пароль
помнить
uk [ru]

Терехин: Я готов пройти полиграф в прямом эфире


Терехин: Я готов пройти полиграф в прямом эфире
У суботу пізно ввечері редакція Української правди отримала листа від депутата Сергія Терьохіна. На наш погляд, Терьохін звертається, скоріше, до суспільства, ніж до колективу газети. Ми вже надавали слово іншим фігурантам "артеківського" скандалу – депутату Віктору Уколову та юристці Тетяні Монтян, які виклали свої версії подій.
 
У даному листі Сергій Терьохін пропонує свій шлях, який допоможе встановити хто у цій ситуації каже неправду.
 
Щойно мої помічники надали повну вашу інформацію щодо моєї особи, опубліковану за минулий тиждень. Почитав і волосся дибки піднялося.
 
"Артеківський" скандал став останньою (але, я думаю, не остаточною) інформаційною бомбою напередодні президентських виборів. Уперше за 16 років моєї політичної діяльності я стикнувся з таким мерзотним способом ведення політичної боротьби.
 
Я людина сімейна, маю двох дітей 6 та 21 років від однієї коханої дружини, купу похресників як батько перед Богом, у неділю я буду хрестити ще одне немовля.
 
Між іншим, у п’ятницю я мусив спитати батька цієї дитини, чи він впевнений, що мені варто навіть до церкви заходити. Отримав назад таку гнівну одповідь, що знов повірив у людську честь і у таке поняття як "дружба".
 
Не хочу взагалі коментувати цей скандал. Єдине, мене жахливо турбує подальша доля цих двох діточок, яких відверто використали як розхідний матеріал досі незрозуміло для чого - чи за гроші чи за політику.
 
У п’ятницю я звернувся до генерального прокурора з вимогою відкрити кримінальну справу проти мачухи цих дітей за надання завідомо неправдивих свідчень. Ви можете запитати, - а що ж з дітьми далі станеться, якщо їх мачуха та отчим сядуть.
 
Думаю, що цим дітям краще жити подалі від їх названих батьків.
 
У суботу вранці я запитав дружину, мовляв, а якщо цих дітей ми візьмемо додому, то нехай живуть з нашими у спокої, місця достає, приймемо їх.
 
Це не було для неї сюрпризом, оскільки багато років нам не вдавалося народити дитину по медичних показанням, і ми навіть намірялися взяти дівчинку або хлопчика з інтернату, до того часу як народилася Дарина - подаруночок нам (так і назвали).
 
Її відповідь була логічною – доки не закінчиться розслідування по цій справі, а ти є апріорі її фігурантом, то як же це буде виглядати? А потім?, спитав її. Я - підтримую, просто відповіла вона.
 
У п’ятницю, коли Світлана дивилася у передачі Шустера виступ дружини Руслана Богдана, вона розплакалася. Запитав її чому, вона каже – тому що я не там, не з нею.
 
Головним питанням у нашій сім'ї, наших друзів є чому власне Терьохін попав "під роздачу"? Не знаю. Але є декілька версій, які ми дослідимо до кінця і дамо вам знати.
 
У п’ятницю я звернувся до генерального прокурора з повідомленням про злочин, текст якого ви можете знайти на сайті БЮТ. Там є декілька цікавих фігурантів, включаючи Яценюка та Ющенка. Слід до Януковича, крім пана Колісниченка, якого навіть у своїй рідній партії не сприймають серйозно, не відслідковується.
 
У цьому зверненні я вимагаю негайно знайти винуватців та подати справу до суду, а також прошу при необхідності допитати мене у будь-який час. Можу вас запевнити, що доки така мачуха та особи, що розголосили таємницю слідства, тим самим морально зґвалтувавши цих дітей, не сядуть за грати, я не заспокоюся.
 
Наступного тижня деякі політики вимагатимуть розглянути це питання на засіданні Верховної Ради.
 
Я не проти. За умови, якщо не будуть згадуватися імена дітей та інших фігурантів справи, оскільки в інакшому випадку такий розгляд стає суто політичним фарсом та тиском на слідство.
 
У п’ятницю депутат Микола Катеринчук зареєстрував закон про жорстке покарання осіб, які здійснюють злочини проти дітей.
 
Як батько шестирічної дівчинки я приєднуюся до його ініціативи і буду з його дозволу співавтором цього важливого закону, включаючи примусову кастрацію педофілів та їх довічне ув’язнення.
 
Для того, щоб поставити крапку у цій жахливій історії пропоную всім її фігурантам пройти випробовування на детекторі брехні.
 
Передумовою такого випробовування мають бути:
 
1) кваліфікація людей як свідків, підозрюваних або обвинувачених згідно з кримінально – процесуальним кодексом;
 
2) згода мачухи названих дітей дати будь-які свідчення на детекторі брехні, у тому числі щодо свого чоловіка, мотивів та практики використання поліграфу для допиту своїх названих дітей у минулому, підстав для звинувачення народних депутатів, тощо;
 
3) згода нового співмешканця мачухи названих дітей дати свідчення на детекторі брехні щодо свого зв’язку із структурами, які фінансуються Борисом Березовським або іншими політиками;
 
4) згода осіб, які розголосили (оприлюднили) результати досудового слідства, у тому числі народних депутатів, пройти перевірку на детекторі брехні щодо джерел отримання такої інформації та відсутності або наявності джерел їх фінансування за таке розголошення.
 
Питання, які мають ставитися таким особам, повинні попередньо бути визначеними представниками органу досудового слідства у присутності представників засобів масової інформації та стосуватися лише цього випадку.
 
Іншими словами, не можна буде ставити питання на кшталт чи ви любите свою тещу, президента або займалися онанізмом у шкільному віці.
 
Випробовування на поліграфі має відбуватися у спеціально відведеному приміщенні, пряма трансляція з якого має бути забезпечена представникам засобів масової інформації, у тому числі інтернет-суспільству.
 
І останнє. Мені видається, що ступінь морального розкладання суспільства досягла своєї межі. Деякі виступи людей, запрошених на телебачення, виглядають як просто порнографічні.
 
Якщо на всю країну Монтян (або Мунтян – не пам’ятаю) у Шустера пропонує пред’явити дітородні органи до упізнання, оскільки з 450(!) фотографій депутатів із сайту парламенту було вибрано лише три, то я пропоную для чистоти експерименту поставити всіх депутатів із спущеними штанами.
 
Нагадую, що за її версією оцінювати мають діти 9 та 12 років. Уявили собі таке? Обрис моїх анатомічних подробиць ніколи не покидав мій дім. В теорії, я можу пред’явити згаданій жінці. Але тільки під загальним наркозом.
 
Бог нас розсудить і спасе, а деяких, я сподіваюсь, жорстко покарає.
18.10.2009 10:27 ___ Сергей Терехин         http://www.pravda.com.ua/ru/news/2009/10/18/100393.htm
woodwoow [18.10.2009] | Просмотров: 3297
Метки: #Терехин 

2 3 4 5
 Рейтинг: 38.1/30

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Войти или зарегистрироватьсяprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2024 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Забыл пароль :: Регистрация
пароль
помнить