для старых юзеров
помнить
uk [ru]

У мене є мрія


У мене є мрія
Звісно нездійсненна, але думаю мою мрію розділять всі, отже давайте помріємо:
 
Під якимось приводом (в принципі можна його придумати, це не проблема) під куполом ВР збирається весь депутатський корпус Ради, якщо не 100 відсотків, то конституційна більшість, також в повному складі скликається КабМін і ЦВК, все це відбувається в один день, майже одночасно.
 
В цей час, наприклад Президентський полк в повному складі і при повному бойовому спорядженні, на протязі однієї години блокує Верховну Раду, Кабінет Міністрів, Центральну Виборчу Комісію, Адміністрацію Президента чи Межигір"я (в залежності від того, де на той час буде знаходитись Президент), а також МВС і СБУ.
 
Командування Президентського Полку оголошує, що блокування буде до того часу поки ВР не прийме новий Закон про вибори на пропорційній основі з відкритими партійними списками, і не призначить дату нових виборів, всі ці рішення мають бути проведені по всіх юридичних інстанціях (підпис Президента, рішення ЦВК, і рішення КабМіну про фінансування виборів, і т.д.)
 
На оформлення всіх рішень військові дають одну добу, якщо ці рішення не будуть прийняті, то військові оголосять, що вони встановлюють військову диктатуру терміном 1 рік, на протязі якого вони зобов"язуються провести чесні демократичні вибори, але при цьому весь склад ВР, Кабміну, АП, а також сам Президент військовим трибуналом будуть осуджені на термін 10 років, за державну зраду.
 
Після прийняття і затвердження всіх законів і процедур, Президент України подає прохання про свою відставку, яке приймається і юридично оформлюється.
 
Звичайно в цих умовах всі рішення будуть прийняті. На виборчу компанію буде відведено 2 місяці, військові зобов"язують всі ЗМІ  надати рівні можливості для всіх партій, проводить контроль рекламного бюджету партій, він має бути однаковий для всіх.
 
Одночасно з виборами до ВР проводяться вибори Президента України.
 
Дільничні виборчі комісії формуються на пропорційній основі, згідно результатів останніх виборів (ПР 30%, ОО 25% Удар, Свобода і КПУ зі своїми відсотками відповідно). Ліквідуються ОВК, після підрахунку голосів, весь склад ДВК, разом зі спостерігачами автобусом доставляють протоколи до ЦВК.
 
Суди, мєнти і все інше не мають права втручатись в роботу ДВК, ЦВК встановлює результати виборів як є, тобто по протоколах.
 
Порядок на виборчих дільницях забезпечує міліція разом з військовими, на паритетних принципах.
 
Через 2 місяці новобраний Парламент розпочинає роботу (попередній Парламент приймає закон про амністію військових, розпускає Конституційний суд одночасно віддаючи його під суд, повертає Конституцію, яка діяла до конституційного перевороту, який вчинили Янукович разом з КС)  
 
Новий Парламент проводить розслідування фальсифікацій на виборах 28.10.2012, всіх винних притягують до кримінальної відповідальності.
 
Президентський Полк, після того як в країні всі органи запрацюють, і буде видно, що немає будь яких загроз дестабілізації, розпускається, весь особовий склад підрозділу отримує пожиттєву пенсію, яка дорівнює пенсії народного депутата.
© Святиє суслікі! [08.11.2012] | Просмотров: 2154
Метки: #Янукович 

2 3 4 5
 Рейтинг: 40.0/36

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Увійти через Facebookprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2023 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook