для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

Пропоную почати з малого - з комарів.


Пропоную почати з малого - з комарів.
Панове ліберасти, толерасти та інші "борці з українським нацизмом". Ви колись грали в азартні ігри? А з шулерами, ну наприклад з тими борщагівськими "покрутив, повертів, овочі захотів". Гра дуже проста: три пластикові шайби та наліпка на одній з них, вгадуєте отримуєте гроші в подвійному розмірі, при достатній увазі можна "збагатитися". Проблема в тому, що виграти в них неможливо і тут можна не згадувати теорію імовірності, вона там взагалі не діє. Граючи за правилами шулерів, ти завжди програєш, така система. Для того щоб виграти чи хоч не втратити те що маєш - треба або взагалі відмовитися від гри або застосувати порушення шулерських правил.
 
В нашій державі встановлені такі ж самі шулерські закони, де не грати ти не можеш, тому що ти тут живеш, а граючи по цим правилам ти завжди програєш. І якщо ти опираєшся цим правилам, то ти "провокатор" чи "злочинець". Тут і приклади приводити не треба - Майдан 2004, Податковий Майдан, будь який захист свої прав, де тебе роблять злочинцем з постраждалої сторони.
 
Дуже добре видно, що вся ця українська толерастія перебуває за кордоном, так як, перебуваючи за кордоном, вони мають змогу не грати в шулерську гру та не порушувати правила. Вони і Україну люблять і законослухняні й повчати можуть неслухняних "провокаторів" з Свободи. Дійсно казав класик, що любити Україну можна лише тільки поза її кордонами.
 
Вся діяльність українських ліберастів нагадує старий англійський анекдот:
Відпустив одного вечора старий лорд прислугу додому раніше. Після вечері посуд мити нікому. Ну, і вирішила поважна англійська родина так: хто перший хоч слово скаже, тому і мити. Сидять, мовчать. Тут приходить до них наречений дочки лорда. Вітається - мовчать. Заводить розмову - мовчать. Тоді він та цілує дочкою лорда на очах усіх.
- Мовчать ...
Тоді він займається сексом з дочкою лорда на очах усіх.
- Мовчать ...
Тоді він займається сексом з сестрою дочки лорда на очах усіх.
- Мовчать ...
Тоді він займається сексом з майбутньою тещею на очах усіх.
- Мовчать ...
Ну, робити нічого, зібрався йти. Хотів закурити сигару, по кишеням нишпорить - сірників немає. Підходить до лорда c проханням:
- Сер? ...
- Ні вже, краще посуд помию, - не витримав старий лорд.

 
І що ми маємо в результаті цієї гри за шулерським правилами, Сер?
 
Вони знущаються над нашою Конституцією, фальсифікують вибори, порушують без будь-якої відповідальності закони. Створюють переможні ходи катів українського народу з червоною ганчіркою, котрі знищили близько чотирнадцяти мільйонів українців, це в три рази більше за Холокост. Сер?
 
Вкрали власність (заводи, фабрики, кораблі, тощо) на яку сумлінно декілька десятиліть працювали українські пенсіонери, тобто вкрали їх пенсійні накопичення. Тепер віджимають 56% податку з молоді, більшість грошей розкрадають, а залишки кидають пенсіонерам, наче кістку собакам. Сер?
 
Вичавили більш ніж сім мільйонів висококваліфікованої працездатної молоді, котра просто не захтіла починати гру з цими шахраями. Тепер маємо величезні соціальні та економічні проблеми. Віджимають бізнес, а новим Податковим кодексом фактично заборонили займатися бізнесом всім, хто не в системі. Сер?
 
Будемо мовчати, "грати за правилами", не піддаватися на провокації і збагачувати шулерів, Сер? Чи може вже час прийшов до більш активних та навіть радикальних дій?
 
Свобода це перш за все відповідальність та чітке розуміння своїх обмежень. Тільки коли людина розуміє свої обмеження в об'єктивній реальності, розуміє як їх обійти чи розсунути межі, то вона вільна. Так Свобода - це людська воля до розуміння та змін. Тільки своєї волею та своїми діями людина здібна змінювати навколишній світ для себе.
 
Ліберастія, чи абсолютна безвідповідальна та бездієва анархія  - це протилежність Свободи. Ліберасти завжди невдоволені режимом, але змушені підкорюватися чужим правилам, тому що не мають власної волі створити свої правила, та заставити інших ці правила поважати й виконувати. Ліберастія не Свобода, тому що Свобода це перш за все правила, виконання котрих обов'язкове для всіх. Тільки маючи межу власних прав ти можеш в цій межі відчувати свою повну та захищену Свободу.
 
Проблема в тому що, ліберасти своєю брехнею та перекрученою софістикою, що справжня свобода це відсутність будь-яких меж, правил та відповідальності за свої вчинки, ведуть до того, що правила встановлюють інші більш вольові. А самих ліберастів та їх спантеличених прихильників заганяють в відведені загони для стрижки "бабла", як це відбувається зараз в Україні.
 
На практичному прикладі маємо ситуацію, коли націонал-либерастичний режим Віктора Ющенка створив безвідповідальний хаос в Україні та практично за руку привів до влади цілеспрямованих та вольових людей з Партії Регіонів. Ті десь за півроку вольовим зусиллям змогли знову відновити вертикаль влади, знищити майже всю опозицію (зараз опозицією є тільки ВО "Свобода") та встановити свої системні правила, де закон завжди на їх боці, навіть при порушенні прав людини. Так, Партія Регіонів це вольова, цілеспрямована сила, здібна встановити свої правила та примусити інших їм підкорятися. Тобто перемогти їх можливо лише двома шляхами, або перестати грати в їхню гру та емігрувати з країні, або перестати підкорятися їх правилам та встановлювати свої.
 
Звичайно, в цій нав'язаній системі правил, не підкорюючись їм, ви будете радикалом, злочинцем і провокатором, як сьогодні ліберасти характеризують ВО "Свобода". Але ВО "Свобода" сьогодні є єдиною дієвою опозицією режиму на всій території України. Але не тому що це вигідно владі, владі це зовсім не вигідно. Свобода просто грає в гру регіоналів за повністю власними правилами, вольовим зусиллям перемагаючи узаконену несправедливість, навіть порушуючи окупаційні закони.
 
Бачимо, що для гри в цій системі (крім четвертого варіанту - еміграції) залишається три шляхи:
- або боротися з шулерськими правилами та встановлювати свої правила Української Національної Республіки разом з ВО "Свобода". Так, це складний, але героїчний шлях, котрий пройшли всі європейські держави на шляху до свої могутності та демократії;
- або гордо мовчати та грати за правилами системи , Сер;
- або стати часткою системи й вступити в Партію Регіонів, як зробили це більш мудріші БЮТ-івські та НСНУ-шні ліберасти (я їх в цьому навіть й винити не можу).
 
А щодо тих, хто закликає до толерантності до ворога, та підкорянню всім злочинним правилам та законам, пропоную почати з малого - з комарів.
© alifesoft [28.09.2012] | Просмотров: 2251
Метки: #Тягнибок 

2 3 4 5
 Рейтинг: 41.4/35

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook