для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для полноценной работы сайта включите в вашем браузере поддержку JavaScript. В противном случае многие функции сайта будут недоступны.

Сльом 37.

Сльом 37.
"Выведите его на х#й!" сказал Колесников в Раде и в очередной раз вошел (влип) в историю. И получил отлуп. Свобода прибавила к рейтингу еще пару пунктов от затомившихся от зимнего политического  безделья социально активных граждан.  Анна Герман, конечно, что-то придумает и преподнесет это как изобретение министром инфраструктуры нового способа оказания транспортных услуг для населения или как банальную оговорку (Колесников-де имел в виду хюндай, а произнес (совершенно случайно)  распространенное китайское имя (что, кстати, тоже ненаказуемо даже в моральном аспекте). Но последовательность бульдога, с которой Свобода отстаивает взятые соцобязательства по языку и персональному голосованию внушает уважение даже врагам. Пусть Януковича убаюкивают вторым "победным" туром с Тягнибоком в 2015 году, но в динамике это выглядит очень реалистично, многообещающе и обнадеживающе. И уж точно не за горами жалобы представителей партии власти во все евроамериканоизраиле-организации на  языковые и не только тортури  "распоясавшихся" националистов. Продолжайте, ребята. Нам вже кортить побачити, а далі  і приєднатися.
 
Друга нічогенька так новина - кіпрський податок на непатріотичне зберігання вітчизняними достойниками своїх статків за кордоном, та ще й у валюті імперіалістичного оточення. Виглядає все цілком пристойно і цивілізовано - це ж Європа. А наші пацанчики, киплячи від люті,  мають посміхатися на камеру і казати, що "ці руки нічого не клали". Та ще примовляти: "А от росіяни - ті да, влетіли!" Те ж саме, тільки на вєліком-могучєм  казатимуть іх північні сусіди. Постраждалих тіпа немає, але...
 
Две темы на выбор, обе (ИМХО) очень вкусненькие. Попробуем?
 
Нагадую умови.
Девіз конкурсу:
Зранку — на ДУРДОМІ, ввечері - в кожному домі
 
1. Предмет змагання - написання сатиричного (!!!) вірша  на актуальну тему.
2. Тема обирається серед найбільш актуальних (бажано - неоднозначних) подій тижня ведучим щосереди.
3. Після оприлюднення теми учасники мають можливість працювати два дні: середа-четвер. Підсумки підводяться у п'ятницю зранку (якщо зможе підвестися ведучий).
4. Обсяг конкурсного вірша - не більше тисячі ста двадцяти п'яти строф (все одно ніхто не читає ці правила).
5. Кількість конкурсних віршів не обмежується, але бажано не менше одного.
6. Переможець виводиться з кількості кліків "згоден" під конкретним постом (опція "не згоден" до уваги не береться).
За однакової кількості голосів, перемагає вірш, котрий викладався пізніше.
7. Переможець, як уже говорилося, отримує титул кращого Слемака і має проводити наступний конкурс.
Тобто в середу він раненько встає, викладає ІМХО з назвою "Сльом", в якому містяться ось ці правила і тема.
8. Ведучий НЕ МАЄ ПРАВА викладати конкурсні вірші ( але  їдкі коменти — може).
    
Пункт 9. від пана інженегра (" В разі низької активності Персоналу... ведучий зобов’язаний ... повторно ... до безкінечності!) поки що скасовується. Причина - пізня весна, політичний авітаміноз, епідемія грипу ets. З тих же причин вибачаємо ведучому  запіздатий на 2 години старт конкурсу. Паєхалі!
 © олекса.БЦ [20.03.2013] | Рейтинг: 47.8/14 | Просмотров: 3332

2 3 4 5 47.8/14
Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginзагрузка...
programming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2020 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Пожалуйста, войдите с помощью
Facebook-login