участь у конкурсі (у тому числі виставляти фото поза конкурсом). Ніки-клони ведучому, учасникам конкурсу і голосувальникам використовувати забороняється.

 
І, нарешті, конкурсне завдання. Зважаючи на колоритність фільму та велику кількість цікавих епізодів, запропоную одразу декілька фотографій:
 

 

 

 

 
Бажаю всім учасникам конкурсу творчого натхнення, а гостям сайту та вболівальникам - веселого перегляду!
© Клапейрон [09.06.2013] | Просмотров: 5246

2 3 4 5
 Рейтинг: 47.9/28

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook