для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

КОНКУРС "ФОТОПАРОДІЯ ТИЖНЯ 66"


КОНКУРС
Уважаемые коллеги и друзья всем большой Привет!  
 
Приступаем к работе.
Предлагаю сегодня  шутить по-английскиsmile3 ,используя конечно наших "папірєдніков і кровосісь")
 

 
Кстати, интересная инфа из ТаблоID: Чоловік Єлизавети ІІ показав людям пеніс?
Про це пише "TMZ".
Конфуз трапився з чоловіком Єлизавети ІІ днями в Шотландії, де королівська пара була присутня на традиційному спортивному заході "Highland Games".
Із цієї нагоди Філіп вбрався в традиційний кілт. Та, на радість папарацці, він забув, що, коли на тобі спідниця, то не можна сидіти, розчепіривши ноги.
Із поваги до 91-річного принца, його "однооке лох-несське чудовисько" на фото все ж "прикрили" короною.
http://tabloid.pravda.com.ua/news/504700c15caf1/
 

 

Всем вдохновения и юмора!drinks
 
Правила:
 
1. Для конкурсу пародій раз на тиждень (у неділю вранці) пропонується фотографія. Фотографію пропонує ведучий на власний розсуд, - вона може залежати від подій в Україні минулого тижня. Фотографія може бути як "політичною",  так і стосуватися інших подій. Головне - потенційна кумедність фотошопів. Також фото має бути достатніх розмірів та якості, і не містити логотип сайту-джерела.
 
2. Мета учасників конкурсу - відфотошопити запропоновану фотографію якомога смішніше.
 
3. Один автор може запропонувати не більше п'яти варіантів фотошопів для участі у конкурсі. Фотошопи за допомогою сервісу http://fotka.name (ширина фото 575) викладаються в коментарях до статті з оголошенням конкурсу (не треба конкурсні фотошопи розміщувати у розділі "ФОТО"!). У одному коментарі - один фотошоп.
 
4. Конкурс закінчується в понеділок о 24:00. У вівторок не раніше 14:00 і не пізніше 20:00 підбиваються підсумки та оголошується переможець.
 
5. Переможець конкурсу визначається за кількістю натискань кнопки "згоден" у коментарі з конкурсним фотошопом. Перемагає фотка, яка набирає більшу кількість голосів "згоден" (не відсоток!). За рівної кількості голосів перемагає фотка, розміщена пізніше.
 
6. Підсумки підбиває ведучий. За форс-мажорних обставин - адміністрація ДД.
 
7. Автор фотошопу-переможця автоматично призначається ведучим наступного конкурсу. Тобто, він повинен наступної неділі вранці оголосити конкурс (вивісити ці правила та фотографію для конкурсу у розділі "ІМХО").
 
8. Ведучий не має права брати участь у конкурсі (у тому числі виставляти фото поза конкурсом). Ніки-клони ведучому, учасникам конкурсу і голосувальникам використовувати забороняється.
 
Не забувайте додавати
© voronz [09.09.2012] | Просмотров: 4770

2 3 4 5
 Рейтинг: 47.7/18

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook