для старых юзеров
помнить
uk [ru]
Для повноцінної роботи сайту вам необхідно увімкнути у вашому браузері підтримку JavaScript. В іншому випадку багато функцій сайту будуть недоступні

Як в Україні відкрити Інтернет-магазин та не платити податки.


	 Як в Україні відкрити Інтернет-магазин та не платити податки.
З справедливим Ти справедливо поводишся, із чесним по-чесному,
із чистим поводишся чисто, а з лукавим за лукавством його!
2-Царств(2 Самуїла) 22/(26,27)

В зв'язку з посиленням адміністративного тиску на суб'єктів малого та мікро-бізнесу, введенням правил щодо наявності в інтернет-магазині офісу, пропоную майже повністю легальну бізнес-ідею як повністю уникнути адміністративного тиску, та фіскального. Це дозволить вам вести свою діяльність повністю легально без будь якої реєстрації.
 
В нашій країні веденні нелегальної підприємницької діяльності(НПД) карається адміністративно. Що з цим можна зробити. По-перше під НПД підпадає регулярна діяльність з метою отримання доходу не менш ніж 3 рази на рік, чи діяльність котра підлягає ліцензуванню. Тобто, якщо ваша діяльність не приносить доходу (тобто не існує безготівкових чи готівкових розрахунків) то вам не потрібно реєструватися як особа-підприємець. В такому випадку, будь яка діяльність без отримання доходу (але з отриманням прибутку) і котра не потребує ліцензії не є НПД. Як цього досягти?
 
Дуже просто. Будь які електронні гроші, не сертифіковані НБУ в Україні не вважаються платіжним засобом і не є джерелом доходу. Будь які розрахунки з вами, чи з вашими контрагентами тими ж Webmoney не будуть вважатися податковою вашим доходом. Якщо в вашому інтернет-магазині користувачі будуть розраховуватися лише електронними грошима, вам не потрібна реєстрація як фізичної-особи підприємця.
 
При цьому виникають організаційні проблеми, котрі також легко вирішити. Покажу як вирішити їх на прикладі Webmoney, але з іншими системами не це більш складно.
 
1.
П: Як покупець може сплатити за товар. Чи буде покупцю зручно платити за товар.
В: Покупець може перерахувати гроші на ваш гаманець через будь-який платіжний термінал з невеличкою комісією чи оплатити через банк чи будь-яким іншим засобом. До речи, через термінали iBox комісія складає всього 3% і цей термінал може стояти навіть поряд з вашим приміщенням. Тобто проблеми взагалі не існує.
 
2.
П: Як виводити гроші з системи?
В: Вивести гроші з системи можна з комісією до 0.8% на картку, рахунок чи готівку. Але якщо ви виводите ці гроші в Україні - то ви повинні заплатити з них податки. Хоча, якщо з вашими контрагентами ви розраховуєтесь виключно в WM(U/Z/E), та виводите лише прибуток не частіше 3 разів на рік, то можете чесно сплатити 15% з виведених грошей і спати спокійно. Повністю стати невидимим для податкової ви зможете, оформивши закордонну дебетову карту (пояснюється тут і тут), і виводити з неї гроші в будь-якому банкоматі.
 
3.
П: Як буде проходити сам бізнес-процес.
В: Так як електронні гроші WM є вільноконвертованими та високоліквідними, ви можете вести всю свою діяльність виключно в WM без використання готівкових чи безготівкових розрахунків. Це досить вигідно як для покупця, так і для ваших партнерів, котрі мають змогу отримати гроші непідконтрольні податкової.
 
Стаття написана для невеличких одноосібних чи сімейних інтернет-магазинчиків, котрі просто не в змозі найняти армію юристів і бухгалтерів щоб слідувати всім вимогам нашого безглуздого законодавства. І цей метод дасть їм змогу якось функціонувати, обходячи законодавство. Але я сподіваюся, що наша влада прийме нормальні закони, котрі дадуть змогу людям просто працювати і робити корисну справу, а не обдурювати з владою один одного.
http://alifesoft.livejournal.com/19974.html
© alifesoft [12.01.2012] | Просмотров: 3610

2 3 4 5
 Рейтинг: 42.1/24

Комментарии доступны только зарегистрированным -> Facebook-loginprogramming by smike
Администрация: [email protected]
© 2007-2021 durdom.in.ua
Администрация сайта не несет ответственности за
содержание материалов, размещенных пользователями.

Вхід через Facebook